פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

פורום מכרסמים וארנבים

+ הוספת הודעה

האוגרת אינה מסתדרת עם שאר האוגרים, החמוס מסרב לאכול והארנבת לא רוצה להזדווג? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

ד"ר גיורא היימן, מנהל פורום מכרסמים וארנביםמנהל הפורום: ד"ר גיורא היימן

ד"ר גיורא היימן בוגר רפואה וטרינרית מאוניברסיטת מקסיקו. לאחר מכן המשיך ללימודי המשך ופוסט דוקטורט באוניברסיטת מינכן, בגרמניה. תחומי אהבתו המקצועית הנם בראש ובראשונה חיות המחמד ובדגש על כירורגיה כללית ואורתופדיה. לפרטים נוספים>>

שלום,
מעוניינת למסור שתי ארנבות ננסיות לפינת חי או מקום שיהיה להם מרחב גדול יותר מכלוב בחצר. האם יש המלצה על מקומות מומלצים שמקבלים ארנבים ?
תודה

שלום,
לפני כשבוע קניתי ארנבת. היום היא שלחה, או לפחות כך זה נראה. הצואה שלה הייתה דבוקה ורטובה יותר ולא גללים יבשים כמו בדרך כלל. הארנבת בת כחודשיים, כך נאמר לנו. האם זה תקין?

התחלנו היום טיפול גם הארנב וגם כל בני הבית.
השאלה היא על ניקוי הכלוב. אם התחלנו בטיפול היום. לנקות היום? מחר. כל יום? מה זמן ותחרות הכי אפקטיבית לעזור לארנב להחלים מהר. ולא להידבק שוב בזמן הטיפול?

מצאתי אצל הארנב שלי פרעושים. הארנב הוא בן חודשיים. צריך לקחת אותו לווטרינר או שמספיק לקנות תרסיס נגד פרעושים/אמפולה?

שלום יש לי שני ארנבות שאחד מהם משמיע קולות בכי או מצוקה כלשהם וזה קורה לרוב כשהארנב השני מנסה לזווג אותו שאני משערת שזה אותה והיא תמיד מסרבת.
למה היא בוכה?

היי שלום יש לי ארנב וארנבת לשניהם יש המון רצח קשרים ממש המון אבל בקטע מפחיד איך אני מפריד אצ הקשרים? ניסיתי עם מסרק מיוחד לא עוזר האם יש משהו אחר? תודה רבה עח העזרה

היי אנחנו עושות שיחות סקס בוואצפ, ומוכרות סרטי סקס פרטיים שלנו שצילמנו בבית שלחו לנו הודעה אנחנו חמות:

בר 050-7534732

או למאיה 055-5578177

שיחות סקס, שיחות סקס מדליקות, שיחות סקס בערבית, שיחות סקס ישראליות, שיחות סקס, שיחות סקס בחינם, שיחות אירוטיות, שיחות ארוטיות, שיחות סקס בטלפון,שיחות סקס לוהטות,
שיחות סקס בעברית, שיחות סקס בוואצפ, שיחות סקס בטלגרם, שיחות סקס חרדיות, שיחות סקס ארוטיות בטלפון,שיחות סקס לייב, סקספון, סקס בטלפון, שיחות סקס עם ישראליות, שיחת סקס, שיחות סקס עם רוסיות,
שיחות סקס ברוסית, ahju, xex' ahju, truyhu,' ahju, thruyhu,المحادثات والجنس, محادثات الجنس, Секс разговоры

החמוס שלי בן שלוש חודשים והוא נושך מאוד חזק ולא מסכים שיגעו בו מה אפשר לעשות בעניין?

היי,
למישהו יש המלצה לתערובת מזון לשרקן?

תודה

שלום רב,
האוגרת שלנו המליטה לפני 4 ימים.
מה משך הזמן שאסור לגעת באוגרים שנולדו?
האם מותר לגעת באוגרת שהמליטה?
אנחנו רגילים להרים אותה. האם זה אפשרי בתקופה הזאת שלה?
את האוגר הפרדנו ביום ההמלטה לכלוב נוסף . האם נוכל להחזיר אותו כשהגורים יגדלו?

תודה רבה,
אורנה

שלום רב, אני בונה לארנבים אזור מחייה בתוך החצר, האם ניתן להשתמש ברשת לולים ע"מ לגדר את האזור? האם מספיק להשאיר אזור גדול מגודר אך ללא גג ובתוכו מחסות קטנים יותר?

תודה

אתמול הארנב שלי נפל על הגב כי הוא קפץ לי מהידיים ומאז הוא כצת צולע ולא נותן לי לגעת בו כולכך מה לעשות?

היי יש לי כלוב מושקע עם צינורות ומתקנים וכמה קומות ... האוגר רץ פעם פעמיים בגלגל וזהו יש שלושה אוגרים . הם מסתדרים והכל טוב . יכול ליהיות שלא רץ בלגל כי יש לו אטרקציות אחרות ?

ושאלה 2 -- לגבי האוכל צריך להגביל אותם או ששמים להם פשוט בקערה קטנה יש לי מובנה בתוך הבית מאמין שזה בגודל 70 מיל משהו כזה , ופשוט שזה נגמר לחדש או לשים קצת ?

תודה רבה

1 מותר לעשות לארנב מקלחת
2 הארנב שלי לא שותה מהבקבוקון שלו ובנתיים אנו נותנים לו מים בכלי

היי, לאוגר שלי נהיה גידול ממש גדול ברגל, שנראה לא טוב, הוא גם מתגרד הרבה, ולמרות זאת היא די פעיל... יש דרך לפתור את עניין הגידול?

היי יש לי אוגרת ננסית סוג רוסי בת שנה ועשרה חודשים. היא חייה לבד בשני כתובים, יש לה שפע תעסוקות בכלוב והיא מטופלת טוב . הבעיה היא שלאחרונה היא החלה להשמיע קולות של כמו חרחרןר או מה שנשמע לנו כחריקת שיניים , היא אוכלת בסדר ועושה דברים כרגיל חוץ מהרעש הזה שהיא התחילה לעשות ואני מודאגת מה זה יכול להיות. אשמח לייעוץ. תודה מראש

שלום, אני מחפש גרביל למסירה או מכירה באזור הגליל עליון. תודה! :)

שלום
יש לי ארנבון בן 6. לאחרונה הבחנתי בקרן קטנה בצבע אפור שצמחה לו באוזן. אני חושבת שזה פפילומטוזיס לפי בירור חיפוש תמונות חובבני באינטרנט. האם יש טיפול לזה? האם מסוכן לבני אדם? האם יש צורך לגשת לוטרינר? מציינת שהארנב מרגיש טוב כפי הנראה.
תודה וכל טוב

הי,
יש לנו שני גרבילים ואנחנו רוצים לקנות שרקן. האם ניתן לשים אותם באותו הכלוב?
תודה.

X

כניסת מנהל