פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

פורום אילוף כלבים

+ הוספת הודעה

הכלב שלכם עושה צרכים בבית, לא נשמע להוראותכם ולועס כל מה שבא בדרכו? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן.

ניר שדה, מנהל פורום אילוף כלביםמנהל הפורום: ניר שדה, מאלף כלבים קבוצתי

ניר שדה עוסק באילוף פרטי ובקבוצות ומתמחה באילוף כלבים מכל הסוגים ובכל הגילאים. ניר הינו מאלף מוסמך בעל ניסיון בהתמחויות רבות, ביניהן ניתוב התנהגות דרך משחקים וכלים ייעודיים לבעיות נפוצות אצל הכלבים. לפרטים נוספים>

שלום, יש לי כלבה מתוקה בת 7 חודשים (יורקשייר טרייר), היא עושה את הצרכים שלה רק בבית. יוצאת לטיול וכשחוזרת עושה את הצרכים בבית... מה עושים????יש לאמא שלי כלבה מבוגרת בת 16 שמיללת ממש חזק כל פעם שאין מישהו בבית, ברמה שכבר השכנים הזמינו פקחים של העירייה, המצב הביא את אמא שלי ליאוש שהביא אותה להחלטה להרדים את הכלבה.

הכלבה אולי זקנה אבל לדעתי היא לא במצב שמצדיק הרדמה מבחינתי, השאלה היא האם יש לזה פתרון? האם יש כדורי הרגעה שאפשר לתת לה?

אשמח לשמוע את דעתכם.חג שמח ,
יש לי כלב מעורב בן 6 לערך .הוא ממושמע ומגיב לקריאות ולפקודות פשוטות גם בחוץ. אפשר ללכת עימו משוחרר והוא ילך צמוד למדי . הצרה הינה שלעיתים פתאום נתקף באמוק של בריחה ורץ לחפש אוכל בפחים. הוא מסתכל עלי וכאילו מחייך וממשיך בבריחה ובחיפוש ,עד שכביכול נמאס לו אז חוזר לקריאתי עם זנב בין הרגליים ואוזניים שמוטתו ,יודע שהתנהג לא יפה .
אתמול זה קרה למשל בחוף הכלבים בים ..
איך מלמדים לציית תמיד או אין תקנה ?שלום,
שמי דולב מיטב ואני בעל של כלב מעורב (הסוג שלו לא ידוע, גם הוטרינר לא הצליח לזהות את סוגו).
אספנו את כלבנו ג'וי מהרחוב ואימצנו אותו לביתנו כשהיה גור, תחילה הכנסתי אותו ליחידת הדיור שאני חי בה עד החיסון הראשון שעשה ואז הוצאנו אותו החוצה לגינה.
מאז שהיה גור ג'וי נשך, אכל ולעס מדפים, נעליים וכבלים אצלי בחדר.
לאחרונה לאחר תקופה שג'וי היה בחוץ בגינה בחופשיות ובכיף החלה בעיה אצלו-
התקנו אצלנו בגינה מערכת השקייה שחשופה מסביב לעצים וחפורה גם מתחת לאדמה בגובה שהוא לא רב אך צריך לחפור כדי להגיע אל הצינור עצמו, ג'וי החל ללעוס את הצינורות ולפרק אותם, הוא קורע וחופר ולועס את הצינורות ומפזר אותם לכל עבר, אנחנו לא מצליחים לתפוס אותו על חם בזמן המעשה אך שאנו מגיעים אליו עם הצינור המפורק ביד, מבט מעט רציני ואומרים בקול רם "אסור!" הוא מתכופף ומוריד ראשו, הוא יודע שהוא עושה משהו אסור.

אחרי המון כעסים עליו החלטנו לקשור אותו ולא לתת לו לשוטת חופשי, בתור עונש.
אחרי הכעסים עליו הוא גם לא נוגע וחופר במערכת החדשה שהתקנו (ממש אותו הדבר) אלא רק בצינור אחד שחשוף ונגיש אליו מאוד שאותו הוא כבר פירק שוב.

אחרי שיחות עם מאלפים והרבה שאלות שנשאלו קיבלנו את אותה התשובה שהיא להוציא לו אנרגיה, לצערנו אנחנו לא כל יום בבית ולא כל היום בבית, אנחנו מוציאים לו אנרגיה כמה שאנחנו יכולים אבל זה לא באמת מספיק, גם הטיולים שאנו עושים לו זה פעם ביום לאורך חצי שעה.

הכלב צעיר, בן שנה וקצת, אין אנו יכולים להיות איתו כל הזמן ואין לאף אחד בבית את הזמן הזה להשגיח עליו 24/7, אני אילפתי אותו ממש שהיה קטן והוא חכם, נאמן, קשוב ומבין. אך בנושא הזה זה בלתי אפשרי.

אשמח לעזרה!שלום לכולם,
לפני כשנה וחצי אני ואשתי אימצנו גורה מSOS. הכלבה הייתה סופר חברותית ושיחקה עם כל כלב שפגשה. בהגיעה לגיל שנה יצאנו לחופשה בחו"ל של שבועיים וחצי בהם השארנו אותה בפנסיון עליו קיבלנו מספר המלצות.
כשחזרה מהפנסיון שמנו לב להתחלה של תוקפנות כלפי כלבים ברחוב (שיער סומר, נביחות ואפילו לפעמים נסיונות תקיפה). ניסינו כמה מאלפים, בכמה גישות אבל שום דבר לא פתר את הנושא והוא המשיך והחמיר עד למצב שכל כלב ברחוב גרם לה לאבד שליטה. ברגע זה החלטנו לשים אותה בפנסיון אילוף שם היתה כחודש ימים בהם הגענו פעמיים בשבוע לעבודה איתה. הגישה בפנסיון הזה היתה קשוחה ממה שחווינו עד אז ובה חווינו לראשונה את קולר הדוקרנים.
אין ספק שהכלבה חזרה הביתה הרבה יותר ממושמעת, עם זאת תופעת התוקפנות לא חלפה לגמרי ובנוסף אנחנו לא אוהבים את הרעיון שנצטרך להמשיך להשתמש בקולר הדוקרנים.

האם יש אופציות נוספות?
מזכיר שניסינו כמה מאלפים בכמה גישות, כולל קורס אילוף קבוצתי.

תודה מראש,
עופרהיי ניר, יש לנו גורה בת 3.5 חודשים בערך שנושכת בלי הפסקה את בני הקטן בן התשע. אנחנו כבר לא יודעים מה לעשות. ניסינו הכל. להסיח את דעתה לתת לה עצם או משחק אחר, לכעוס, אפילו לשים לה רתמה ולמשוך אותה בכל פעם שהיא מנסה לנשוך אותו. האם יש עוד דרך? אנחנו כבר לקראת שבירה.תבדקי שאת לא פוחדת מבעלי חיים.. https://dror-psy.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/%d7%a4%d7%97%d7%93-%d7%9e%d7%91%d7%a2%d7%9c%d7%99-%d7%97%d7%99%d7%99%d7%9d/יש לי כלב בן 5 שנים פודל ננסי שלא עשה צרכים בבית פתאום בחודש האחרון הוא עשה כבר כמה פעמים הן בבית והן במיטה של בני (ישן איתו בלילה במיטה ) מה לפי דעתך קורה ?בפעם הראשונה חשבתי שהיא התעצבנה על החתול רחוב שקופץ למרפסת לפעמים, אבל היום גיליתי שהיא פשוט מנסה לצאת מהבית כשאנחנו לא נמצאים. הרסה את התריס בדלת אחת ואת כל הרשת בדלת השניה. ממש פצעה את הפה בעקבות שבירת התריס. אנחנו מגדלים אותה בחום ואהבה. מעולם לא הרסה דברים בבית. לא יודעת מאיפה זה הגיע ולא יודעת איך לנהוג. האם להשאיר אותה רק במרפסת במהלך היום? האם זה יפתור את הבעיה?
תודה מראשלפני חודשיים הבאנו גורה לימים הסתבר שהיא מסוג פוינטר מעורב תוקפנית נורא נושכת בטירוף נוהמת ונובחת עלינו לא כיפית בכלל אני מיואשת ניסיתי כבר את כל השיטות מה עושים???שלום רב,
יש לנו כלבת פאג מקסימה בת 10, בריאה , מטופלת וחמודה. לאחרונה היא פיתחה מעין משחק עם האוכל : היא מעיפה את הקערית עד שהמזון מתפזר ואז היא אוספת גרגיר, גרגיר ורק אז אוכלת. היא גם מאוד אוהבת שבזמן שהיא עושה את זה - מישהו מסתכל... איך אפשר להפסיק את המשחק הזה כדי שתאכל את האוכל שלה בלי כל ההצגה? אנחנו משתדלים לא לשים לב - אך היא בשלה.היי ניר, יש לי כלבה בת שנה שנגמלה בחודשיים האחרונים מצרכים בבית והצליחה להתאפק יפה גם 11 שעות. גם אם היה בורח לה מידי פעם הייתה עושה אך ורק פיפי על הפד. המהלך הגמילה כל פעם שירדנו לטיול הבאנו לה חטיף וזה ממש עזר, לאט לאט בהדרגה הורדנו את החטיפים כאשר כבר נגמלה.
בשבועייפ האחרונים חזרה לעשות צרכים מלאים בבית ואף פיפי על הרצפה! שזה לא קרה המון זמן גם שלא הייתה מצלילה להתאפק. מה יכולות להיות הסיבות לכך? אני בחודש 9 ייתכן כי מרגישה שמשהו עומד לקרות ורוצה תשומת לב?שלום ברשותי כלב מעורב בלגי בן 7 חודשים .
כאשר הכלב נשאר לבדו במהלך יום העבודה הוא מתחיל לגרד את הקיר של החל בו הוא נמצא משני צידי הדלת עד לרמה שהוא עושה חור בקיר.
יש לציין שהכלב יוצא שק פעמים ביום מסודר
ניסנו לתת לו דברים אחרים שילעס כמו עצמות ומשחקים .
אבל זה לא פותר את הבעייה מה ניתן לעשות על מנת שהתופעה הסאת לא תחזור על עצמה .יש לי גורת סן ברנרד בת חודשיים, היא משתולל ,נושכת והורדת חצי בית. רוב היום היא בתא חינוך. איך בכל זאת מרגיעים אותה?

שאלה נוספת :יש לי גם כלבה מבוגרת בת 10 ,איך מרגילים אותן לחיות ביחד? נכון לעכשיו, הגדולה מסרבת להכיר בקטנה ותוקפת אותהשלום ברשותי כלב מעורב רואה בלגי בן שבעה חודשים .
בחודשיים האחרונים יש לנו בעיית התנהגות חדשה עם הכלב.
כאשר אנחנו חוזרים הביתה לאחר יום העבודה הכלב מחורר את הקיר משני צידי הדלת יציאה של החלל בו הוא נמצא .
ניסנו לתת לכלב עצם הוא משחק אבל זה לא עוזר הכלב ממש פער חור בקיר מרוב גירוד.
יש לציין שהכלב יוצא שלוש פעמים ביום .
בוקר צהריים וערב .
מבקש את עזרתכם איך ניתן לפתור את הבעייה
שהרי אין טעם להעניש את הכלב אחרי מעשה שאתה לא רואה .
תודה .לפי המצב שתיארת לכלב יש בעיה שקשורה לעצם הישארותו לבד בבית ויש לטפל בה מהכיוון הרגשי ולחזק את הביטחון שלו. נשמח להמליץ על מאלפי כלבים שמתמחים בפתרון בעיות כלו מבין בוגרי בית הספר לאילוף כלבים מאי דוג 1-800337373 לעוד מידע על לימודי אילוף כלבים http://www.my-dog.co.il/dogschool/info/יש לנו כלב מעורב בן 4 חודשים. עד עכשיו עשה צרכים בפינה בבנין.עכשיו זה מפריע לשכנים.אנחנו מנסים להעביר אותו מקום .אבל הוא מסרב .מטילים איתו שעות .אבל הוא לא עושה במקום אחר. מה לעשות? שאלה שניה השכנים אימו שיתלננו במשרד התברואה ויקחו לנו את הכלב האם זה אפשרי?שלום
יש לי כלב מעורב בן בערך שנתיים, הבעיה איתו היא שכל פעם כשאנחנו לא נמצאים בבית הוא עולה לשולחן ועושה את צרכיו בעיקר פיפי וזה לא נעים כי הוא עושה את זה גם על הפירות שנמצאים עליו, ודווקא על השולחן או על שקיות. חשוב לציין שכשאנחנו נמצאים בבית זה לא קורה ואת צרכיו הוא עושה בחוץ בטיולים של 3 פעמים ביום.
הייתי שמח לדעת איך אפשר לפתור את הבעיה הזו?
תודה מראש.שלום לכם, יש לי כלב פודל בינוני בן 14. והוא עושה הצרכים שלו בבוית (למרות שאנחנו מורדים אותן למטה). בנוסף לזה הןא גם עולה לנו על הספות/ מיטות ומשתין עליהם. לא משנה מה ניסינו זה לא עוזר
ניסינו לסגור אותו באחד החדרים בזמן שאף אחד לא נמצא בבית אבל זה לא אפשרי כיוון שהוא לא מפסיק לנבוח עד שמישהו לא בא ומוציא אותו (גם אם מדובר בכמה שעות). מה אפשר לעשות? קנינו לאחרונה רהיטים חדשים ובקצב הזה הוא יהרוס אותם מהר מאוד:/
תודה רבהשלום, אימצתי כלב לפני 3 חודשים מאומנה. הכלב נובח הרבה מאוד כששומע רעשים מבחוץ וגם על בני המשפחה שכבר הכיר . מה עושים?שלום , יש לנו כלב יורקשייר טרייר בן שנתיים , נמצא אצלנו כבר 3 חודשים , בשבועיים האחרונים נהיה תוקפני ונובח מאוד שיוצאים איתו לטיול בחוץ , נובח על ילדים ועל כולם נהיה בלתי אפשרי להסתובב איתו בחוץ , כלפי המשפחה מתנהג רגיל וגם עם הילדים
מה הסיבה לתוקפנות ?הקמת קבוצות אילוף ב"המרחב לכלב" במושב סתריה.
מאלפות ומאלפים פרילנסרים המעוניינים לעבוד עם קבוצות אילוף שלהם במקום מסודר ומוגן, מוזמנים ליצור קשר.
רמי 052-6769682«   «הבא   | 53 | 52 | 51 | 50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...