חתול יתום מצא אמא חדשה

סיפור מקסים על חיבור בין-גזעי

דווקע בסוריה – מכל המקומות בצל מלחמת האזרחים שהביאה קרבות קשים בשנים האחרונות 2 יצורים, כל אחד עם הטראומה האישית שלו התאחדו למשפחה.

אמירה היא כלבת רחוב אשר גרה ב Gattaro d’Aleppo – מקלט ידוע לחתולים בסוריה. מייסד המקלט מוחמד אללה ג'אלאל הכניס את אמירה לגור יחד איתם למרות הסיכון הכרוך בכלב הנמצא בסמוך ללהקת חתולים גדול שבכך מאחר והייתה בהריון, ונתן לה לישון בחדרו עד שתמליט.

יום ההמלטה הביא איתו טרגדיה גדולה והניסיון ללידה מוצלחת כשלו. כל הגורים נהרגו בלידה ואמירה הייתה עצובה מאוד. מוחמד ניסה לעזור לאמירה וטיפל בה בימים שלאחר מכן. בין היתר הביא לה דובי קטן שתוכל להתכרבל איתו ובתקווה – להתעודד קצת.

amira cutteled with the cat

בדומה לאמירה, ג'וניור – גור החתולים מקסים, גם איבד את משפחתו וחי ברחוב לפני שמצאו אותו והביאו אותו למקלט של מוחמד. ג'וניור התגלה כגור שובב וחברותי במיוחד. הוא התאקלם בקלות בביתו החדש והכיר את כל הדיירים החתוליים במהרה וכמובן גם את אמירה.

cute cat

ג'וניור שאיבד את אמא שלו לאחרונה וראה את אמירה עצובה מאוד עם הדובי שמוחמד הביא לה בא אליה והחל להתרכבל לידה. לאמירה זה לא הפריע ועד מהרה היא אימצה אותו כאחד מהגורים שלה שלא הגיעו לעולם.

"מצאנו אותם יחד", אמר מוחמד. "החתול רכב עליה (אמירה) והיא הייתה בסדר עם זה, נראה שהיא אפילו חייכה"

amira and the cat united

אמירה מבקרת בGattaro d’Aleppo מספר פעמים בשבוע, ובכל פעם ג'וניור שם כדי לברך אותה. ג'וניור אולי קטנה יותר וממין שונה, אך נראה כי האהבה מנצחת הכל. אמירה מחוברת מאוד לג'וניור ורואה בו כאחד משלה, וההרגשה היא הדדית. שניהם משחקים יחד, חולקים אוכל וישנים ביחד.

קראנו לה אמירה – נסיכה (בערבית) אמר מוחמד, בזכותינו היא גדלה להיות נסיכה בעלת נפש אצילית.

עוד מאמרים בנושא

אתגר טיקטוק מייצר מצוקה אצל חיות מחמד על ידי בעליהם
חתולי רחוב יכולים להגיע למצב בריאות קיצוניים חלקם ניצלים בזכות פעילות העמותות לבעלי החיים
יום אחרון לקמפיין להצלת חתולי המגזר,כמעט הגענו לסכום המיועד. נשאר עוד יום אחד בלבד להגיע אל היעד.
סוף שבוע הגיע ואנחנו מזכירים לכם להגיע לימי האימוץ של אס או אס, בכל יום שישי חתולים ושבת כלבים וחתולים