פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

הכן חייתך להיתנתקות

צרור עצות לקראת ההתנתקות מזווית הראיה של חיות המחמד

לפני ההתחלה 2 הערות :

1- אני לא מתכוון להביא כל דעה פוליטית לכאן או לשם.

2- למרות הגישה הכוללת הומור אני לא מתכוון להתייחס בקלות דעת לקושי הרב ולכאב הגדול הכרוך בתוכנית ההתנתקות בעיקר לאנשים אך גם לחיות שנמצאות איתם.

 

 

כמה עצות לקראת ההתנתקות :

 

1- הכלב והחתול יעברו גם הם תקופה קשה של הסתגלות לטרטוריה החדשה – חשוב להשאיר את החתול סגור בבית לפחות 4 - 3 שבועות ולהרגיל אותו אחר כך אט אט לסביבה החדשה שבחוץ, אחרת הוא עלול לנסות ולחזור לטרטוריה הישנה ולהפתעתו להיתקל באנשי חמס חוגגים על הגגות.

גם את הכלב כדאי לא לשחרר לחופשי לבדו בסביבתו החדשה (גם אם הוא רגיל לכך) אלא ללכת איתו קשור לתקופה של 4 - 3 שבועות ולהרגיל אותו לסביבה החדשה.

2- גם החיות חובות טראומה מהשינוי בחייהם. הם מקבלות את הביטחון והכוח מכם הבעלים האוהבים שלהם – לכן הקדישו להם הרבה תשומת לב חום ואהבה. זה יעזור להם ויעזור גם לכם.

3- ההתנתקות תתבצע בשיא הקיץ והחום זיכרו שכלבים וחתולים לא בנויים למאמץ ממושך בחום כבד - לכן אם אתם מתכוונים לשחק בחתול-ועכבר עם כוחות הביטחון , אנא השאירו את החתולים ואת הכלבים לנוח בצל עם מים טריים בשפע.

4- במהלך הפינוי חשוב מאד לדאוג שהכלבים והחתולים יהיו תחת השגחה קשורים היטב או סגורים היטב בבית או במכונית (לא בשמש ללא השגחה) , כי כל פעולת הפינוי על כל התפתחויותיה והשלכותיה יכולה לגרום להם לבהלה רבה והם עלולים לברוח אל השכנים ולא בטוח ששם יאירו להם פנים.

5- אולי כדאי לתת לילדים הבוגרים יותר אחריות טיפולית על בעלי החיים זה יעזור להם להתמודד עם תחושת הניתוק והאובדן וייתן להם עוגן אמוציונאלי של בטחון ושפיות.

6- לא לשכוח לשים לכלב קולר או בנדנה כתומים.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »