פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

פורום אילוף כלבים

+ הוספת הודעה

הכלב שלכם עושה צרכים בבית, לא נשמע להוראותכם ולועס כל מה שבא בדרכו? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן.

ניר שדה, מנהל פורום אילוף כלביםמנהל הפורום: ניר שדה, מאלף כלבים קבוצתי

ניר שדה עוסק באילוף פרטי ובקבוצות ומתמחה באילוף כלבים מכל הסוגים ובכל הגילאים. ניר הינו מאלף מוסמך בעל ניסיון בהתמחויות רבות, ביניהן ניתוב התנהגות דרך משחקים וכלים ייעודיים לבעיות נפוצות אצל הכלבים. לפרטים נוספים>

יש לכם אולי עיצה. הכלבה לאחרונה מכרסמת שטיחים בבית...מוציאה חוטים וכך פורמת...מה עושים?
תודה!שלום, יש לי בורדר קולי בן שמונה חודשים, הוא יודע את הפקודות היטב, אך אינו ממושמע בטיולים. אני קורא לו והוא לא בא. אך כשאני משחק איתו בגינה הוא מקשיב לי טוב מאוד.
וגם הוא עושה את צרכיו בגינה בלילה למרות שאנחנו לוקחים אותו לטיולים ארוכים ודואגים שהוא יעשה .
אשמח לקבל תשובה, תודהשלום, יש לי גור מלטז בן 11 חודשים ולפני כשלושה שבועות צירפתי גורת מלטז בת כשלושה חודשים . מאז שהגורה הגיעה הכלב לא מפסיק לתקוף אותה ע״י נגיחות מתחת לבטן ונשיכות . בהתחלה חשבתי שמדובר במשחק אך הכלבה ממש סובלת ומיללת . הבנתי שכלבים לא אמורים לתקוף גורים ואנחנו ממש אובדי עצות ....ברשותנו כלב בן 9 מעורב גולדן, ברגע שיוצאים מהבית הוא מתחיל ליילל, תחילה היה לזמן קצר ולאחרונה יכול ליילל שעות (יללה כמו תן/זאב - בכי)
אנחנו מנסים למצוא לזה מענה, הוטרינר המליץ על כדור הרגעה, נתנו לו חטיף גדול שיהיה עסוק, ועכשיו הומלץ רצועת אילוף
נשמח לדעתך והמלצתךשלום!
יש לנו כלב שיצו בן 7 חודשים שלמד כבר לעשות את צרכיו בחוץ ויודע להתאפק (רק לעתים רחוקות כשממש קר) אבל בכל פעם כשאני מוציאה שטיח הוא ישר עושה עליו בלי הפסקה לא משנה כמה כעסנו עליו וכמה הענשנו אותו.
האם יש דרך ללמד אותו לא לנהוג כך או שנצבר עלינו לוותר על השטיח תמידית?

תודה רבה מראש על המענההיי,
לא מזמן אני והשכן שלי הבאנו כל אחד גור כלבים (שניהם אחים מאותה ההמלטה). חצערי יומיים לאחר מכן נאלצתי לעזוב לשבוע. בתקופה הזו הגןר שלי היה עם אחיו אצל השכן.
מכשחזרתי הכלב מסרב לישון לבד ללא אחיו. הוא בוכה ללא הפסקה כשהם לא ביחד, אפילו אם אני מחזיק אותו.
איך לפעול מכאן? האם עליי להרחיק אותו מאחיו? מה לעשות במידה ואאלץ שוב לעזוב לתקופה מסויימת (מתוכננת לי חופשה של שבועיים וחצי בסוף החודש)?
תודה מראש על העזרהשלום, במרץ האחרון אימצנו כלב ג'ק ראסל מעורב זכר.
מדובר בכלב עם כמויות אדירות של אנרגיה ואגרסיה.
הוא בן שנה חודש הבא והטיפול בו הוא 24/7
וגוזל כל דקה ביום עד כדי כך שזה פשוט מייאש ובלתי נסבל.
רציתי לשאול אם זה קשור לגיל וזה משהו שיעבור או שככה הוא ישאר?
הוא שורט דלתות ומיילל כאשר אני שמה אותו בחדר כיוון שהוא נושך ושורט וקורע דברים בבית.
הוא כמעט בכלל לא ישן במהלך היום, זה באמת בלתי נסבל, מתיש נפשית ופיזית.
אני שוקלת למסור אותו לאימוץ, הוא מדיר שינה מעינינו, שמעתי שזה דבר שניתן לפתור באילוף אך אני בספק כיוון שהאגרסיה הזו מתפרצת בעיקר בלילה.
מה ניתן לעשות חוץ מאילוף?
האם סירוס באמת מרגיע את הכלב?שלום, במרץ הרחרון אימצתי כלב זכר ג'ק ראסל מעורב, כיום הוא בן 11 חודשים, מדובר בכלב עם כמויות אדירות של אנרגיה ואגרסיה שמתפרצת בעיקר בלילה.
נשיכות, שריטת דלתות במידה ואני שמה אותו "בעונש"
מדובר במצב בלתי נסבל ולטווח הארוך אני בספק אם אהיה יכולה להחזיק אותו זה פשוט סיוט.
אני יודעת שהוא גור אבל אני סביבו 24/7
האם המצב יכול להשתנות בעתיד?
מה ניתן לעשות חוץ מעניין האילוף כי אני בספק אם זה קשור לאילוף.
תודה, אני פשוט מיואשת.שלום. קיבלנו כלב בן 8 לפני 7 חודשים ומהרגע שקיבלנו אותו הוא עושה שתן בבית רק שתן.
רציתי לדעת איך אפשר לעזור לו שזה לא ייקרה מאוד התרגלנו אליו זאת פעם ראשונה שיש לנו כלב ואנחנו מאוד אוהבים אותו ויוצאים איתו הרבה.תודה על העזרהשלום ,
יש לנו גורת שיצו בת חצי שנה. לאחרונה היא קמה מוקדם מאוד (סביבות ארבע וחצי- חמש בבוקר) ועושה את צרכיה בבית ואף אוכלת אותם. הייתה תקופה שעשתה את הצרכים למטה בסביבות השעה שש- שש וחצי. איך ניתן להחזיר את המצב לקדמותו ושלא תעשה צרכים ככ מוקדם?
יש לציין כי זמני ההאכלה וזמני הירידות למטה לטיולים לא השתנו.שלום רב,
שתי שאלות:
א. האם יש עוד בתים בהם הילדים/נוער מוציאים את הכלב לטיול הבוקר? )כי כאן מקטרים...
ב. הכלב בן שנה ולאחרונה החל לקפוץ עלינו ואף מעט לנשוך. רואים שזה משחקי אך לא נעים. מה עושים?
תודהשלום
יש לנו כלבה שאימצנו לפני 4 חודשים.. עד עכשיו היציאות שלה היו יחסית מסודרות, זו כלבה שנמצאת בחצר ובעקבות השתולליות וניסיונות מילוט לשכנים היא קשורה ברצועה ארוכה כאשר אנחנו לא בבית. אנחנו נותנים לה אוכל בצורה מסודרת ומוציאים אותה קבוע באותן השעות כבר מההתחלה.. לצערנו בזמן האחרון גם אחרי שהיא יוצאת לטיול ועושה את צרכיה היא עושה בשעות לא שעות צרכים לא רחוק מהמיטה שלה והמלונה גם כשהיא קשורה..
האם זו בעיה התנהגותית או ככל הנראה זה משהו בעיכול שהיא לא יכולה להתאפק וצריך לבדוק
האוכל שלה לא השתנה לאורך כל התקופה ולא נראה שיש לה בעיה איתו בהתחלה ..
בתודה מראש על כל תשובה.. ועזרה

טלשלום. יש לנו שני כלבים כולדן רטריבר ורועה אוסטרלי וחמישה חתוולים בבית. הרועה האוסטרלי בן 5 תוקף חתולים ןמרות ניסיון אילוף כשהיה כבן שנה. הוא לא משוחרר בכלל לבד אבל קרה כבר פעמיים שהצליח בטעות לצאת מהבית לבד והרג חתול. בחתולי הבית הוא לא פוגע. אנחנו אובדי עצות. מה אפשר לעשות?? תודהשלום. יש לנו שני כלבים כולדן רטריבר ורועה אוסטרלי וחמישה חתוולים בבית. הרועה האוסטרלי בן 5 תוקף חתולים ןמרות ניסיון אילוף כשהיה כבן שנה. הוא לא משוחרר בכלל לבד אבל קרה כבר פעמיים שהצליח בטעות לצאת מהבית לבד והרג חתול. בחתולי הבית הוא לא פוגע. אנחנו אובדי עצות. מה אפשר לעשות?? תודהשלום חבר'ה,

מעוניין להתחיל בלימודי אילוף כלבים, הבנתי שבארץ אין שום מקום שמפוקח ומוכר ע"י המדינה, אשמח בכל זאת לקבל המלצות איזה מקום נחשב הכי טוב ללימודי אילוף באיזור המרכז.

תודה ושב"ששלום,

יש לנו כלבה כבת חמש בבית שלא כל כך מסתדרת עם נקבות אחרות. כאשר היא פוגשת כלבה אחרת לפעמים היא משחקת איתה והכל בסדר, ולפעמים תוקפת ישר בלי כל סיבה הנראית לעין, גם אם הכלבה השניה נשכבת על הגב ומזמינה אותה להריח ולשחק.
במושב בו אני גרה יש כלבה משוטטת שרצינו לאמץ. התחלנו להאכיל אותה ונתנו לה שם כדי שתתרגל ותסמוך עלינו ונראה שזה מצליח. הבעיה היא שהכלבה שלנו כל הזמן מנסה לתקוף אותה כשהן נפגשות.
איך אנחנו יכולים לעזור להן להסתדר?
שתי הכלבות בגודל בינוני, כאשר הכלבה החדשה קצת יותר גדולה ונראית בערך באותו גיל כמו הכלבה שלנו.

אשמח לכל עצה שיכולה לסייע. בנוסף, אנחנו גם קצרים בזמן כי לאחרונה פורסמה הודעה במושב שעוד מעט יגיע הפיקוח של הרשות המקומית לטפל בכלבים משוטטים ואנחנו מפחדים שייקחו אותה.

המון תודה מראש,
אנסטסיההיי יש לנו כלב מעורב בינוני-גדול(גולדן לברדור ולא ידוע מה עוד)
יש לנו מרפסת גדולה ובנינו לו גדר תיחום 2*3 מטר מבמבוק בהתחלה היינו סוגרים אותו רק בלילה והיום אנחנו סוגרים אותו גם במהלך היום כיוון שאנחנו מחנכים אותו לעשות צרכים רק למטה ולא במרפסת יותר
העניין שלפעמים אנחנו מוציאים אותו לטיול וגם אחרי שחזרנו איתו מטיול והוא עשה צרכים כעבור כמה זמן(יכול להיות חצי שעה יכול להיות שלוש שעות) הוא עושה שוב צרכים בבית
חשוב לציין שאנחנו מוציאים אותו בין 5-7 פעמים ביום
השאלה היא האם יהיה נכון להפסיק לסגור אותו בכלל גם ביום גם בלילה וכל פעם שהוא עשה/עושה משהו לכעוס עליו להסביר לו שאסור ולסגור אותו בתיחום שלו על מנת שיתפוש את זה כעונש ויבין שאסור, כמובן שעל כל דבר טוב כולל צרכים למטה אנחנו מחזקים בחטיפים קטנים.
אשמח לעזרה
תודה רבה!היי גם לנו היה אותו מקרה עם גולדן מעורב לוורדור. האחד היחיד דניאל ניר עזר מאוד באילוף של שבוע אינטנסיבי ואח"כ מעקב פעם בשבועים. הוא מדהים, הכלב שלנו פשוט שינה את התנהגותו ועשה את צרכיו רק בחוץ.
אחרי יומים אילוף כבר היה שיפור. ממליצה בחום.
https://www.facebook.com/danieldogologבדצמבר 2015 קיבלנו כלב הוא עדיין לא מאולף הוא יודע רק שב יד ויד שנייה ונחנו רוצים להביא לו מאלף אשמח אם מישהו אמליץ תודה מעיין ישראלי 0534306054שלום, יש לנו גק ראסל בן 7 חודשים, בכל פעם שאנחנו באים להוציא אותו מהבית (ברגע שהוא מבין שהולכים לטיול) הוא עושה פיפי בכמויות אדירות בבית או בדרך למעלית. מה יכולה להיות הסיבה לכך ?«   «הבא   | 53 | 52 | 51 | 50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...