פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום תזונה לחיות ובעלי חיים

+ הוספת הודעה

החתול סובל מעודף משקל, הכלב מסרב לאכול אוכל יבש והתוכי נשאר רעב כל היום? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

דניאל רובין, מנהל פורום תזונה לחיותמנהל פורום: דניאל רובין

דניאל רובין, יועץ התזונה של רשת זולו, בעלים של מסי וקוקוס.
עבר השתלמויות בתחום התזונה, ומתמחה במיוחד בתחום המזון היבש לפרטים נוספים>>

 

שלום, קניתי לחתול שלי לה-קט שזה מעדן גורמה כזה לחתולים ,מעדן בשר משהו כזה, הבאתי לו פעם אחת ועכשיו הוא רוצה שוב, רציתי לדעת אם זה בריא לו ואם כן כמה פעמים אני יכולה להביא לו בשבוע? תודה רבה.שלום טל. בן כמה החתול? מה הוא אוכל חוץ מזה? האם הוא גר רק בבית או יוצא החוצה ? . צריך לדעת כי מזון רטוב כל שהוא מכיל בעיקר מים! ואיננו יכול לתת מענה תזונתי ארוך טווח.לכן רויאל קאנין פיתחה מגוון רחב של תזונה מתאימה לחתולים בכל גיל ומצב פיזיולוגי.ניתן לקנות בכל חנויות המחמד המקצועיות.שלום
יש לי גור רועה שוויצרי לבן גזעי עם תעודות בן שלושה חודשים ושבוע. הגור שמח, עירני, אוכל מצוין, משתף פעולה, אין לו בעיות מיוחדות כלשהן.
רכשתי אותו לפני כשלושה שבועות ואני בשלב האילוף לצרכים וכו'.
לפני ארבעה ימים עבר את החיסון האחרון: משושה (שלישי), כלבת ושבב. בשבוע האחרון אני מבחין בצואה רכה מאוד בצבע ירוק זית בהיר. האם הנ"ל קשור לחיסון שקיבל בשבוע האחרון ?

חשוב לציין שתי עובדות:
1. לפני שבועיים החלפתי לו אוכל לסוג Belcando Puppy . הוא מאוד אוהב את האוכל הזה, ומאז הצואה שלו רכה, אך בשבוע האחרון היא רכה במיוחד.
2. בשבוע האחרון החלפתי לו גם סוג החטיף - האם זה קשור ?

נא עזרתכם.
תודה - יוסישלום יוסי.
1. לא ציינתה את סוג החטיף . חטיפים רבים אינם מתאימים לגורים .ממליץ לך לתת לגור חטיף לחיזוק חיובי של רויאל קאנין שהרכבו התזונתי זהה לתזונה של שאר מזונות הכלבים של רויאל קאנין ולכן איננו משפיע על מערכת העיכול וערכו הקלורי רק 3 קלוריות ליחידה איננו משבש את מהלך העיכול והספיגה!!!. ניתן לקנות בחנויות המחמד המקצועיות.
2. דבר עם הוטרינר על מראה וצורת הגללים.עליהם להיות לחים אבל מוצקים כל מראה אחר מעיד על תזונה לא מתאימה וגללים רטובים מראים כי הגור מאבד מים!.אבל לא ניתן להעריך סתם כך ללא בדיקה.שלום אורי שמעוני
תודה לך על תשובתך. בנתיים הייתי בבית חולים לחיות כאן, בהתחלה חשבו כי יש לה משהו תקוע במעיים ואכן אפשר היה לחוש שני גושים עגולים בבטן שלה, ניסו לעזור לה להוציא את זה בדרך הטבעית וכשזה לא צלח הלכנו על ניתוח אולם בניתוח התברר כי שני הגושים הם בעצם הכליות שלה, זה תאם גם לתוצאות בדיקות הדם העגומות, הוחלט להסיר כליה אחת ולראות איך היא תגיב אבל לצערי הרב מאוד המתוקה שלי לא שרדה את הניתוח ומתה זמן קצר אחריו.
הייתי רוצה לציין כי זמן רב לפני כן היא היתה עושה פיפי בכל מקום בבית ועל המיטה ואני לא שיערתי לעצמי שבעצם אולי הבעיה היא רפואית ולא התנהגותית, מצער אותי לחשוב שכעסתי עליה כשהיתה עושה זאת במקום להבין שהיא משדרת מצוקה. אולי אחרים ילמדו מהטעות שלי שעלתה לי כל כך ביוקר.מתלבט בסוג המזון לכלבת מלטז בת שנתיים וחצי

pronature או royal canin

תודה גרישלום גרי אל תתלבט יותר מדי .עליך לזהות את הנטייה הבולטת של כלבתך: כלומר נטייה להשמנה או נטייה לבעיות עור שער או שיניים עיכול וכו' ובסדרת המזון לכלבי מיני של רויאל קאנין תוכל למצוא מזון לכל מצב פיזיולוגי.מצבים אלו משתנים במהלך חיי הכלב או גם עונתיות.אל תתפתה לקנות "מחיר" סדר ההחלטה צריך להיות :
1.כלבתך היקרה.
2. התזונה המתאימה לפי הצורך שתואר למעלה.
ניתן לקנות בכל חנויות המחמד המקצועיות.היי...רציתי לדעת אם אני מוכרת גור בן חודש וחצי, האם הוא יסתדר או שהוא יכול למות? או שיש איזשהו תחליף לחלב של האמא?
שירלישלום שירלי איזה גור חתלתול או כלב ? אסור למסור גורים בטרם נגמלו סופית כלומר גיל 8 שבועות לפחות! לרויאל קאנין יש תחליפי חלב אם גם לגורי כלבים וגם לגורי חתולים .וכן מזון מיוחד לתקופת הגמילה בייבי קט לחתלתולים וסטרטר של רויאל קאנין לכלבלבים לפי גודל: מיני מדיום מקסי וג'איינט!שלום
יש לי חתולה כבת שנה , לאחרונה ירדה מאוד במשקל, בימים האחרונים מסרבת לאכול, שותה מעט מים, מאוד חלשה! מחר אקח אותה לרופא אבל הייתי רוצה לשמוע עוד חוות דעת או כיוון למה זה יכול להיות מכיוון שאני גרה בחו"ל ולא סומכת על הרופאים כאן - חתולים זה לא חיה נפוצה במדינה הזאת...
תודה רבה על תשובתכם המהירה!
אלינורשלום אלינור.
איזה חתולה? מה היא אוכלת? באיזה ארץ את ? ............... לא ניתן לתת שום חוות דעת מקצועית ללא פרטים.יש לי גור כבן חודשים בהתחלה הייתי מביא לו לאכול חלב אבל אח''כ התחלתי לתת לו בונזו בהתחלה הא היה אוכל אותו ועכשיו הא הפסיק לאכול בונזו. ניסיתי להחזיר אותו למצב של חלב אבל גם את זה הא לא אוכל כך שנוצר מצב שהא לא אוכל לא חלב ולא בונזו ונהיה רזה מיום ליום מה עלי לעשות?
מאורשלום מאור גש עם הגור ללא דיחוי לוטרינר !!! חלב פרה או מוצרי חלב אינם מזון לגורים. והוא יגיע מהר לתת תזונה המסכנת את חייו וגורמת לו סבל רב.
קנה מהטרינר או מחנות המחמד הקרובה מזון גורים של רויאל קאנין וחוברת הדרכה של רויאל קאנין לגדול נכון ובריא של גורים.שלום רב
איזה סוג מזון מומלץ לכלבת מלטז בת שנתיים ?
חברים אמרו לי שביצה קשה טובה כתוספת חלבונים , וחמאה טובה לפרווה , האם נכון ?
תודה גרישלום גרי .את הביצה והחמאה תשאיר לארוחת הבוקר שלך. הם אינם מתאימים לכלבים. תעדכן את החברים .המידע שלהם מיושן מאוד ועלול לגרום נזק בריאותי לכלבה זעירה זו.
לכן למלטזית שלך בת השנתיים תקנה רויאל קאנין מיני אדולט במזון זה יש חלבון בעל נעכלות של % 90 כך שממש אין צורך להוסיף דבר.זכור כלב זעיר אוכל מנות מזון זעירות פרוט זה מופיע על האריזה.ניתן לקנות בכל חנויות המחמד בארץ.שלום,
קיבלתי שק אוכל של גורים סוג brekkies excel junior. יש לי כלבת לברדור גולדן מעוקרת בת 6 חודשים בסביבות משקל של 20 ק"ג.
1. האם האוכל מומלץ? לא הצלחתי למצוא עליו ביקורות.
2. מהי הכמות המומלצת בשבילה ? (על האריזה יש בגיל 6 - 12 חודשים ובמשקל 10 - 25 ק"ג 260 - 415 ג' .
3. כמה פעמים מומלץ להאכיל ביום?
תודה. טלשלום טל רויאל קאנין פיתחה תזונה מותאמת לכלבים מגזע גדול המזון נקרא:"לארג' ג'וניור ניוטרד" תזונה זו מספקת לגור המתפתח וגדל בקצב מהיר עד גיל 15 חודשים תזונה מושלמת בהתחשב בנטייה להשמנה שעלולה להוביל לשורה של מחלות המסכנות את בריאות הכלב וגורמות לו לסבל רב.
ניתן לקנות במרפאות הוטרינריות . ובכך ניתן לשלב את השגחתו של הוטרינר על התפתחות הכלב הצעיר. זה לא מזון רפואי ! זאת תזונה מונעת!.על האריזה תמצא את המינון היומי .שלום אני עדן וחברה שלי מצאה שלשום גור חתולים שהיה עוד אם אמא שלו אז היא נגעה בוא והאמא של החתול לא רצתה אותו אז לקחתי אותה לבית שלי כל הזמן היא מיללת מה עושים?

שאלות: 1). האם היא תשרוד לי 2). איזה גיל היא פותחת את העיניים 3). האם זה נורמאלי שהיא תילל כל הזמן 4). איזה חלב היא שותה?.
עדןשלום עדן עליך לגשת עם הגור לוטרינר הקרוב ביותר לביתך לבדיקה תמצאי אצלו חוברת לגידול גורי חתלתולים של רויאל קאנין. תוכלי למצוא באינטרנט עמותות המתמחות באיסוף וטיפול בגורים יתומים שיעזרו לך.שלום, יש לי כלב פקינז כבן 3 שנים.
שמנו לב שהוא נוהג לאכול את הצואה של החתולה שלנו בכל פעם!!
האם זה נורמלי? זה יכול להזיק לו?
יש דרך לגרום לו להפסיק לעשות את זה?
מאישלום מאי ראשית קחי אותו לוטרינר לבדיקה כללית לראות שהוא. בריא ואם כן. קני לו בחנות המחמד רויאל קאנין מיני אדולט!
במקביל פני למאלף כלבים מקצועי שידריך אותך איך לטפל בצורה חיובית בהתנהגות לא אסטטית זו.שלום,
ברשותי כלב מסוג פיטבול כבן חודש ימים.
רבים המליצו לי על חברת רויאל קנין.
ברצוני לדעת איזה סוג אוכל של רויאל קנין מתאים לכלבי בגיל הזה ובאיזה גיל יש להחליפו לאוכל אחר.
תודה על תשובתך המהירה
מתןשלום מתן .תקנה לו בחנות המחמד המקצועית מזון יבש סטרטר של רויאל קאנין שניתן להרטיב במים פושרים עד גיל חודשיים ואז תאכיל אותו רויאל קאנין מקסי ג'וניור .הגור הגיע אליך מוקדם מידי ולכן בדחיפות תקח אותו לוטרינר הקרוב לבדיקה וחיסונים.שלום רב, קניתי אתמול גור דוג דה בורדו. משום מה הבעלים שיקר לי בנוגע לגיל , כיוון שכשלקחתי אותו לוטרינר היום הוא אמר לי שהוא בן 3 שבועות להערכתו וזה מסוכן מאוד. בכל אופן הגור בקושי אוכל, אבל ממש בקושי, הוא משלשל , פולט, אדיש וישן המון.. אני ממש מפחד עליו. יש לך המלצה שתכוון אותי? תודה רבה. עידןשלום עידן קנה לו בחנות המחמד הקרובה תחליף חלב אם של רויאל קאנין ומקסי סטרטר יבש ודבר איתי בטלפון 0505545566שלום רב
יש לי כלבה מסוג רועה גרמני בת 4 חודשים 17 ק"ג ,היא אוכלת pro plan ,
300 גרם ביום מחולק בשלוש ארוחות והיא ניראת ממש רזה , צלעות בולטות מאוד ,וגם עצמות האגן בולטות .
מה אתה ממליץ .?
סבטלנהשלום סבטלנה בחנות המחמד הקרובה תקני רויאל קאנין מזון מיוחד לגורים של רועה גרמני מגיל חודשיים ועד גיל 14 חודשים זה המזון המתאים ביותר שפותח עבור גזע זה! על השקית תמצאי טבלת הזנה מפורטת. תקופת הגדילה דורשת משאבים תזונתיים מיוחדים שלא ניתן להשלים אחר כך!fitflops buy
fitflop sales http://fitflopsalesingapore2.blogspot.com/היי,
יש לחברה שלי גורה בת חצי שנה מסוג חצי לברדור וחצי גולדן,
כמו כן, אנחנו סטודנטים ולכן ואנחנו מחפשים אוכל לא יקר מידי אבל שיהיה טוב ואיכותי עבורה, אני לא יודע אם זה חשוב לציין או שלא, אבל לפי מה שאני יודע זה שלכלבות מעוקרות יש נטיית השמנה, אם זה נכון וזהו אכן פרט רלוונטי, אז היא אכן מעוקרת.

לפי מה שאני יודע יש בדיקות מעבדה שמבוצעות לסוגי האוכל השונים ע"י חברה חיצונית שלא
קשורה ליצרניות המזון וקיים דירוג לסוגי האוכל, אך אינני מצליח למצוא את הפרטים הללו...

בנוסף אני רוצה לשאול אותכם לגבי אמפולה נגד פרעושים וקרציות,
מה מומלץ? מאיפה מומלץ לקנות?

אודה מאוד אם תוכלו לעזור,
טל.שלום טל לפי התאור של הגורה יתאים לה רויאל קאנין מקסי ג'וניור מחיר הוא עניינם של סוחרים ואני עוסק בתזונה וזה הבדל גדול ! אם תקפיד על כמות ההזנה היומית המצויינת על האריזה תגלה שמנת המזון היומית קטנה והחיסכון עשוי להגיע עד 30% ! קל מאוד להתפתות לתת יותר כי במזון זול כמות ההזנה היומית גדולה.רמת הנעכלות של החלבון ברויאל קאנין הינו מעל 90 % נתון שרוב החברות לו נוטות לפרסם.
למניעת קרציות ופרעושים יש להשתמש בפרונטליין פלוס לכלב גדול 20 עד 40 קג כל חודש ברצף כל השנה! ושלא יספרו לך מעשיות על עמידות ושאר אגדות אורבניות. ניתן לרכוש בכל חנויות המחמד המקצועיות.שלום
יש לי חתולת בית בת 6 שאכלה כל חייה מזון חתולים המכיל דגנים . בשבוע שעבר העברנו אותה למזון איכותי הוליסטי המכיל רק בשר צבי ולא מכיל דגנים .
מאז כמות הצואה שלה גדלה בערך פי שלוש , הצואה רגילה ומוצקה כמו קודם ... האם זו תופעה נורמלית בעקבות החלפת המזון או שיש מה לדאוג ?
תודה רבה מראש חןשלום חן .דגנים הינם מרכיב תזונתי חשוב בחיות מחמד בפרט ובמזון הומני בכלל. ואין לו תחליף .פרמטרים אחרים שצריכים להיבדק הינם אחוזי הנעכלות ומס מרכיבי התזונה לדוגמה פיט 32 של רויאל קאנין מכיל 52 מרכיבי תזונה שונים שאין להם תחליף ממקור אחר!.אם החתולה שלך בת 6 שנים ואיננה זקוקה למזון רפואי .פני לחנות המחמד המקצועית הסמוכה לביתך ובעזרת המוכר תוכלי לבחור לה תזונה מתאימה של רויאל קאנין לפי גיל גזע או מצב פיזיולוגי.בהמשך לשאלתי לאוכל היפואלרגני, אכן הוטרינר אישר לכלבה את הרויאל קנין ההיפואלרגני והיא אוכלת אותו מזה 4 ימים ואוהבת אותו מאוד. לכלבה שלי יש בעיית אלרגיה למזון וזה מתבטא גם בשלשולים וגם בבעיות עור (גירודים). לאחרונה ניסיתי לגוון לה את האוכל לאוכל רפואי אחר שתומך בבעיות מעיים של הילס וזה גרם לה לגירודים קשים לכן חזרנו לאוכל ההיפואלרגני והפעם של רויאל קנין.
השאלה שלי היא, האם יש לרויאל קנין גם אוכל בקופסאות שימורים שהוא היפואלרגני, וזאת כדי לגוון לה מדי פעם את האוכל כדי שתהנה?
תודה מיכלשלום מיכל .תזונה בשימורים של מזון היפו אלרגני פותחה לאחרונה על ידי רויאל קאנין .וטרם הגיע לארץ אנחנו ניידע את הוטרינרים בהגעתה לארץ.. ....לרווחת הכלבים ושיפור איכות חייהם.לאחר שכלבתי האהובה, הסובלת מאלרגיה קשה למזון, עברה לאכול רויאל קנין היפואלרגני, גיליתי שיש לרויאל קנין גם אוכל בשם סנסטיביטי קונטרול שמתאים לאי סבילות למזון (הכלבה שלי סובלת משלשולים וגירודים בכל הגוף ממזון והיא כבר שנה שלימה אכלה ZD של הילס מזון היפואלרגני אבל לאחרונה נמאס לה מהאוכל והיא מסרבת לאכול לכן עברנו לרויאל קנין). השאלה שלי היא מה יותר מתאים לה, ההיפואלרגני או הסנסטיביטי. היא בעיקרון לא אוהבת טעם דגים, אבל לעתים יהיה נחמד לגוון לה את האוכל. האם יהיה מתאים לה גם הסנסטיביטי והאם יש גם קופסאות שימורים שניתן לתת לה היפואלרגני? תודה מיכלשלום מיכל .מזון רטוב סנסיטיביטי קונטרול של רויאל קאנין אזל מהמלאי בארץ עקב הביקוש המוגבר ויגיע בקרוב .הוא מבוסס על ברווז ואורז.ובעל התוויות ותכונות דומות למזון היפו אלרגני.שלום. יש לי גור קוקרספנייאל בן 4 חודשים. לאחרונה שמתי לב כשאני יוצאת איתו לטיולים שהוא אוכל קקי (לא יודעת אם זה שלו או לא) מה זו התופעה הזו? האם היא מוכרת? מדוע זה ומה עושים?
מירהשלום מירה.אכילת צואה על ידי כלבים (קופרופאגיה) ידועה וכנראה לא נחקרה עד הסוף.לעיתים מדובר רק בבעיה התנהגותית התנסותית או נלמדת. ולפעמים מעידה על בעייה במערכת העיכול כדאי לשלול זאת על ידי בדיקה אצל וטרינר.«   «הבא   | 73 | 72 | 71 | 70 | 69 | 68 | 67 | 66 | 65 | 64 | 63 | 62 | 61 | 60 | 59 | 58 | 57 | 56 | 55 | 54 | 53    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...