חפש בעלי מקצוע:

מכרסמים וארנבים

+ הוספת הודעה

האוגרת אינה מסתדרת עם שאר האוגרים, החמוס מסרב לאכול והארנבת לא רוצה להזדווג? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל הפורום: ד"ר גיורא היימן

ד"ר גיורא היימן בוגר רפואה וטרינרית מאוניברסיטת מקסיקו. לאחר מכן המשיך ללימודי המשך ופוסט דוקטורט באוניברסיטת מינכן, בגרמניה. תחומי אהבתו המקצועית הנם בראש ובראשונה חיות המחמד ובדגש על כירורגיה כללית ואורתופדיה. לפרטים נוספים>>

יש לי ארנבת ושמתי לב שמספר ימים יש לה הפרשות מהעין.. כשהיום הגעתי ראיתי שיש לה הפרשה ירוקה ונפיחות מתחת להעין..
מה אפשר לעשות ?

היי! גם לארנבת שלי לפני מס חודשים היה אותו דבר במשך זמן רב היו הפרשות מהעין ורטיבות שום דבר לא עזר עד שהלכתי איתה לווטרינר והוא נתן לה זריקה וטיפות עייינים ולאחר שבועיים הדלקת עברה. מקווה שעזרתי

1. יש לי ארנבת ושמתי אותה בחדר שלי ונתתי לה להסתובב והיא עשתה את הצרכים שלה בכל מקום.
איך אני מחנכת אותה?

2. כל פעם שאני מתקרבת אליה היא בורחת ממני.
איך לגרום לה להתרגל אלי?

גם אצלי זה ככה תתקשרי לווטרינר הוא היא ת יגיד לך מה לעדות

יש לי ארנבת וקנינו לה כופתיות.
האם היא יכולה לאכול רק את זה או שצריך לשים לה גם אוכל אחר?
איזה אוכל הכי מומלץ להביא לה?

שמנו לארנבת מצע לחתולים שהמוכר אמר שטוב לארנבות. גילינו שהארנבת אוכלת את זה (לא בולעת אבל לועסת ומוציאה).
זה מסוכן לה?
מה כדאי לעשות?

מה ההבדל בין חמוס לשרקן, מבחינת הטיפול, הגידול והתאמה

הי,
החלטתי להביא 2 שרקניות לבית כחיה ראשונה לילדים. אני רוצה להימנע מקנייה בחנות שלא תמיד נותנים את תנאי המחייה המיטביים.
אשמח לקבל הודעה על מישהו שמוסר/מוכר

אשמח לשיתוף אם יש למשהו מידע היכן מומלץ לחפש שרקניות?

אנחנו מוסרים שרקנית חמודה. שרקנית צעירה וחמודה.
מוזמנים לבוא ולקחת. בירושלים.
הדסה 0522214310

שלום לך לארנבת שלי יורד דם מאיבר מינה מזה מספר ימים ממה זה נובע ומה לעשות דחוף

היי
עשיתי אתמול לארנב שלי חיסון נגד סקביאס האם יש תופעות ?

קניתי לשרקן שלי גיר של מינראלים והשרקן שלי לא מחרסם אותו זה אומר שקניתי אותו סתם?

שלום רב. יש לי אוגרת סיבירית בת 8 חודשים . קיבלנו אוגרת סורית תינוקת שנגמלה מהנקה . האם שתי האוגרות יכולות להסתדר? כרגע המצב רגוע אבל האוגרת הסורית עדיין קטנה במידות שלה השאלה לגבי ההמשך. תודה מראש.

גילתי שלארנבות שלי יש סקאביס . הארנבון מת ועוד שנים מטופלים כבר אצל וטרינר . תודה על המשוב . הודיה

יש לי ארנבות והארנבת ילדה 2 גורים אחד נעלם ואחד נחנק מי הבפנים של הכרית חתכנו את זה ובטעות נגנו בו והארנבת שרט אותו בבטן ואו נחתך ואי לא מתפלת בו מה צריך לעשות?
מחכה לתשובה ליהיא
אימיל : lihi2510z@gmail .com

שלום יש לי אוגרת סורית בתחילת הריון והיום היא רבה עם אחת האוגרות בכלוב וראיתי שירד לה דם מהאזור שהגורים יוצאים ממנו מה זה יכול היות

הארנב שלי בן כמה חודשים חולה
רק מעכשיו אני מבחינה שיש לו קרחת בבטן וקצת מסביב העינים
הרגלים שלו כאילו קשות ומנופחות
ועכשיו הוא גם קצת משותק ברגלים האחוריות
מי יכול להגיד לי מה המשמות ואיך אפשר לטפל אם ש טיפול?????
בבקשה תענו מהר

תן לה בנתים ירקות
ותיקח אותו או אותה לוטרינר
במקום אחי קרוב

ובזהירות בנסיע
עם יש לך את ארנב אז תשאיר אותו ביחד
וכידי לקרב תאוכל ותמים אלה
יכוליות שיצתרכו לעשות אמתת חסד כמו שעשו לארנבת שלי

בברכה ליהיא

היי
יש לי ארנבת והיא מדממת מאיבר המין האם זה מחזור או בעיה רפואית? מה אפשר לעשות ?
יש בכלל מחזור לארנבות?

אן מחזור לארנבת
תני לה בנתים ירקות
ותיקחי אותו או אותה לוטרינר
במקום אכי קרוב

ובזהירות בנסיע
עם יש לך את ארנב אז תשאיר אותו ביחד
וכידי לקרב תאוכל ותמים אלה
יכוליות שיצתרכו לעשות אמתת חסד כמו שעשו לארנבת שלי

בברכה ליהיא

השרקנית שלי בת 5 חודשים בערך והיא בהריון מתקדם. האם צפויים קשיים בלידה?

קנינו שלשום בסביבות 8 ארנב ננסי מקסים ממגדל פרטי , הכלוב היה מלא ארנבים והם היו קצת צפופים, בחרנו אחד שהיה נראה לנו הכי רגוע ומתוק..
הגענו הביתה הכנו את הכלוב עם נסורת אוכל ומים , ניסיתי ללטף את הארנבון והוא היה ממש אפטי בהתחלה חשבתי שהוא מפחד אבל הוא לא רעד ולא הראה סימני לחץ... הוא נרדם עליי ואמרתי לעצמי טוב הוא פשוט קצת אדיש וכנראה עייף.. שמתי אותו בכלוב הוא התעורר ולא זז ניסיתי לתת לו מים עם האצבע ולכוון אותו לכיוון אבל הוא לא רצה חשבתי שזה טבעי שלוקח זמן להתרגל... למחרת בשש בבוקר קמתי וראיתי שהוא איננו...
אני מרגישה ממש רע ואשמה שאולי איכשהו זה בגללנו ולא מבינה מה קרה, התקשרנו למוכר והוא אמר שאין לו מושג וזה לא קורה ואולי משהו הפחיד אותו..אבל היינו כל כך עדינים איתו וליטפנו אותנו בעידנות ובאהבה רציתי לדעת מה יכולה להיות הסיבה

לא (מאת: הדס )
10:09 17/09/2016

לי יש ארנב כבר 4 שנים. ארנבים אינם מתים מבדידות אבל חשוב להקדיש להם צומת לב ואהבה. חשוב לשחרר את הארנב מהכלוב לפחות כמה שעות ביום.

גם אני מחפשת אשמח אם משהו ימצא

האוגרת שלי המליאה לפני כ 10 ימים 7 גורים .. כולם מתו ונשאר אחד שאני משתדלת לגדל לבד כי היא לא מתייחסת אליו.. החזרתי את הזכר לכלוב ביחד איתה והיא לא מתייחסת לגור.. רציתי לדעת כל כמה זמן אני צריכה להאכיל אותו עם המזרק ואם יש אפשרות שהוא אוכל לבד כעצמאי?? מה מותר לתת לו??וכל כמה זמן הוא צריך לאכול?? צריך להשים לו בקבוק מים של האוגרים??

אם יש כלוב גדול תחצו בן האוגר לאוגרת ותכרב אותם שעה 1 בלבד ביום

«   «הבא   | 261 | 260 | 259 | 258 | 257 | 256 | 255 | 254 | 253 | 252 | 251 | 250 | 249 | 248 | 247 | 246 | 245 | 244 | 243 | 242    הקודם»   »