פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום תזונה לחיות ובעלי חיים

+ הוספת הודעה

החתול סובל מעודף משקל, הכלב מסרב לאכול אוכל יבש והתוכי נשאר רעב כל היום? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

דניאל רובין, מנהל פורום תזונה לחיותמנהל פורום: דניאל רובין

דניאל רובין, יועץ התזונה של רשת זולו, בעלים של מסי וקוקוס.
עבר השתלמויות בתחום התזונה, ומתמחה במיוחד בתחום המזון היבש לפרטים נוספים>>

 

היי. יש לי כמה חתולי חצי רחוב שאני מאכיל באוכל זול מהסופר (לה קט) כי אין הרבה כסף. אחת מהן בהיריון. יש המלצה לאוכל זול שעדיף לתת לה, או לגורים לעתיד?
אם יש אוכל אחר במבצע בשופרסל אונליין (איפה שאני קונה) זה עדיף?
יש להם את האוכל לחתולים של שופרסל, פורינה one ופריסקיס.החתול שלי סובלת מאלרגיות, עדיין לא ברור לנו מקור האלרגיה , הכל החל שלחתולה השניה גילו אלרגיה ושיניתי את המזון מאוריגי'ן לרויאל קנין , אנחנו מחפשים אוכל מחלבון אחר , המומחה עור המליץ על חבלון ממקור חרקים , בחיפושים שעשיתי לא מצאתי לחתול , האם קיים אוכל כזה של טרווט?
תודה מראשהי יש לי כלבה מעורבת בת שנתיים וחצי, שוקלת 11 קילו.
כיום אוכל GO סלמון, אבל קראתי שזה חא ממש בריא. מזון אחר מומלץ על בסיס דגים?מזון מצויין ממליץ לקרוא עליו קצת באתר. ליגה אחרת של מזון - יש סדרה שלמה רק על בסיס דגים נטורל אנד דלישס אושן

http://www.buldog.co.il/cat/924שלום,
יש לי חתול כמעט בן שנתיים. חתול בריטי שעבר סירוס.
עד היום האכלתי אותו ברויאל קאנין (Royal Canin) שמיועד לחתולים מסרוסים. עשיתי את זה כי הוטרניר אמר לי שחייב לתת לחתול מסרוס רק אוכל מיוחד, אחרת יש בעיות בשתן והשמנת יתר.
אבל התחלתי לשמוע דברים לא טובים על חהברה, וגם החתול שלי נהיה די שמן.
אז קניתי אוכל בשם ACANA, שהוא לא לחתולים מסרוסים, אבל נאמר לי שכל עניין האוכל מיוחד הוא שטות ופשוט צריך להקפיד כמה אוכל נותנים ואיזה איכות.
וכן, החתול שלי אוכל קצת הרבה מדי.
השאלה שלי היא כזאת:
האם העניין של אוכל למסורסים או אוכל רגיל קריטי? ואם לא קריטי, האם ACANA זה אוכל מומלץ לחתול? או שיש אוכל הרבה יותר איכותי שכדאי לתת לחתול.
נאמר לי גם לשקול לקחת אוכל רטוב כי הוא עוזר בשמירת המשקל טוב יותר.
ואיך באמת לשמור על המשקל, אני כן מקפיד לשחק איתו, ועכשיו יש לי חתול נוסף בבית לחודש, אז הוא הרבה יותר פעיל.

תודה.שלום רב.
אמצנו גורה אקיטה מעורבת בת חודשיים וחצי. בימים הראשונים הייתה אוכלת. מזה כשבוע מסרבת לגעת באוכל. יש לציין לכל ניסיון למזון חדש מצליח לטעימה ראשונה ובשניה החא מסרבת לאכול.
היא משלשת, מספר פעמים ביום, מאז שאימצנו אותה.
מאתמול גם מקיאה (אחרי ניסיון לתת לה בשר נא שהומלץ על ידי מגדל כלבים).
הבוקר אכלה 50 גר של בשר שהוקפץ על מחבת עם קצת שמן זית.
מאז לא מוכנה לגעת באוכל. בערב כשניסיתי לתת לה חתיכה של בשר , האמת די בכוח, היא הקיאה..
לא יודעת כבר מה לעשותשלום קניתי לכלבים שלי אוכל לכלבים מסוג אחר שאני בדר"כ קונה .
לאחר מספר שעות מצאתי חרקים שחורים בקערות שלהם ובשקית עצמה.
מיד העפתי את האוכל.
האם אני צריכה לפחד? זה היה גם בקערות האוכל שלהם, ואני מפחדת שהם אכלו אותם.
אני רוצה לציין שבאוכל הקודם זה אף פעם לא קרה דבר כזה .מאות מוצרים בשוק, מאות דעות שונות שנגועות באינטרסים של מגוון גורמים.
והשאלה שלי היא, איזה אוכל הכי טוב/נכון לגזע הזה?
פרטים:
הכלב חי בתוך הבית ומבצע פעילות גופנית בינונית (בשל היותו גור), בהתאם לדרישות הגזע.
אשמח ממש לקבל תשובה :)
תודה רבה מראשאימצתי כלב, הטא בריא, סורס, קיבל חיסונים וראה וטרינר. כבר קרוב לחודש אצלנו ועדיין מיילל כאשר אני סוגרת את כל תריסים והחלונות בבית. אין ניתן לתת לו תחושה בטוחה עד שהוא נרדם? כל ערב בוכה עד שנרגע - למרות שרואה שאנחנו בבית ( לא מילל בבוקר כשעוזבים אותו קשור בחוץ )קראתי את הכתבה הזאת על אוכל לכלבים וסוף סוף ירד לי האסימון מה שמים שם בפנים

https://www.animalshop.co.il/page/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%92-%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9D-%E2%80%93-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%91%D7%95%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%95%D7%9B%D7%9C-%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%91היי, החתולה שלי בת 6 והיא שוקלת 11 קילו (יכול להיות שאפילו טיפה יותר כי היא השמינה מאז ששקלנו אותה). היא בעודף משקל רציני, היינו אצל הוטרינר, ניסינו כל אוכל דיאטטי שמצאנו בחנויות והגבלנו אותה באוכל אבל הבעיה העיקרית היא שיש לי עוד חתול בבית, הוא בן 8 ונמצא במשקל תקין לגמרי. העובדה שיש עוד חתול בבית מקשה עלינו להגביל את החתולה באוכל. בגלל שהיא נורא שמנה היא לא מצליחה ללקק את עצמה כמו שצריך ולאחרונה גילינו שיש לה קשקשים והיא משירה שיערות בצורה מטורפת. היינו בבית חולים לחיות ובדקו אותה בכל בדיקה שיכולה להיות קשורה להשמנה (מיותר לציין שהוצאנו יותר מ4000 שקלים על בדיקות ואשפוזים שאולי יכולים לעזור לה).
אם למישהו יש רעיון לפתרון שיכול לעזור לה לרזות אני אשמח לשמוע.
תודה !הי
יש לי חתולה בת 15, נותרה לה שן אחת.
והיא לא יכולה לעכל אוכל יבש. גם כשהמסתי במים חמים, לא עיכלה.
אני נותנת לה אוכל רטוב, וזה גם לא טוב לה, כי היא משתעלת הרבה.

איזה אוכל אפשר לתת לחתולה במצב הזה?

תודהאז כך אני יספר בקצרה
אז יום אחד בתחילת החופש הגדול הכלבה ננשכה
לפני ( הנשיכה ) היא אכלה רגיל יום אחרי הניתוח היא חזרהולא רצתה לאכול אוכל רגיל אז הבאנו אותה אחרי הכל היא אהייתה אחרי ניתוח
שבוע שבועיים אחר כך היא חזרה לאכול אוכל רגיל אז אתחך=לנו לתת לה את התרופות ואז היא גילתה את זה באוכל ומאז היא לא אוכלת אוכל רגיל
( עבר מאז חצי שנה כמאת ) והיא עדיין לא אוכלת אוכל רגיל מה לעשות החלפנו לה כבר 4 סוגי אוכל היא אוכל קצתאוכל רך משימורים וזהו

אנחנו כבר נואשים מימנה מה לעשותשלום רב,
כאשר חתול בית צעיר (בן חצי שנה), הנמצא בינתיים בבית ולא יוצא החוצה, ניגש לצלחת שיש בה חביתה, ונוגס ממנה, האם עליי לזרוק את החביתה, או שמותר לי לאכול אותה? בברכה, אליהושלום
יש לי כלבה דלמטית מעורבת בת 15. נראה לי כי יש לה משהו רע בגרון כי את האוכל היבש איננה אוכלת ולכן רזתה מאד. ממש שלד מהלך.
בגיל הזה אינני מתכוונת לנתח אותה.
היא איננה מעכלת בשר אפילו מפורר אבל פסטרמה וסלמי היא כן מעכלת.
אני מכינה לה ביצה מקושקשת, טונה מפוררת אבל היא צריכה גם פחמימות ולא רק חלבונים. ,
שאלתי היא האם יש אוכל רך עבורה הכולל גם פחמימות ואם יש, איפה אפשר לקנות?
בברכה
שרהשלום,
אני רוצה להתחיל להאכיל את הרועה הגרמנית שלי עם אוכל ביתי מבושל. איפה אני יכולה למצוא רשימה מפורטת של מרכיבים ו/או תפריט שבועי מסודר?
תודה לכל העונים!שלום, ברצוני לדעת איזה מזון מומלץ ללברדורית (מעוקרת) בת שנה וחצי. משקלה כ- 32 ק''ג. אני מוציא אותה לטיולים ורוצה שתרד במשקל.
עד לא מזמן נתתי לה pro plan large וכת היא מקבלת advance salomon.שלום,
יש לי כלבה בת כ5 שנים, מסוג רועה בלגי מעורב עם כנעני. שוקלת 23 ק"ג. הכלבה לא משתגעת על אוכל, אוכלת רק כמה שהיא רעבה ובד"כ משאירה קצת בקערה, ולכן עד לא מזמן היינו משאירים לה אוכל כל הזמן. פשוט כשרואים שנגמר ממלאים והיא מתישהו אוכלת, בד"כ לא מיד. עכשיו אנחנו רוצים לעבור לאוכל פעם או פעמיים ביום, ומתלבטים אם היא זקוקה באמת לפעמיים ביום או שמספיקה פעם אחת. תודה על הייעוץ!היי, החתולה שלי פתאום לא אוכלת את האוכל שלה.. או לחליפין אוכלת רק כאשר היא רעבה, יכול להיות שהאוכל לא טוב לה ? ניסיתי גם טונה היא גם הסתייגה מזה.

האם יש אוכל מומלץ לחתולים?כל כמה זמן צריך להאכיל האסקי סיבירי בן שנה
שיש לו כל הזמן דוגלי אבל הוא לא נוגע באוכלשלום,
החלפתי לכלב שלי מזון יבש לסניור מכוון שהבנתי שמגיל 8 רצוי להאכיל בסניור.

מה שמטריד אותי הוא שבסניור שקניתי יש 33 אחוז חלבון.

השאלה שלי היא האם זו לא כמות גבוהה של חלבון?«   «הבא   | 80 | 79 | 78 | 77 | 76 | 75 | 74 | 73 | 72 | 71 | 70 | 69    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...