פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום אילוף כלבים

+ הוספת הודעה

הכלב שלכם עושה צרכים בבית, לא נשמע להוראותכם ולועס כל מה שבא בדרכו? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן.

ניר שדה, מנהל פורום אילוף כלביםמנהל הפורום: ניר שדה, מאלף כלבים קבוצתי

ניר שדה עוסק באילוף פרטי ובקבוצות ומתמחה באילוף כלבים מכל הסוגים ובכל הגילאים. ניר הינו מאלף מוסמך בעל ניסיון בהתמחויות רבות, ביניהן ניתוב התנהגות דרך משחקים וכלים ייעודיים לבעיות נפוצות אצל הכלבים. לפרטים נוספים>

היי
הבאנן גורה פומרניין בת 7 שבועות ואנחנו בתהליך הרגלה לגדר אילוף. משאירים את הדלת פתוחה כשאנחנו איתה בלילה סוגרים. מה שכן מתקשים ללמד אותה לעשות צרכים על פד שנמצא בתוך הגדר אילוף ליד הפתח יציאה. עוד כמה ימים לא נוכל להישאר איתה הרבה כל הזמן וכל אחד מאיתנו יצטרך לךכת לעבודה. מטריד אותי שכשניהיה בעבודה והיא תיהיה בגדר כל היום היא לא תעשה את צרכיה. יש דרך להתמודד עם העניין?
כמובן שכל פעם שאנחנו רואים שהיא רוצה לעשות צרכים אנחנו מרימים אותה לפד והיא מקבלת חיזוק חיובי וכן חטיף.. אך עדיין זה לא המקום הראשון שהיא הולכת אליו לעשות את צרכיה...התחילו הגשמים. הפסקות חשמל. הכלב מפוחד ולא נותן לנו לצאת מהבית
רועד, מתנשם בכבדות, שורט קירות כשאנחנו לא בבית.
סוג: מילונאה לא גזעי

כיצד לנהוגהיי, צריכה עזרה, די דחופה, הכלבונת המקסימה, מעורבת בת 7 חודשים, בכל פעם שבעלי מגיע ו/או מוריד אותה נושכת לו את אצבעות הרגליים.
תודההיי,
אימצתי כלבה מקסימה אתמול. היא לא עושה צרכים בחוץ כל היום,ובערב עושה אותם בבית. תפסתי אותה היום בפוזת פיפי והוצאתי אותה מהר החוצה אבל היא עדיין לא עשתה את צרכיה.. גם מטריד אותי שהיא מתאפקת המון שעות שזה לא בריא, וגם שהיא עושה את הצרכים בבית. מה יכולה להיות הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה? המון תודה!שלום,
יש לי שני כלבים ממאוד אנרגטיים ודומיננטים
פיטבול בן 5 חודשים ובלגי 8חודשים
השאלה שלי היא אם הם באמת יכולים להסתדר ביחד למה לפעמים הם רבים בניהם והפחד שיקרה משהו.שלום רב,
הבאתי לפני כמה ימים מלטז ננסי בן שנתיים וחצי מתוך מטרה טהורה לגדל אותו בבית עם הילדים (בני 8,4). אין לי שום מטרת רווח. הכלב נמסר בעלות לא מבוטלת מהסיבה שהבעלים שלו לא הצליח לזווג אותו. הכלב חמוד, שקט ומראה סימני התאקלמות בסך הכל טובים. דבר אחד מטריד אותי, כאשר נוגעים בו מאחור מבלי שהוא רואה מי נוגע בו הוא נושך. כמובן שהראיתי לו שזה לא מקובל על ידי נזיפה ועשיתי חוויה מתקנת לו ולילד לאחר כשעה, נתתי לילד להאכיל האותו וחיזקתי את הכלב כשהיה עדין. אשמח לדעת מה עליי לעשות כדי להכחיד את ההתנהגות הזו שלו מכיוון שכרגע אני מפחדת להשאיר את הילד לידו ללא השגחה ורוצה שיהיה להם קשר טוב. חשוב לציין שגידלנו כלבת פודל 8 שנים בבית שלנו עד לפני כמה חודשים כשנפטרה. אז יש לנו ניסיון והמון סבלנות. אשמח להכוונה, תודה מראש.הי

חושבת ללכת ללמוד קורס כלבנות טיפולית, קיבלתי המלצות על הקורס הזה, מישהו למד שם ויכול לתת המלצה?

https://my-dog.co.il/dogtherapy/שלום
הצטרף למשפחה גור בן כ5 חודשים לר מחונך כלל. מנסים לחנך אותו ועם רוב הדברים יש הצלחה פרט לדבר אחד מציק במיוחד.
כשמנסים ללטף כשהוא שוכב וחצי רדום או להזיז את הכלב שמתיישב עלינו הוא ממש תוקף - לא נשיכות של גורים.חשוב לציין כי לא מתנפלים עליו או מעירים מתוך שינה אלא לפעמים מתהפך עם הבטן למעלה או סתם שוכב ואפילו מתפנק - שנייה אחרי זה תוקף.
מה עושים?
תודה רבההיי
מוזמנת ליצור קשר 0546793787אימצתי כלב לפני 8 שנים , כלב מסוג כנעני כלב חכם טוב וממושמע , הבעייה היא כאשר באים אנשים לעיתים רחוקות כאשר מתקרבים אליו ומשחקים איתו היו פעמים שהוא חשף שיניים כאילו רוצה לתקוף , בחודשים האחרונים יש פעמים כאשר לוקחים אותו לטיול שהוא לפתע רואה מישהו הוא חושף שיניים ורוצה לתקוף , מה ניתן לעשות האם בגילו המבוגר ניתן לשנות?נאבדה לי חתולה בת חודשים-שלוש בצבע שחור.
היא זקוקה לטיפול רפואי דחוף.
בפעם האחרונה נראתה בגן מקסיקו בקרית מנחם שבירושלים.
מעוניינת לשכור את שירותיו של אדם עם כלב גישוש שיאתר לי אותה.
תמורת תשלום כמובן. אם אותו אדם לא גר בירושלים אכסה גם את הוצאות הנסיעה.
הטלפון ליצירת קשר הוא 02-6426825
תודה לכל משתפי הפעולהשלום רב,
אימצתי כלב לפני 9 שנים ומאז אנחנו חיים ביחד במערכת יחסים קרובה מאוד.
כיום הוא בן 9.
בשנתיים האחרונות הכלב יש לומר, התבגר וכל היום שוכב ולא עושה דבר.
הדבר בא לידי ביטוי בכך שהוא לא מתייחס אליי כל היום, גם אם אני קורא לו הוא פשוט מתעלם.
ההתנהגות משתנה כאשר מגיע זמן טיול או שאני מביא לו חטיף ואז הכלב שמח ומשחק איתי.
האם ההתנהגות נובעת מהגיל המבוגר של הכלב?
האם זה מכיוון שהוא מפונק או שזה דפוס התנהגות רגיל.היי יש לי גור מסוג פודל טוי הוא בן 11 שבועות ו3 ימים ואנחנו התחלנו לפני כ4 שבועות ללמד אותו לעשות צרכים והוא למד לעשות קקי בחוץ אבל פיפי לא אנחנו תמיד חוזרים איתו מטיול ואז משתין ע הפד וגם קראתי שצריך אז להכניס אותו לפתח הבית שיריך את הפד ואז מייד לרדת איתו למטה ככה הוא למד לעשות קקי בחוץ אבל פיפי יוצא לו בחוץ בפוקס פעם ביומיים שהוא כבר לא יכול להתפאק יותר מה לעשות אז?שלום לכולם
אנחנו רוצים להזמין אותכם לפינה קסומה עבור הכלב שלכם ואפילו עבורכם ...
אנחנו ב- valentina dogs החלטנו להתרחב על מנת לתת לכם שירות כולל בכל הנוגע לבעל החיים שלכם ובפרט לכלבים .
בחצי שנה האחרונה בצל הקורונה עמלנו קשה
על מנת להביא לכם את הטוב ביותר לכן יצרנו קשרים ושותפים חדשים.
כיום אנחנו valentina dogs בשיתוף עם .
general dogs training
והיחידה הצפונית לכלבנות
מביאים לכם את כל הפתרונות עבור בעל החיים שלך בכללי ובפרט לכלבים .
כל סוגיי האילוף
בין הבודדים בארץ שמספקים כלביי שירות ונחיה עם תעודה ורתמת כלב שירות למגוון בעיות
פיזית
נפשית
כלביי גישוש.
כלביי הגנה
שמירה על טריטוריה
שמירה אישית
גילוי ואיתור חנ"מ
אצלנו ניתן לרכוש כלביי עבודה לכל מטרה
ניתן לרכוש ציוד אילוף
אנו בנוסף מכשירים מאלפים שמעוניינים לעבוד בתחום ורוצים ללמוד מהמקצוענים ביותר עבודה בשטח .
לכל בירור ופרטים ולכל שאלה ניתן לחייג למספרים הבאים
0522524055 -מתן יהונתן
0509551160
סיוון קפלושניק
0542422604 -קרן הבר
נמצאים בקריות יוסף לוי 1 קריית חייםשלום רב, אנחנו משפחה עם לברדור מע׳ כבן 10, רוצים לקחת כאומנה לסופש גור מלינואה בת כ חצי שנה ממשפחה של חברים, היכן עדיף לעשות את המפגש הראשון בין הכלביםרועה בלגית בת שנה וארבע חודשים לאילוף מקצועי
אשמח שתצרו קשר איתי במיילהיי ותודה מראש :)

לי ולבן זוגי יש שני כלבים - בורדר קולי זכר בן 9, ורועה אוסטרלית נקבה בת 5. האוסטרלית ממושמעת ונינוחה. הבורדר קצת חרדתי, במיוחד כשיש רעשים חזקים כמו זיקוקים, אופנועים וכד' (מתחבא, זנב בין הרגליים).

אך הבעיה האמיתית היא שכאשר אני מנסה לשים לו רצועה הוא נהיה אגרסיבי - נובח, חושף שיניים, מאיים. בן זוגי מתנהג מולו בתקיפות ולפעמים נכנס איתו לעימות פיזי (בעזרת מגב או משהו כזה) והכלב מוותר. כך שהתקבע מצב שבו הכלב כנוע יותר מול בן זוגי ואגרסיבי מולי, בעת ההתארגנות ליציאה לטיולים.

אגב, בבוקר הוא יוצא איתי בלי בעיה. בצהריים ובערב, במיוחד בשעות החשיכה, הוא ממאן לצאת איתי.
אציין גם שאם כבר יש עליו רצועה (שבן זוגי שם לפני) הוא יוצא בלי בעיה.
אך לאחרונה קרה מקרה שבו למרות שהיתה עליו רצועה, הוא החל לנהום עלי ואפילו כשעזבתי את הרצועה הוא המשיך ללכת אחרי ולנהום. כמובן שמאוד נלחצתי ואני חוששת שהתוקפנות שלו תלך ותחמיר.

מה עושים?
תודה רבה מראש.היי,יש לי כלב לברדור מעורב בן 13. בשלוש השנים האחרומות גרנו בדירת קרקע וביציאה לטיול הוא היה ממש בהתחלה עושה צרכים. לפני כחודש עברנו אני ובת זוגתי לבניין לקומה 13. לרוב איתי הכל מצליח להתאפק, אבל כשהיא מורידה אותו הוא לא מתאפק ועושה במעלית, בכניסה למעלית או ממש ביציאה מהמעלית. מה ניתן לעשות?הכלבה של הילדה שלי נפטרה מסרטן ואני מחפש לאמץ גור מגזע קטן לגדל בתוך הבית שיהיה אפשר לאהוב וללטףקיבלנו לפני חודשיים מעמותת נהריה אוהבת חיות פינצרית בת חצי שנה (היום בת 8 חודשים). לא מצליחים לגרום לה לעשות צרכיה בחוץ, רק בבית. כמו כן אוכלת הכל בבית, נושכת והורסת כל מה שבא לה ליד.
אנחנו מיואשים....שלום,
אימצנו כלב קטן לפני כ5 שנים כשהוא היה ממש גור, ומאז הוא לא מצליח להיגמל מעשיית צרכים בבית. יש תקופות שהוא עושה פחות אבל באופן כללי, גם כשמקפידים על שגרת טיולים איתו, ומנסים ללמד אותו, הוא לא מפסיק ועושה צרכים על מיטות, שטיחים ובכל מקום.
חשוב לציין שהכלב לא מסורס, והשאלה היא אם סירוס יכול לעזור או שאין קשר בין הדברים
אשמח לייעוץ ועזרה לכל דבר שיכול לעזור53 | 52 | 51 | 50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...