פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום אילוף כלבים

+ הוספת הודעה

הכלב שלכם עושה צרכים בבית, לא נשמע להוראותכם ולועס כל מה שבא בדרכו? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן.

ניר שדה, מנהל פורום אילוף כלביםמנהל הפורום: ניר שדה, מאלף כלבים קבוצתי

ניר שדה עוסק באילוף פרטי ובקבוצות ומתמחה באילוף כלבים מכל הסוגים ובכל הגילאים. ניר הינו מאלף מוסמך בעל ניסיון בהתמחויות רבות, ביניהן ניתוב התנהגות דרך משחקים וכלים ייעודיים לבעיות נפוצות אצל הכלבים. לפרטים נוספים>

שלום. יש לנו כלבה בת 5 חודשים. אומצה בגיל צעיר מעמותה. עדיין מושכת בטיולים, הבעיה היא שהיא מצליחה להשתחרר מכל רתמה שניסינו להתאים לה. פעם אחת כמעט ברחה, מלחיץ מאד. מנסים להקנות הרגלי הליכה עם מאלף, אך יקח זמן... הרתמה היחידה שטכנית לא תוכל לברוח ממנה היא קולר רגיל, אולם הזהירו אותנו שאם בינתיים תמשיך למשוך גם אם לא כל הזמן, עלול לגרום לה נזק בגב... היא כלבה מעורבת לפחות חצי כנענית וכבר בגודל בינוני. נשמח לתשובה...קוראת הבעיות כלכם ורצה להציע את שרותי
https://www.facebook.com/badinlovesdogs
צרו עימי קשראם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,אם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,אם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,אם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,שלום יש לנו גורה מגזע קטן בת חמישה חודשים ישנה מ11 בלילה עד חמש בבוקר למה לא יכולה לישון עד יותר מאוחר האם יעבור?
האם זה כי לא יכולה להתאפק לצרכים?
מתעוררת גם באמצע הלילה פעם אחת איך מונעים את זה?
תודהשלום, יש לנו כלבה בת קצת פחות משנה, מעורבת עם לברדור.

הגיעה אלינו לפני שבוע ונמצאה בבסיס צבאי על ידי עמותה

למרות שלאחרונה יותר מגיבה לסביבה, הכלבה לא משתפת פעולה עם משחק (כדור, חבל...) ולא מראה הרבה חיבה.


האם זה קשור לאופייה, או קשור למה שעברה בחייה?

הם זה ענין של זמן עד שתפתח?אנחנו עושות שיחות אירוטיות חמות בוואצפ:

050-7534732 בר

055-2664759 דנה

055-9310377 ספיר


אפשר גם להתקשר למספר שיחות:
(אם הקווים האלו חסומים לכם תתקשרו לחברת הסלולר ותפתחו את החסימה זה בחינם):
1919-121-936
1901-729-210היי, אתמול אימצנו גור בן 3.5-4 חודשים
הוא היה באומנה שחילצה אותו מהרחוב, הוא חי עם להקת כלבים באיזור תעשייה וכל האחים שלו מתו.
הוא מאוד חושש מבני אדם ואתמול כשרק הכנסנו אותו היתה הוא ממש פחד, וסירב לאכול או לשתות כמה שעות טובות עד שקצת נפתח אלינו.
אבל הוא מפחד לשחק, ויהיה מאוד אפטי ויתנו שילטפו אותו אבל יעדיף שלא.
הוא הסכים לאכול קצת מהידיים שלנו וכשהלכנו לישון בלילה סוף סוף הוא הסכים לשתות ולאכול (כשלא היינו לידו).
אנחנו ממש אובדי עצות, ומקווים שהוא יתרגל אלינו וירגיש איתנו בנוח.
מישהו יכול לעזור עם קצה עצות או הערות מנסיון?כלב שלקחנו אחר שעבר התעללות.לפני 9שנים.

כשקוראים לה שתבוא אילנו היא בורחת לכלוב.היי שמי אריאל ,
יש לי כלב בן שנה וחצי ביגל, הכלב עדיין עושה צרכים בבית , ניסינו הכל בדגש על הכל, קראתי את כל המאמרים האפשריים, את כל ההצעות , הכל. את השיטה של לפזר אוכל, ניסיתי , לא צלח, לסגור במקום קטן, ניסיתי לא צלח, להתעלם מעשייתו בעת הצרכים , ניסיתי לא צלח, לבדוק אצל הוטרינר האם יש בעיה רפואית, בדקנו , אין שום דבר. אני כבר ממש מיואשת , אני באמת כבר לא יודעת מה לעשות . אסביר קצת מתי הוא בדרך כלל עושה, הוא בדרך כלל עושה או מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה.
התחלנו לצאת איתו בשעות מאוחרות כדי שלא ישעה בלילה , גם כן לא צלח. הכלב אצלינו שנה ושלושה חודשים , מה אנחנו עושים לא בסדר ? אני באמת חייבת עזרה!בת 4 חודשים. מאומצת מצער בעלי חיים. נושכת כלבים באזניים ולא מרפה כל הזמן באופן אובססיבי עד שהם רוצים לתקוף אותה. מה עושים?יש מאמר נרחב שנותן 6 טיפים לכלבים שמפחדים מרעמים.
אמלק: הפתרונות הן מקוזי וסט - אפוד לטיפול בחרדה עד להגדיל את הפעילות של הכלב..
www.cozyvest.co.il
שווה קריאהדרושים עובדים לעבודה מהבית בקלדנות, והזנת נתונים העתק הדבק, אפשרות לעבודה מהבית בגלל הסגר, פרטים בוואצפ 058-7338281 אפשר לשלוח הודעה אליי בכל שעהאני והכלבה שלי ממש התרחקנו היא כל היום יושבת במיטה שלה ואינה מגיבה כאשר אני קוראת לה לבוא אליי לליטוף או סתם לשכב לידי בחדר או בספה היא בא רק כאשר היא צריכה טיול או אוכל ואני לא יודעת מה לעשות כדאי לקרב ביננו שהיא תרצה לבוא לליטופים ותרצה להיות איתיאני רוצה ללמוד אילוף וכלבנות טיפולית וכרגע אני מתבלטת בין מרכז אופק למרכז לכלבים ואנשים של וינגייט.
הם מומלצים? מה עדיף?
מפחדת ליפול.
תודה!יש לי כלב מסוג מלטז וכשאני רוצה להרים אותו אז הוא בורח ממני ולא רוצה אני אומרת לו בוא הוא לא בא זה נראה כיאילו הוא לא אוהב אותי איך לגרום לו לאהוב אותי?היי
הבאנן גורה פומרניין בת 7 שבועות ואנחנו בתהליך הרגלה לגדר אילוף. משאירים את הדלת פתוחה כשאנחנו איתה בלילה סוגרים. מה שכן מתקשים ללמד אותה לעשות צרכים על פד שנמצא בתוך הגדר אילוף ליד הפתח יציאה. עוד כמה ימים לא נוכל להישאר איתה הרבה כל הזמן וכל אחד מאיתנו יצטרך לךכת לעבודה. מטריד אותי שכשניהיה בעבודה והיא תיהיה בגדר כל היום היא לא תעשה את צרכיה. יש דרך להתמודד עם העניין?
כמובן שכל פעם שאנחנו רואים שהיא רוצה לעשות צרכים אנחנו מרימים אותה לפד והיא מקבלת חיזוק חיובי וכן חטיף.. אך עדיין זה לא המקום הראשון שהיא הולכת אליו לעשות את צרכיה...התחילו הגשמים. הפסקות חשמל. הכלב מפוחד ולא נותן לנו לצאת מהבית
רועד, מתנשם בכבדות, שורט קירות כשאנחנו לא בבית.
סוג: מילונאה לא גזעי

כיצד לנהוגאת צריכה להרגיע את הכלב להגיד לו שהכול בסדר ולחבק אותו עד שהוא ירגעהיי, צריכה עזרה, די דחופה, הכלבונת המקסימה, מעורבת בת 7 חודשים, בכל פעם שבעלי מגיע ו/או מוריד אותה נושכת לו את אצבעות הרגליים.
תודההיי,
אימצתי כלבה מקסימה אתמול. היא לא עושה צרכים בחוץ כל היום,ובערב עושה אותם בבית. תפסתי אותה היום בפוזת פיפי והוצאתי אותה מהר החוצה אבל היא עדיין לא עשתה את צרכיה.. גם מטריד אותי שהיא מתאפקת המון שעות שזה לא בריא, וגם שהיא עושה את הצרכים בבית. מה יכולה להיות הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה? המון תודה!54 | 53 | 52 | 51 | 50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...