פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום תזונה לחיות ובעלי חיים

+ הוספת הודעה

החתול סובל מעודף משקל, הכלב מסרב לאכול אוכל יבש והתוכי נשאר רעב כל היום? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

דניאל רובין, מנהל פורום תזונה לחיותמנהל פורום: דניאל רובין

דניאל רובין, יועץ התזונה של רשת זולו, בעלים של מסי וקוקוס.
עבר השתלמויות בתחום התזונה, ומתמחה במיוחד בתחום המזון היבש לפרטים נוספים>>

 

שלום יש לי שלושה ארנבים ואני נתתי להם לאכול קרוב לאחר יום אחד מהארנבים התחיל לשלשל מה לעשות?
אורשיריש לי רועה גרמנית בת 5 חודשים קניתה לה HILLS לגורים זה אוכל טוב ?
גילשלום גיל לגורה מגזע רועה גרמני מתאים מזון שפותח במיחד לגזע זה על ידי רויאל קאנין :"ג'רמן שפרד ג'וניור" עד גיל 15 חודש לפחות באתר רויאל קנין תמצא פרוט לתזונה זו אין לחסוך בתזונה בשלבי הגדילה .מגיל 15 חודש ומעלה מומלץ רועה גרמני בוגר גם זה מזון מיוחד ספציפי לגזע.ניתן לקנות בחנויות המחמד המקצועיות ואים אין להם במלאי שלא יספרו לך מעשיות.שלום
יש לי כלב שי-צו בן חודש מה המזון הכי טוב עבורו(חברה,סוג,רמה)?
חייםשלום רב קנה בחנות המחמד הקרובה לביתך רויאל קאנין שיצו ג'וניור באריזה של 1.5 ק"ג תזונה זו פותחה במיוחד לגזע מיוחד זה.ושלו ינסו לספר לך מעשיות!.קערת המים של חתולי עשויה מפלסטיק, לאחרונה נוצרה שם שכבה ירוקה בפינות ולמטה, כאשר שוטפים את הכלי טיפה יורד, אבל בעקרון זה נשאר, זה לא נראה כמו עובש, אז מה זה? האם זה מסוכן?
תמרההכלב שלי בן שנתיים האם אני יכולה לתת לו עצמות של בקר (פרה) או שאסור שום סוג של עצמות בא לי פשוט לפנק אותו
אהובה
תודה אהובהאסור לתת לכלבים לכרסם עצמות!
קני לו "עצם" מעור דחוס בחנות המחמד ובהמלצת המוכר. בקשי מהמוכר גם שימליץ לך על תזונת בריאות מתאימה לכלבך ממגון המזונות של: רויאל קנין !קניתי לכלבה שלי HILLS לגורים אתה ממליץ על מזון זה
ובנוסף על איזה עוד מזונות אתה ממליץ?
גילשלום, יש לי גור קינג צ׳ארלס בן חצי שנה ואני מאכיל אותו בפרו פלאן גורים. לאחרונה שמתי לב שהוא אוכל מעט מאוד (לפעמים רק פעם אחת ביום) כאשר לפני זה היה אוכל כ-3 פעמים ביום. יש לציין שבכל קערה יש כ-80 גרם להערכתי ( מסיים רק אותה). אני חושב שאולי האוכל אינו טעים לו ושוקל להחליף לו מזון או שמא יכולה להיות בעיה אחרת? אודה לעזרה, סלבה.שלום סלבה. תוכנית ההזנה לקווליר הינה כלהלן : מהיום, ועד גיל 10 חודשים: רויאל קאנין מיני ג'וניור!.
מגיל 11 חודשים ומעלה, רויאל קאנין קוואליר !. מזון בריאות, שפותח על ידי רויאל קאנין במיוחד לגזע זה וזה לא גימיק! אל תתפשר, ואל תחסוך. מדובר כאן, בכלב קטן, שאוכל מעט. אין טעם להתפשר.כמויות ההזנה מפורטות על האריזות. ניתן לקנות: בכל חנויות המחמד המקצועיות.יש לי רועה גרמנית בת חצי שנה כדאי להביא לה שמן דגים ?
גילתקנה לה רויאל קאנין לרועה גרמני גור! ניתן לקנות בכל חנויות המחמד או רויאל קאנין מקסי ג'וניור.
ואז לא תאלץ להוסיף דבר ובמיוחד לא שמן דגים .שלום
יש לי גורת פומרנייאן בת שלושה חודשים.
רציתי לדעת מה הן כמויות האכילה האידיאליות לגורה ?
הבעלים הקודמים שלה אמר לי שצריך לדאוג שכל הזמן יהיה לה אוכל בצלחת.
הגורה אוכלת רויאל קנין המותאם לגילה
תודה רבה
עופרשלום עופר.אני מקוה שהיא אוכלת X-SMALL ג'וניור של רויאל קאנין .
ממש לא נכון ואין לאפשר לאכול "בנישנושים" מצב זה משבש את " המנגנון הטבעי של שובע רעב"
מנת המזון לפי הכתוב בטבלת ההזנה שבגב האריזה.
לחלק ל: 3 מנות קטנות ולאפשר לה לראות את המזון לא יותר מ:10 דקות להעלים את השארית גם אם לא אכלה כלום!
אין לך מושג כמה תסכול עוגמת נפש ומריבות משפחתיות נגרמות מממזון בצלחת כל היום מצב זה הופך את הכלב לבררן חסר תקנה ואז משם הדרך קצרה למזון ביתי מיותר קלקולי קיבה וכו.........קניתי לחתולי הרחוב ששוכנים לידי אוכל מסוג capitan cat האם זהו אוכל טוב ?
אשמח לתשובה בהקדם ...
לילא מכיר! אבל בחנות המחמד הקרובה לביתך תמצאי מזון מתאים לחתולים אלה בקשי את קלסיקט!אתה ממליץ על מוצרי המזון של הפי דוג ??
גיללא מכיר ! הכנס לחנות המחמד הקרובה לביתך ובקשל תזונה מאימה לפי גיל וגודל הכלב של רויאל קאנין!.שלום. אמצנו כלבת טרייר בת 11-12 חודשים, לפני חודשיים. בהתחלה קנינו לה פרופלן והיא אכלה בסדר גמור,היה נראה כי היא אהבה את המזון. כשנגמר השק, בעצת מוכר בחנות החיות(חנות אחרת..) קנינו לה "ריגל",היא שלשלה במשך שבועיים בערך ועד עכשיו חלק מהצואה מאוד רך ,חזרנו לחנות חיות והוא המליץ לנו לערבב לה את המזון "סיבאו"(נתן לנו כמות הביתה) כדי לעבור למזון הזה. הקקי נהיה קצת קשה יותר אבל עדיין,חלקו(היא עושה בשלבים) רך ונשמע לפעמים שהיא מפליצה תוך כדי... אנחנו מבולבלים! מה כדאי לעשות. אגב, את ה"ריגל היא לא ככ אוהבת.אשמח לקבל גם רקע מתומצת למזון כלבים מומלץ.
אורלישלום אורלי .אל תתפתי להרפתקאות קולינריות, על חשבון מערכת העיכול של הכלבה, ובוודאי לא על איכות החים שלה!. לכן: גשי לחנות המחמד הקרובה, ואם כלבתך, מעוקרת, ומשקלה יהיה: מעל 11 קג' בבגרותה, שזה ממש בגיל 12 עד 14 חודשים. קני לה רויאל קאנין "מדיום סטרילייזד"
קבלי קישור לפרטים מפורטים על תזונה מצויינת זו! ......ואם הכלבה תהייה קטנה מ10 קג אז זה יהייה מיני סטרלייזד!.
http://www.royalcanin.co.il/mozrym-hqdmh/mozrym-hqdmh/dog-products/size-health-nutrition/klbym-bgodl-bynony-mdyom-11-25-q-g/medium-sterilised
החלפות מזון תכופות, לא מתאימות, ושלו לצורך. ישבשו לכלבה, את מנגנון שובע רעב הטבעי ! ויהפכו אותה לבררנית חסרת תקנה. ומשם, הדרך, למזון לא מתאים, ואיכות חיים רעה: קצרה מאוד.
אם לא מעוקרת אז אפשר לקנות רויאל קאנין מדיום רגיל או לייט.
יש לי רועה גרמני קניתי לה מזון לגורים של רויאל קנין מקסי ג'וניור ויש לי כוס מדידה של eukanuba רציתי לדעת כמה גרם ישל בכוס אחת תודה
גילשלום גיל. עניתי כבר על השאלה, והמלצתי היתה: רועה גרמני ג'וניור של רויאל קאנין. מקסי ג'וניור של רויאל קאנין, הינו מזון לגורים של גזעים גדולים וגם מתאים.בקש בחנות כוס מדידה וספרון לגידול גורים של רויאל קאנין.איזה אוכל ממולץ לרועה גרמני בן 4 חודשים ?
גילשלום גיל ממומלץ: "רועה גרמני ג'וניור" של רויאל קאנין ניתן לקנות בכל חנויות המחמד המקצועיות.עוד שאלה בנוגע לכלבת צ'יוואווה עם בעיית המזון.. המלצת לי לקנות מזון שפותח על ידי רויאל קאנין במיוחד לגזע הציוואווה, האם זה בריא/מומלץ להחליף אוכל לעיתים כה נדירות? הבנתי פשוט שזה לא מומלץ....
החלפנו לה אוכל לפני כחודשיים.
alisiaתזונה מותאמת לגזע או לנטיה של הכלב איננה החלפה סתם ככה זה צורך חיוני ולכן מומלץ לציוואוואה לאכול מזון מותאם לגזע שזו המילה האחרונה בתזונה שפותחה כאמור על ידי רויאל קאניןשלום,
יש לי דיר כבשים בהקמה, ואני מתכנן לקנות שני גורים של מרימנו או פאריני, השאלה שלי היא איזה אוכל (סוג, חברה וכדומה) יש לתת לכלבים כאלה גם כגורים וגם כבוגרים.
ואם יש לך עוד טיפים או הערות בשבילי אני אשמח.
תודה רבה! שיבני כמה יהיו הגורים כשיגיעו אליך?
המלצתי מזון גורים של רויאל קאנין .אם הוריהם שוקלים בממוצע עד 45 קג' מתאים כאמור מקסי ג'וניור של רויאל קאנין
תזונה עם ערך של 90% נעכלות של החלבון נתון מרשים זה מעניק מסת גוף חיונית.
אם משקל ההורים גבוה יותר מומלץ רויאל קאנין ג'איינט פפי.לא כדאי לחסוך או להתפשר על תזונה אחרתבתקופת הגדילה!שלום,
יש לי כלבה צ'יוואוה מעורבת כבת שנתיים. תחילה הבאנו לה אוכל בשקית צהובה כזאת: "Holistic" של Canine Caviar אחרי תקופה כלשהי היא פשוט הפסיקה לאכול וחיכתה רק שיביאו לה אוכל שלנו, מהשולחן, אחרי מספר ימים-שבוע קנינו לה אוכל של גודלי לגזעים קטנים וכמעט כבר חודש היא אוכלת את 2 סוגי האוכל מעורבב, כיוון שנשאר הרבה מהסוג הראשון אז אנחנו מערבבים את 2 המאכלים יחד.
האם זה בסדר??... איזה אוכל יותר בריא?? והאם יש מלח באוכל הזה?
תודה רבה. alisiaשלום אליסייה גשי לחנות המחמד וקני לכלבתך היקרה והחביבה מזון שפותח על ידי רויאל קאנין במיוחד לגזע הציוואווה.
וכך היא תקבל מזון מותאם במיוחד ובמדוייק לגזע לגודל ולצרכים התזונתיים.שלום :)
קניתי אוכל לגורה כשהוצאנו את השק מהאוטו האוכל התחיל להשפך ממנו .. כאילו שהשקית הייתה פתוחה בפינה או שהיא נפתחה אנחנו לא בטוחים.
השאלה אם זה בטוח לתת את האוכל אם השקית הייתה פתוחה?
אילנהשלום, הכלבה שלי מסוג שיצו המליטה לפני שלושה ימים חמישה גורים.
הגורים בוכים לא מעט במהלך היום והיא נאלצת להניק אותם ממש ברוב שעות היממה מבלי לנוח אפילו כמה רגעים.
ברצוננו להקל עליה ולו במעט ולספק לגורים תחליף חלב אם לפעם עד פעמיים ביום כדי לתת לה קצת לנוח.
ראינו בחנות חיות תחליף חלב - רויאל קאנן אבל לא ידעו לומר לנו מה כמות המיים הנדרשת לגיל זה ועל איזו כמות אבקה צריך,
נשמח לעזרה..

בנוסף - מאז ההמלטה יש פינה מסויימת בבית שהיא ניגשת אליה כמעט אחרי כל הנקה ומגרדת את הקיר עם הציפורניים והשיניים. יש מצב שזה מעיד על מחסור בסידן..??

תודה רבה ליטלשלום, הכלבה שלי מסוג שיצו המליטה לפני שלושה ימים חמישה גורים.
הגורים בוכים לא מעט במהלך היום והיא נאלצת להניק אותם ממש ברוב שעות היממה מבלי לנוח אפילו כמה רגעים.
ברצוננו להקל עליה ולו במעט ולספק לגורים תחליף חלב אם לפעם עד פעמיים ביום כדי לתת לה קצת לנוח.
ראינו בחנות חיות תחליף חלב - רויאל קאנן אבל לא ידעו לומר לנו מה כמות המיים הנדרשת לגיל זה ועל איזו כמות אבקה צריך,
נשמח לעזרה..

בנוסף - מאז ההמלטה יש פינה מסויימת בבית שהיא ניגשת אליה כמעט אחרי כל הנקה ומגרדת את הקיר עם הציפורניים והשיניים. יש מצב שזה מעיד על מחסור בסידן..??

תודה רבה . . ליטלשלום ליטל גרוד קיר לא מעיד על חוסר סידן רק בדיקת דם במעבדה נותנת את הנתון כדאי לפנות לוטרינר.
כדאי לשנות את התזונה של הכלבה והגורים ל: מיני סטרטר של רויאל קאנין עד לעזיבת אחרון הגורים.
אגב בתוך ערכת החלב יש עלון לשימוש יחס חלב מים הוא 1 אבקה 2 מים.«   «הבא   | 77 | 76 | 75 | 74 | 73 | 72 | 71 | 70 | 69 | 68 | 67 | 66 | 65 | 64 | 63 | 62 | 61 | 60 | 59 | 58 | 57    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...