חפש בעלי מקצוע:

תזונה

+ הוספת הודעה

החתול סובל מעודף משקל, הכלב מסרב לאכול אוכל יבש והתוכי נשאר רעב כל היום? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל פורום: דניאל רובין

דניאל רובין, יועץ התזונה של רשת זולו, בעלים של מסי וקוקוס.
עבר השתלמויות בתחום התזונה, ומתמחה במיוחד בתחום המזון היבש לפרטים נוספים>>

 

איני מצאתי את שאלתי בין השאלות אז אני שולחת עוד פעם בתקווה שהפעם זה יעבוד הכלבה שלי שהיא בת כמעט 3 שנים בולדוג מעורב כלב צייד הבעיה היא שהכלבה שלי לא אוכלת כמעט את האוכל שלה אם יש לך תשובה אני מאוד אשמח
מכרמית ותודה מראששלום כרמית
ניתנה לך תשובה באוגוסט:
שלום רב לדעתי יתאים לה או מדיום סטרילייסד של רויאל קאנין אם היא מעוקרת או מדיום אדולט של רויאל קאנין אם היא לא.יש להקפיד מאוד על כמות המזון היומית כפי שרשומה בטבת ההזנה על גבי האריזה והרבה מים טרייםאימצתי גורת חתולים מהרחוב בפשוט יום אחד באה אליי הביתה.
עשיתי לה טיפול נגד פרעושים וסידרתי לה מיטה והיאא עכשיו סוג של גרה אצלי בחצר.
השאלה שלי היא כזו היא קטנה ובקושי יש לה שיניים והדבר היחיד שהיא מוכנה לאכול זה טונה וקניתי לה אוכל לחתולים וחטיפים מאוד איכותיים והיא לא מוכנה לאכול את זה. העם זה בריא לה אכול רק טונה ומה עוד צריך לתת לה לאכול??
גלנהתקני לה בחנות החיות הקרובה בייבי קט של רויאל קאנין כדי שתתפתח ותתחזק בחודשים הקרובים.... וגם גשי לוטרינר לבדיקה חיסון ועיקור.!!!!שלום, יש לי כלב לברדור מעורב בן 8 חודשים והוא נורא רזה יש לו שתי קערות מלאות באוכל
והוא בקושי נוגע אבל אם נותנים לו בשר עצמות או על-האש הוא אוכל מהר
מה עלי לעשות. אשמח לעזרה :) שירזתקני לו דחוף מקסי ג'וניור של רויאל קאנין תפסיקי עם כל השטויות שרק גורמות לתת תזונה וסבל רב לגור שאינו מתפתח כראוי.שלום. יש לי גור רועה גרמני בן 3 חודשים. הוא שוקל רק 7 קילו למרות שבגילו הוא אמור לשקול בין 10 ל16 קילו.
הוא אוכל אוכל יבש לגורים, כ- 300 גרם ביום אבל הוא מאוד רזה.
הוא אוכל ללא רצון ואנו נאלצים להאכיל אותו מהיד... האם כדאי להחליף לו את סוג האוכל ? ואם כן, איזה סוג עדיף ? (אנחנו משתמשים ב"פרוצ'ויס" לגורים) תודה juliaממליץ שהגור המיוחד שלך מגזע רועה גרמני יאכל עד גיל 15 חודש את המזון המיוחד של רויאל קאנין :רועה גרמני ג'וניור!!!!! להשיג בחנויות המזון לחיות מחמד .שלום , יש לי גורת חתולים בריטית בת חודש וחצי . רציתי לדעת אם מלבד אוכל יבש לגורים אפשר לדעת אם יש פשטידות כאלה לחתולים ? למשל מיאו מיקס (פטה עוף )
מרינהלגורה שלך מומלץ רויאל קאנין בייבי קט עד גיל 4 חודשים ולאחר מכן קיטן של רויאל קאנין עד גיל שנה לאחר מכן ניתן לשלב !!! מזון רטוב לחתולים של רויאל קאניןיש לי כלבה היא סוג בוקסר מעורבת עם כלב צייד אבל היא יצאה בעיקר בוקסר היא בת 3+ ואני לא יודעת איך,במה אני צריכה להאכיל אותה.
כרמיתשלום רב לדעתי יתאים לה או מדיום סטרילייסד של רויאל קאנין אם היא מעוקרת או מדיום אדולט של רויאל קאנין אם היא לא.יש להקפיד מאוד על כמות המזון היומית כפי שרשומה בטבת ההזנה על גבי האריזה והרבה מים טרייםיש לי כלב רועה גרמני בן 5 חודשים ואני צריך לדעת מה ההבדל בין בוש מדיום גוניור בין בוש גוניור
מקסי אני לא יודע מה ההבדל
יריןברויאל קאנין יש הפרדה ברורה בתזונת כלבים לפי גודל גיל ומצב פיזיולוגי.
מדיום גוניור של רויאל קאנין נועד להזנת גורי כלבים שמשקלם בבגרותם! עד 25 קג.
מקסי גוניור של רויאל קאנין נועד להזנת גורי כלבים שמשקלם בבגרותם עד 45 קג.
כלומר לכלב שלך מתאים מקסי ג'וניור של רויאל קאנין עד גיל 15 חודשים.שלום רב!
יש לנו גור גזעי מסוג בוקסר בן שנה.
השאלה שנשאלת היא מה ההבדל בין רואיל קנין בוקסר לרויאל קנין רגיל?
תודה מראש:)) לוריןתזונה לבוקסר ניתנת מגיל 15 חודש ומעלה ! בוקסר איננו כלב גדול רגיל עובדה, הוא גם לא נראה כמו כלב רגיל יש לו גנטיקה שונה החל ממבנה הלסת המפרקים העור קצב הלב טמפרמנט ועוד.איך לגרום לחתול להשמין?
החתול שלי לפני חודש וחצי שבר את האגן, והוא החלים.
הבעיה שבזמן ההחלמה הוא הרזה כי לא היה לו ממש תאבון, ועכשיו יש לו
במה אני צריכה להאכיל אותו שישמין מהר כי הוא ממש רזה?
כי אני נותנת לו דגים, אוכל משימורים לחתולים אוכל יבש והוא עדין באותו מצב
dianaאסור אסור אסור לגרום לחתול להשמין!!!! ובטח לא לחתול עם בעיות אגן מומלץ להאכילו ברויאל קאנין סטרילייסד יבש לפי גילו ניתן לקנות בכל חנויות המזון לחיות מחמד. מזון רטוב מכיל 80% מים ולכן איננו נחשב כתזונה מלאה רק לרויאל קאנין יש תזונה רטובה תואמת למזון היבש אבל גם כאן התזונה חייבת להיות משולבת.היי יש לי ציוואווה בת 3 חודשים היא נראית לי נורא רזה היא שוקלת אולי 600 גרם, היום היא לא אכלה כמעט בכלל והייתה ישנונית זה מסמן משהו אני צריכה לדאוג?? תודה לירון1.יש לגשת לוטרינר לבדיקה.
2. יש להאכיל אותה ברויאל קאנין x-small ג'וניור אסור להתפשר על תזונה של כלב כל כך זעיר !!! ושלא יספרו לך מעשיות.שלום, ברשותי חתולת ספינקס כבת שנה ומעוקרת, אשמח לדעת באיזה מזון מומלץ להאכיל אותה?תודה ויום טוב.
ברחתולי ספינקס מומלץ להאכיל ברויאל קאנין "הייר אנד סקין" ניתן לקנות בכל חנויות המזון לחיות מחמד. נכון איל להם שער אבל העור שלהם חייב לקבל תזונה מתאימה!!שלום
הכלב שלי רועה גרמני גזעי בן 10 חודש ואכל עד היום רויאל קנין מסוג מקסי גוניור
והיום המוכר של החנות המליץ לי על המזון בשם Bosch ואמר לי שהוא ברמה יותר גבוהה מרויאל רנין וגם מפרופלן. אז רציתי לשאול 3 שאלות:

1.האם האוכל הזה Bosch הוא באמת אוכל ברמה גבוהה ויותר גבוהה מרויאל ופרופלן
2.איזה סוג של החברה Bosch אני צריך לכלב שלי הוא רועה גרמני בן 10 חודש שוקל 40 (Maxi\Medium...)
3.אז איזה אוכל הכי כדי לי מבין אלה : רויאל קנין, פרו סיירס, בוש, או אוכל בשם צ'מפיון שהוא לא כזה מפורסם ומוקר.
תודה רבה. דוררועה גרמני יש להאכיל וללא פשרו ! או ברויאל קאנין מקסי ג'וניור עד גיל 15 חודשים או ברויאל קאנין רועה גרמני ג'וניור תזונה זו מאימה בדיוק לדרישות ההזנה של גזע זה אין להתפשר על תזונה במהלך הגדילה.נולדו לכלבה שלי גורים לפני 3 שבועות רציתי לדעת באיזה גיל הם כבר צריכים לאכול?וגם הגורים כל הזמן מלקקים את האוכל היבש של האם זה תקין?
שנישלום דר
אני נועה אימצתי היום כלב (יום שבת) סוג תחש בן שנתיים
מהעמותה ראשון אוהבת חיות שאני מתנדבת שם כבר שנה וחצי

אני רוצה לדעת איזה אוכל אפשר לתת לו ?
ואיך להתנהג אליו שהוא בבית חדש ?
תודה רבה מראש נועהמומלץ להאכיל אותו ברויאל קאנין מיני אדולט. ניתן לקנות בכל חנויות המזון לחיות מחמד.שלום,
החלפתי אוכל לכלב שלי לפני כשבוע, עברתי לרויאל קנין. היכן אפשר לקבל כוס מדידה של רויאל קנין?
אני משתמשת בינתיים בכוס מדידה "רגילה".. ושמה לפי העין.
תודה,
קרןניתן לקבל ללא חיוב כוסות מדידה של רויאל קאנין בכל חנויות המחמד.שלום
הכלבה שלי המליטה אתמול 6 גורים.
היא מגזע האסקי סיבירי בת שנתיים וחצי וזאת ההמלטה הראשונה שלה.
השאלות שלי:
1. איך אני יודעת שכל הגורים אוכלים כמו שצריך?
2.איך אני יודעת שלכלבה שלי יש מספיק חבל?
3.צריך להוסיף לה אוכל נוסף לאכול שאנו נותנים לה? (היא אוכל רויאל קונין)
4.צריך לתת לגורים תחליף חלב?
מריאלמומלץ להאכיל את האם והגורים במדיום או מקסי סטרטר של רויאל קאנין תזונה זו מחעניקה לאם המניקה אנרגיה רבה וכך גם הגורים נגמלים בצורה חלקה ובריאה מחלב אם.שלום,
רציתי לדעת בבקשה האם מותר לתת לכלב מדי פעם תפוח-עץ או טונה ובכלל ירקות?
אני יודע שתפוח אדמה אסור כי יש בקליפה שלו רעלנים וגם שוקולד לא. אשמח לדעת מה כן מה לא!
עמיאל


בברכה,
עמיאל לוזוןבעיקרון לא לא ולא ! תאר לי את הכלב ועיסוקו ואתאים לך תזונה שמתאימה מיתוך מגוון המזונות של רויאל קאנין לכלבים לפי גודל גיל ומצב פיזיולוגי.שלום, יש לי גור מעורב בן 3 חודשים בערך ואנחנו מאכילים אותו בדר"כ ביוקנובה לגורים מגזע בינוני. אך רק בעוד ארבעה ימים בערך נקבל את האריזה החדשה ובינתיים נגמר לנו האוכל. (חשוב לי לציין שההמתנה ליוקנובה החדשה היא ממניעים כלכליים)
בחנות החיות נתנו לנו בינתיים אוכל שנקרא HAPPY PET ואמרו לי שהוא מאוד איכותי והאכלתי את הכלב באוכל החדש בלי תקופת הסתגלות.
אני ממש בלחץ מזה שעשינו את זה בצורה לא מבוקרת כפי שמבקשים. רציתי לדעת מה לעשות?
האם זה תקין? והאם זה בסדר להחליף לו את האוכל שוב בעוד שבוע?
אשמח לתשובה
אוריאני ממליץ להאכיל את הגור ברויאל קאנין מיני או מדיום ג'וניור תלוי בגודל המוערך שלו בבגרותו לפחות עד גיל 10 חודשים .לגבי המזונות האחרים תשאל את מי שמספק אותם מה התכונות של המזון ואם אפשר להחליף.ליפני 4 ימים מצאתי אני די בטוחה שגורה ולא גור שנראת כבת 2 שבועות או 3 אבל אני עדיין לא יודעת בדיוק בת כמה היא היה לה משהו דביק על הראש אז הנחתי שמישהו כבר נגע בה אז לקחתי אותה הביתה התחלתי לתת לה חלב והיא ממש אהבה את זה אז התחלתי גם לתת לה שמנת וקוטג' והיא אוכלת , היא גם מתנקה בעצמה אבל בעשיית צרכים יש צורך בעזרה וגם היא לא עושה קקי רק פיפי האם זה בסדר? וגם ההיתי שמחה לדעת אפילו בערך בת כמה היא והאם אפשר להאכיל אותה בדייסה של תינוקות בימקום התחליף לחלב שאין באפשרותינו ליקנות כרגע
בתודה זלטה :)במקרה כזה שמוצאים כלב או חתול בכל גיל יש לגשת לוטרינר הקרוב לבדיקה.היי, יש לי קוואליר קינג צארלס בן 3וחצי חודשים ששוקל בערך 2 וחצי קילו..
רציתי לדעת אם המשקל תקין? הוא אוכל רויאל קאנין מיני ג'וניור ורציתי בנוסף לשאול אם כמות של 60 גרם ביום היא כמות סבירה? או קטנה מידי..הוא גם מרבה להשתולל ולהוציא אנרגיה..
תודה:) יערהלקוואליר בגיל הזה מומלץ לתת רויאל קאנין מיני ג'וניור כ:110 גרם ליום לחלק ל 3 מנות קטנות החישוב נעשה לפי משקלו ממוצע כבוגר בערך 6-8 ק"ג
בגיל 10 חודשים יש להחליף את התזונה לרויאל קאנין מיוחד לקאוולירים ניתן לקנות בחנויות המזון לחיות מחמד.«   «הבא   | 79 | 78 | 77 | 76 | 75 | 74 | 73 | 72 | 71 | 70 | 69 | 68 | 67 | 66 | 65 | 64 | 63 | 62 | 61    הקודם»   »