פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום מכרסמים וארנבים

+ הוספת הודעה

האוגרת אינה מסתדרת עם שאר האוגרים, החמוס מסרב לאכול והארנבת לא רוצה להזדווג? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

ד"ר גיורא היימן, מנהל פורום מכרסמים וארנביםמנהל הפורום: ד"ר גיורא היימן

ד"ר גיורא היימן בוגר רפואה וטרינרית מאוניברסיטת מקסיקו. לאחר מכן המשיך ללימודי המשך ופוסט דוקטורט באוניברסיטת מינכן, בגרמניה. תחומי אהבתו המקצועית הנם בראש ובראשונה חיות המחמד ובדגש על כירורגיה כללית ואורתופדיה. לפרטים נוספים>>

אשמח לעזרה עם ארנבון ננסי שנושך את הארנבת...
יש לי 2 ארנבונים ננסיים הולנדים... הם גדלו אצלי בשלום ולאחר תקופה נתתי אותם לאח שלי שהחזיר לי אטתם אחרי כמה חןדשים כשהזכר רודך אחרי הנקבה ונושך אותה...
אני לא יודעת מה לעשות...
אשמח לעזרה

שלום, אני מגדלת 2 חולדות ואחת מתה לי לפני יומיים כך שנשארה לי אחת לבד, אני לא רוצה לקנות עוד אחת כי זו שנשארה היא בת שנתיים וחצי+ ואז אני עלולה להיכנס ללולאה אינסופית של חולדות, מה ניתן לעשות כדי שלא יהיה לה משעמם לבד, אני רוב הזמן לא בבית והיא לא כל כך מגלה עניין במשחקים שלא קשורים באוכל או בנ"א.

שלום.
אני רוצה לחטא את האיזור של הארנב שלי, איזה חומר ניקוי הוא מומלץ ובטוח לארנבים?
תודה.

שלום אמא שלי קראה באינתרנט שה מומלץ לאסות ספורט לצינצילות אז מישהו יודע איזה ספורט אפשר לאסות לצינצילה

שלום
יש לי זוג ארנבות זכר ונקבה וכל פעם כשהזכר מנסה להזדווג הארנבת לא נותנת לו
אז למה הארנבת חא נותנת לו להזדווג איתה

יש לי אוגרת בת שנה וחצי עוד מעט שנתיים ואתמול ירד לה דם מאזור המין מה צריך לעשות.ממה זה ולמה זה קרה?.תודה.

יש לי ארנבת שחיה בחצר. עכשיו יש גשם ורוח ולרות שהכנו לה מסתור, היא יושבת מכווצת בגשם ולא מנסה להסתתר. זה בסדר? מה לעשות איתה?

לקחתי את הארנבת לעיקור , ולאחר העיקור הרגל האחורית שלה הייתה ללא תזוזה והיא גררה אותה .
לקחתי אותה חזרה לוטרינר , עשה לה צילום וטען שפרקה את הרגל.. שם תחבושת וכלום לא השתנה .חזרתי אליו וטען כי צריך לקבע את העצם עם בורג ..ניסה לשים אף ללא הצלחה טען שהרגל ממשיכה לברוח.
והחליט לנתח ולחתוך את קצה העצם .
הארנבת כבר כמה ימים לא אוכלת לבד ,גוררת את הרגל ,לא עושה צרכים .. השלב הבא הוא אמר שזה להסיר את הרגל .
אני חסר אוניים ולא מבין איך מעיקןר זה הגיע למצב הזה..
יש אפשרות להציל לה את הרגל ?

רציתי לדעת איפה אפשר למצוא ארנב לופ הולנדי (לא ננסי)
אתם יכולים להציע מקומות לפנות אליהם?

שרקן זכר בן שנה עם בלוטה בלחי מה צריך לעשות ומה זה יכול להיות?

היי,
יש לי ארנבת יחסית קטנה , היא לא שותה מים בכלל והיא ממש נרתעת ממים . ניסיתי לתת לה לשתות בכל מיני דרכים אך היא מסרבת ולא מוכנה להתקרב למים. אשמח לעזרה.

שלום, אני מחפשת קיפוד מחמד, האם אני יכולה לאמץ אחד מהקיפודים בחצר שלך?

טוב יש לי ארנב חדש בן חודשיים..
איך אפשר לתת לו מרץ וישרוץ ויהנה??
עשיתי לו בית בתוך הכלוב הענקי שלו מקרטון והוא כזה לועס או משחק עושה קולות של כיאלו אוכל..
האם זה בסדר? שהוא אוכל קרטון?

חברים יקרים,
יש להורים שלי (קשישים בני 80) יש ארנבת שמצבה קשה מאוד היא לא אוכלת כבר כמה ימים ואני מרגישה שהיא סובלת מאוד. האם יש מישהו שיכול לעזור ?

שלום רב
האם אפשר להרגיל שרקן לעשות צרכים בשרותים שיש בתוך הכלוב ואם כן אז איך לעשות זאת?
תודה.

היי מה קורה אם האוגר והאוגרת לא רוצים להזדווג ?
וגם איך לעשות שזה כן יקרה ?
הם צריכים להיות
באותו כלוב או לשים אותם מידי פעם ביחד ?

שלום האוגרת שלי החלה לשמיעה קולות מזורים של צפצוף הנשמע לאזן, היא פותחת את הפה ומצפצפת זה נישמע כאילו היא מנסה לנשום דרך הפה מזכיר קצת שיהוק. נראה שהיא גם קצת לא נינוחה. מה יש לה ןמה אפשר לעשות?

שלום יש לי חמוסה לבקנית כבת 6
לאחרונה הזנב שלה הקריח והתמלא בנקודות שחורות כמו כן גם הבטן הקריחה
מה עליי לעשות האם זה משהו ממש מסוכן? והאם ידוע מה תהיה העלות לטיפות בחמוסה עם בעיה זו
אשמח לתשובה תודה רבה

שלום יש לי חמוסה לבקנית כבת 6
לאחרונה הזנב שלה הקריח והתמלא בנקודות שחורות כמו כן גם הבטן הקריחה
מה עליי לעשות האם זה משהו ממש מסוכן? והאם ידוע מה תהיה העלות לטיפות בחמוסה עם בעיה זו
אשמח לתשובה תודה רבה

ברצוני לדעת כיצד ניתן להרחיק קיפודים מחצרנו.
לצערי הרב מגיעים הרבה קיפודים לחצר וכלבנו 'משחק'
איתם כדורגל עד שאנו שמים לב - ממש כואב הלב.

X

כניסת מנהל