פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום מכרסמים וארנבים

+ הוספת הודעה

האוגרת אינה מסתדרת עם שאר האוגרים, החמוס מסרב לאכול והארנבת לא רוצה להזדווג? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

ד"ר גיורא היימן, מנהל פורום מכרסמים וארנביםמנהל הפורום: ד"ר גיורא היימן

ד"ר גיורא היימן בוגר רפואה וטרינרית מאוניברסיטת מקסיקו. לאחר מכן המשיך ללימודי המשך ופוסט דוקטורט באוניברסיטת מינכן, בגרמניה. תחומי אהבתו המקצועית הנם בראש ובראשונה חיות המחמד ובדגש על כירורגיה כללית ואורתופדיה. לפרטים נוספים>>

 

הארנבת שלי משלשלת ויש לה קירקורי בטן כשה אני מחזיקה אותה והיא ממש קטנה בצבע לבן קוראים לה שלג ואני מאוד אוהבת אותה ואני לא רוצה שיקרה לה משהו כשאני מחזיקה אותה אני מרגישה שכל הגוף שלה רועד שכל העצמות שלה מתפרקות אז בבקשה אים תוכלו לתת לי מידע אני מאד אשמחהיי, יש לי ארנבת שהמליטה ואני לא יודעת האם צריך להפריד את הזכר והנקבהאו להשאיר אתכולםביחד {הגורים האמא והאבא}.
יש לי גם עוד ארנבים, האם זה בסדר שהזכר יהיה עם כל השאר?
תודה - אשמח לתשובה כמה שיותר מהרשלום!
הארנבת שלנו המליטה 4 גורים, ובערב (קר אצלנו) היא קברה אותם מתחת לאדמה. כלומר כיסתה את כולם באדמה. למזלנו הם נשארו בחיים למרות שהיו מתחת לאדמה.
הוצאנו אותם משם (פעמיים) וכיסינו בפרווה שלה.
האם זה נורמלי?ברצוני לדעת אם הצמחים האלו רעילים לארנבים:
דקל במבוק
כמדוריאה
שרך בוסטון
תודהכרגע אני בונה כלוב בעל 2 קומות לארנב/ת אשמח לקבל עוד פרטיםהיי מה עשית בסוף? לדעתי גם הרגל של הארנב שלי ככה..לארנבת שלי יש עין אדומה ונראת לי קצת נפוחה ומוציאה ריר שקוף
בדקתי ואמרו למרוח סינטומיצין , רצוי????האם זה בסדר לתת לשרקניות הצעירות יחסית שלי (בנות שנה וחצי ושנתיים וחצי) לאכול קלמנטינה?קניתי שרקן לפני חודש, הוא נורא שקט, ישלו פצעים מוזרים על הרגליים ומשהו שגדל לו על האף, אשמח לדעת מה עליי לעשות?שלום האוגרת שלנו בת כשנה. חיה לבד מאז שקנינו אותה. בשבוע האחרון היא מדממת, דם טרי מהטוסיק. מה דעתך? ומה אפשר לעשות. תודהקנינו זוג ארנבים לפני כחודש וחצי, נאמר לנו שהם שמוטי אוזניים ושהם בני חודש וחצי.
נכון לעכשיו שני הארנבים לעיתים שומטים אוזן אחת והשניה באוויר ולעיתים שתי האוזניים למעלה.
האם לוקח לארנבונים זמן לשמוט את האוזניים או שהם פשוט לא שמוטי אוזניים.

שאלה נוספת, הארנבת שלנו מדי פעם מנתרת באוויר תוך משהו שנראה כמו התעטשות, תופעה זו לא קיימת אצל הארנב השני.
אשמח לתשובה.היי
ברשותי חציר שיבולת שועל ואספסת קצוצים דק במתחנת חציר. האם עדיף לתת את המזון קצוץ או באופן רגיל כמו שמגיע בחבילות חציר (בלות) מהשדה?

תודה מראש לעונים🙂האם אפשר לגדל אותם ביחד באותו כלוב ( גדול)?היי קניתי ארנבות רציתי לדעת אם אפשר לשים להם נסורת של עץ סדוויץ?
תודהאשמח אם תצטרפו אלינו!

למי שאוהב יצורים קטנטנים, פרוותיים ומתוקים תצטרפו אלינו הקבוצה אינה עוסקת בסחר בעלי חיים. אני שמחה לבשר שאין מכירות בעלי חיים בקבוצה. רק ייעוץ אהבה וטיפים לגידול. קיימים גם מגדלים בקבוצה לייעוץ 💜
אשמח אם תשתפו את הפוסט למי שנראה לכם רלוונטי. תודה!
https://www.facebook.com/groups/235247843750077/?ref=shareהיא בת חודשיים וחי בערך אלי רק שבועיים ובכמה ימים האחרונים שמתי לב שהאוזן שלה נפולה וקראתי והבנתי שזה כנראה ממכה האם זה נכון? ואם כן היא צריכה לחזור לעמוד? במקרה הזה צריך לקחת אותה לוטרינרית?
ובקשר לארנבת השנייה אנחנו חושבים שהיא בהריון כי היא מאוד נפוחה אך אינינו בטוחים כי היא בסך הכל בת חודשיים וחצי והיא רק עם בת הכלוב אבל היא כן הייתה עם בנים לפני שלקחנו אותה היא גם אוכל המון ולפני כשבועיים היא היתה פחות מחצי מה גודל שלה חשוב לציין שהיא ארנבת ניסית. אז רציתי לדעת אם יש דרך בה א ויכל לדעת עם היא בהריון מבלי לקחת אותה לוטרינרית. תודה מיכלהיא בת חודשיים וחי בערך אלי רק שבועיים ובכמה ימים האחרונים שמתי לב שהאוזן שלה נפולה וקראתי והבנתי שזה כנראה ממכה האם זה נכון? ואם כן היא צריכה לחזור לעמוד? במקרה הזה צריך לקחת אותה לוטרינרית?
ובקשר לארנבת השנייה אנחנו חושבים שהיא בהריון כי היא מאוד נפוחה אך אינינו בטוחים כי היא בסך הכל בת חודשיים וחצי והיא רק עם בת הכלוב אבל היא כן הייתה עם בנים לפני שלקחנו אותה היא גם אוכל המון ולפני כשבועיים היא היתה פחות מחצי מה גודל שלה חשוב לציין שהיא ארנבת ניסית. אז רציתי לדעת אם יש דרך בה א ויכל לדעת עם היא בהריון מבלי לקחת אותה לוטרינרית. תודה מיכלשלום,מה המחיר לעיקור ארנבת?בדרך כלל הם לא אוכלים את זה אבל מומלץ לשאול את המוכרים בחנות267 | 266 | 265 | 264 | 263 | 262 | 261 | 260 | 259 | 258 | 257    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...