חפש בעלי מקצוע:

תזונה

+ הוספת הודעה

החתול סובל מעודף משקל, הכלב מסרב לאכול אוכל יבש והתוכי נשאר רעב כל היום? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל פורום: דניאל רובין

דניאל רובין, יועץ התזונה של רשת זולו, בעלים של מסי וקוקוס.
עבר השתלמויות בתחום התזונה, ומתמחה במיוחד בתחום המזון היבש לפרטים נוספים>>

 

שלום, יש לי כלבה מגזע פיטבול כמעט בת חמש וחצי שנים. לפני מספר חודשים היא שקלה בערך 41 קילו, בהתייעצות עם הוטרינר עברנו לאוכל רפואי- רויאל קנין אוביסיטי, ובאמת ראינו שיפור ניכר כיום היא שוקלת 37 ק"ג. רציתי לשאול האם אפשר כבר לעבור לאוכל של רויאל קנין דיאט שיישמור על המשקל או יוכל לעזור לה לרדת עוד קצת. השיקול נובע בעיקר משיקולים כלכליים אך אם זה לא יעזור או לחילופין יכול לפגוע בירידה במשקל אמשיך לרכוש את שק האוכל הרפואי. תודה מראש דניאלאין לערב שיקולים כלכליים בתזונתו של כלב. פשרות יגרמו לה לסבל ולכם להוצאות מיותרות.. אם הגעתם למשקל הרצוי אפשר לקנות רויאל קאנין לייט או אם היא מעוקרת רויאל קאנין סטרילייזד בהתאם לגודלה (מדיום או מקסי)ש לי חתול זכר מעוקר בן 9-10 ..חי מחוץ לבית בתנאים ממש טובים , די שמן בעיקר בחורף הקר , מזה שלושה ימים כמעט ולא אוכל כלום , החלפתי לו סוג אוכל אך לשווא , אתמול ניסיתי לתת לו טונה ...אבל רק לקק את השמן .

ואני כמובן דואג מאד
תודה מראש שלמה

שלמהשלום
הגור שלי בערך בן חודשיים
הווטרינר המליץ לנו על אוכל לגורים שיש בו פחות אפר
כשהגענו לחנות בע"ח, המוכר אמר שלהיפך ככל שיש יותר אפר, זה יותר טוב לגור, יש בזה יותר בשר
מבולבלת, למרות שנראה לי שהוטרינר מן הסתם יודע הרבה יותר טוב, והמוכר אולי רוצה למכור, לא?
רותישטויות האפר מעיד על כך שבמזון יש או אין מינרלים קני לו רויאל קאנין לגורים לפי הגודל שלו כמות המינרלים מותאמת לצורך התזונתי!אימצתי כלב כבן שבוע מסוג פיטבול מעורב ואני לא יודעת איך לטפל בו כרגע אני מאכילה אותו בתחליף חלב של נסטלה יש בו כל מיני ויטמינים זה בסדר או שיש צורך בתזונה אחרת? ועל אילו דברים אני חייבת להקפיד על מנת שהכלב יהיה בריא ויגדל?
קריסטיןתגשי איתו לוטרינר לבדיקה הוא קטן מידי אם הוא בריא תאכילי אותו עם רויאל קאנין מדיום סטרטר .שלום,
יש לי כלב בן 14 פינצ׳ר ולאחרונה החלפתי לו אוכל מכיוון שכל אוכל שאני קונה לו הוא מפסיק לאכול ולא מגלה בו עיניין וכאילו אוכל בכוח רק אחרי יום יומיים. אני לפעמים מרטיבה לו מעט את האוכל עם מרק כדי שיאכל.
ביום חמישי קיבלתי דוגמית של אוכל חדש שהוא אף פעם לא אכל בשם בלקנדו, הוא ממש אהב ואכל ישר הכל משהו שבדרך כלל לא קורה בטעימה הראשונה שלו.
מישהו מכיר את האוכל ויכול להמליץ? בחנות חיות ( אנחנו מכירים את הבעלים) אמרו לנו שזה אוכל מעולה, הבעיה שלי שהוא מבוגר ואני לא רוצה להחליף לו כל הזמן אוכל.
אני חושבת שמאז שהוא אכל את הטעימה היו לו קצת יותר יציאות אבל אני לא בטוחה אם זה בגלל האוכל או לא.
אודה לחוות דעת, תודה רבה! חופיתלא צריך להחליף כל הזמן! אם הוא בריא תקנו לו רויאל קאנין מיני אייג'ינג 12+שלום רב,
יש לנו כלבה בגיל 7 מסוג לברדור. גזעית. מטופלת היטב.
מזה כמה חודשים היא מקיאה פעם ביום את האוכל שלה. היא רזתה מאוד.
היא אוכלת prescription diet/ של קנין. אין לנו מושג למה זה קורה לה. היא חיה רק בבית עם כלב קטן מסוג פאג. מסתדרים מצויין.
מה לעשות?
מלישלום רב ,
לפני שלושה ימים קיבלתי גור בולדוג אנגלי בן 7 שבועות,לצערי הרב שכחתי לקחת מהמגדל קצת מהאוכל של הגור (הילס),והחלפתי לו את סוג האוכל (אקנה לגורים מגזע גדול) בבת אחת בלי לערבב עם האוכל הישן , ידוע לי שהדבר גורם לשלשולים והקאות וכך קרה , הגור משלשל ומקיא וגם פעם אחת עשה זאת על מיטתו למרות שעושה רושם שהבין שצרכים עושים רק על העיתון,הגור משחק ומתלהב ושותה מים כרגיל.
האם יש לחכות עוד כמה ימים ואולי הבעיה תסתדר ? או לפנות לוטרינר?
תודה מראש איתילמה לחכות תפנה מיד לוטרינר! תאכיל אותו במדיום ג'וניור של רויאל קאנין עד גיל שנה ואז תעביר אותו למזון מיוחד לגזע מיוחד זה :רויאל קאנין בולדוג אנגלי !!!! נמצא בחנויות המחמד המקצועיות .שלום דוקטור,
רכשתי לפקינז שלי {בן 3 חודשים} חטיף רצועות עוף
המכיל - עורות באפלו ובקר, שומן 1.5%, פרוטאין 70%, רטיבות 10%, אפר 1%, פיגמנט טבעי 1%. האם אתה מכיר את החטיף הנ"ל? במידה ולא, האם המרכיבים הרשומים בריאים ונכונים לכלב?

תודה רבה, דודילא מכיר ! ממליץ להאכיל אותו עד גיל 10 חודשים ב:אקס שמאל X-SMALL של רויאל קאנין מומלץ לא לאתגר את מערכת העיכול הרגישה ממילא של הגור !!שלום, הגולדנית שלי בת ה 10 מאד בעייתית מבחינת האוכל שלה. עברתי איתה כמעט את רוב סוגי האוכל, ובלי הגזמה-שק אוכל של 15 קילו מספיק לה לחודשיים וחצי, היא פשוט לא אוכלת. ניסיתי לאחרונה את בונזו סניור ולהפתעתי הרבה האוכל הזה הרבה יותר טעים לה. מבחינת המרכיבים יש קמח עוף, ובאוכל אחר שלה יש 18% עוף. אמרו לי שבגלל שהאוכל מתובל הרבה זה טעים לה, אך מבחינת תזונה מלאה-זה לא מספיק. למרות שבונזו מכיל ויטמינים ומינרלים כמו באחרים. השאלה שלי-האם אני יכולה להמשיך לתת לה בונזו, ומהצד לתת בשר כמו פסטרמה וכו'? אני מעדיפה שתגמור כל חודש שק אוכל פחות איכותי, מאשר אוכל שמספיק לה לרבעון.
טלכלבה בת 10 שנים חייבת! לעבור בדיקה כללית אצל וטרינר אם היא בריאה וללא ממצאים רפואיים מומלץ להאכיל אותה ברויאל קאנין מקסי אייג'ינג 8+ !!!!שלום יש לי גור אמסטף מעורב(אמא אמסטפית, האבא לא ידוע) אני מאכילה אותובאוכל לגורים סטיספקשן, האוכל מחולק לגודל הגזעים.
השאלה איך ניתן לדעת בערך כנה הוא ישקול? האם לתת לו אוכל לגורים לגזעים בנוניים עד 25 קילו או לגזע גדול?
כמו כן הוא לא הכי מתלהב מאוכל יבש אפילו פעם החלפתי לו והבאתי אותו לטעימות לחנות.
האם ניתן לעשות גם ארוחות ביתיותמידי פעם? ומה ניתן לתת?
ניראלתקנה לו רויאל קאנין מדיום גוניור שיגיע לגיל שנה כבר תדע אם יהיה גדו או בינוני.שלום רב,
קניתי לפני כיומיים גור בן 4 חודשים (חתול) מגזע פרסי אקזוטי עם אף דחוס.מי שמכרה לי אותו אמרה להאכילו רק ברויאל כי הוא רגיל לזה.שמעתי מאנשים שהגזע הנ"ל מאוד חלשים וחשוב להקפיד בתזונה נכונה ורק אוכל יבש.
על איזה אוכל אתם ממליצים ?
האם ניתן להאכילו גם בגבינת סקי ודברים חלביים נוספים ?

תודה רבה פשהאסור מוצרי חלב בכלל!!! חייב לאכול רויאל קאנין קיטן פרסי!!! ניתן לקנות בכל חנויות המחמד.שלום יש לי כלבה מסוג פודל בת חודש וחצי מה מותר לתת לה לאכול?
פזיש לי טרייר רוסי בן 7 חודשים שוקל כ 33 ק"ג בערך הוא אוהב לאכול הכל אבל כאשר אני נותן לו אוכל יבש אם בשר או עוף הוא משלשל לי אני נותן לו כרגע אוכל יבש מבוסס על דגנים מסוג אדוונס אבל הוא מפליץ הרבה מה אליי לעשות בנוסף נותן לו בכדורים גלוקוזמין תודה
אבקשך אם תוכל להמליץ לי על אוכל אחר תודה משהתאכיל אותו ברויאל קאנין מקסי ג'וניור! ותקפיד על כמות המזון היומית לפי הטבלה שעל השק.בוקר טוב
יש לי חתול רחוב ג'ינגי' שכבר מזמן לא חתול רחוב :) אימצנו אותו לפני כשנתיים חצי והוא לא יוצא החוצה..אלא אם מדרגות בניין נחשבות "החוצה".
בכל מקרה יש לי שאלה כפולה. גם לגבי מזון של חתולים וגם לגבי אזניים.
1. קיבלתי המלצה בחנות המתמחה באוכל של חיות מחמד למזון של SANABELLE . בטענה שהמרכיב העיקרי של המזון הזה הוא בשר או דג (במקרה של חתול בוגר ביתי) וקודם מהרגע שאימצנו אותו הוא אכל רויאל קנין. ברויאל קנין המרכיב הראשוני הוא תירס (MAIZE) . החתול כן אוכל את האוכל החדש אבל איך אני יכולה לדעת אם הוא באמת נהנה ממנו או שהוא אוכל כי זה מה יש? והאם האוכל הזה באמת טוב?
2. השאלה השניה שלי היא לגבי אזניים. הוא התחיל להתגרד באיזור הפנים שלו לקחתי אותו לוטרינר והוא אמר שיש לו כנראה לכלוך באזניים אז טיפלנו עם שמן וטיפות אזניים. אבל כבר עבר חודש והוטרינר אמר שהמצב השתפר ומספיק עכשיו לנקות לו עם שמן אחת לשבוע. אבל הוא בכל זאת ממשיך להתגרד. יש לו אפילו כבר פצע קטן בצד שמאל של הפה.
מה עושים?????
מצטערת על החיבור :) אנה1.בחתול שאוכל רויאל קאנין רואים תוך זמן קצר שיפור בתפקודי עור ופרוות יפות.
2.לגבי אוזניים נא לפנות לוטרינר המטפלכיצד ניתן להחזיק בבית מספר חתולים אם אחד מהם זקוק לאוכל רפואי? בבית חתולה האוכלת מזון רפואי בלבד באופן קבוע. כמו כן, החתולה זקוקה לגישה חופשית למזון שלה בכל שעות היום. ברצוני לאמץ חתול נוסף (שאמור לאכול אוכל רגיל). אולם השאלה היא כיצד ניתן לדאוג לכך שכל אחד מהחתולים יאכל את האוכל המתאים לו במיוחד לאור העובדה שרוב שעות היום החתולים יהיו לבד בבית. תודה מראש. אלכסבבית מרובה חתולים וללא יכולת הפרדה בסוגי המזון, יש לבחור את המזון לפי הזקן או החולה או זה שבסיכון. איזה מזון רפואי ??האם אכילת דשא יכולה להזיק לכלב ?
הכלבה שלי אוכלת כל הזמן ונוטה להקיא אח"כ .
האם זה קשור ?
מורןהיא יכולה לאכול דשא ולהקיא אם זה מגעיל אותך תמנעי ממנה להגיע לדשאשלום.
רציתי לדעת - מדוע שינו בחלק ממזונות רויאל קנין את הרכיבים?
מה הפירוש המדויק של dehydrated poultry protein?
ברור לי מה הפירוש המילולי, אבל מה ההגדרה של הaafco?
למה שינו את זה מmeal - שנחשב לרכיב איכותי יותר?
ומאיזה ירקות בא הרכיב של vegtable protein isolate? ולמה דווקא מירקות ולא ממקור בשרי?
אודה לך לתשובה פטיתכנסי לאתר של רויאל קאנין ישראל ותוכלי לראות את רשימת המרכיבים המפורטת.fitflop sandal
fitflop malaysia price http://fitflopsmalaysia.cabotalpost71.com/fitflop shops
fitflops online http://australiafitflops.blogspot.com/fitflop walkstar 3 sandals
fitflop sandals sale http://singaporeasalefitflops.blogspot.com/יש לי שגר של שבעה גורי מלינואה-גרמני חמודים בני שבעה שבועות. כבר בגיל חודש התחלנו להאכיל אותם באוכל גורים מותפח ועכשיו הם כבר אוכלים מוצק לחלוטין. השאלה שלי היא כזאת לפי השקית עד גיל שלושה חודשים כל גור אמור לאכול 160 גרם מזון ליום אבל כשאני שמה להם את האוכל הם בולסים אותו תוך מספר שניות..ניסיתי האכלה פרטנית אבל אותה תוצאה. יכול להיות שהכמות לא מספיקה? מבחינת המראה הם נראים בריאים וגם מטפסים יפה במשקל. איך אדע אם הכמות מספיקה ואני לא מרעיבה את הגורים? כל פעם שאני מתקרבת לתיחום שלהם כדי להאכיל הם מיללים נורא (הם מוצאים כל יום ללפחות שעה אז לא נראה לי שזה משעמום)
שישלום
אימי ניצולת שואה בת 84 אימצה גור חתול.
קנינו לו לה קט לחתלתולים 2.8 ק"ג ב- 48 ש"ח.
וכעת אמרו לנו שזה לא מזון טוב.
כל הדברים האחרים שמצאתי מאד יקרים.
בבקשה תמליצו לי איזה מזון יבש לגור חתול שלא יהיה יקר.
לא מארז כבד כי מזון באריזה של הרבה ק"ג - אימי לא תוכל להרים, אריזה פתוחה מאבדת טריות, ומושכת תולעים.
תשובתכם דחופה לי. דוריתיש לי ספינקס גזעי. האם יתחילו להביא לארץ מזון מיוחד לספינקסים?
אם לא, במה זה כרוך ליבא מזון כזה יבוא אישי?
תודה ציונהאין בארץ מזון לספינקס של רויאל קאנין לספיקס בוגר מגיל 1 שנה בריא מומלץ רויאל קאנין הייר אנד סקין!.«   «הבא   | 78 | 77 | 76 | 75 | 74 | 73 | 72 | 71 | 70 | 69 | 68 | 67 | 66 | 65 | 64 | 63 | 62 | 61 | 60 | 59 | 58    הקודם»   »