פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום תזונה לחיות ובעלי חיים

+ הוספת הודעה

החתול סובל מעודף משקל, הכלב מסרב לאכול אוכל יבש והתוכי נשאר רעב כל היום? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

דניאל רובין, מנהל פורום תזונה לחיותמנהל פורום: דניאל רובין

דניאל רובין, יועץ התזונה של רשת זולו, בעלים של מסי וקוקוס.
עבר השתלמויות בתחום התזונה, ומתמחה במיוחד בתחום המזון היבש לפרטים נוספים>>

 

היי. אני נעזרת מאוד באתר שלכם.בקשר לתזונה. כבר שאלתי אבל איני רואה את שאלתי . כלבתי שפיץ יפני בת 3 משמינה וודאי שאוכלת יותר מידי. האם תוכל להגיד לי כמויות וכמה פעמים ביום עליה לאכול?.
שאלתי השניה בקשר לתספורת.
יש לה פרווה מקסימה הוטרינר ייעץ לי לא לספרה. אבל כשאני רואה בעונה זו את כל הכלבים מסופרים, אני תוהה מה טוב לה. המון תודה על תשובותיךשלום, קיבלנו לפני יומיים פאגית ננסית בת חודש!
כמה מזון צריך לתת לה בכל יום?
מתי צריך להתחיל עם החיסונים הראשונים?

תודה עדישלום עדי.אין דבר כזה פאגית ננסית!. היא חייבת להיות עד גיל 8 שבועות עם האם הממליטה !!!! כל סידור אחר מסכן את בריאותה גשי בדחיפות לוטרינר הקרוב וללא דיחוי קני לה מיני סטרטר יבש של רויאל קאנין ניתן להרטיב במים פושרים ליצור מחית רטובה ולתת לה ללקק!! לפחות עד גיל 8 שבועות.החתולה שלי המליטה אתמול, רק גור אחד הוא יונק עשה קקי ופיפי (עזרתי לו עם צמר גפן רטוב)
הוא אינו מפסיק ליילל אני מפרשת את זה כרעב אבל ייתכן כי הוא אינו שבע כלל?
אשמח ואודה לתשובה מהירה
תודה שחףשחף פנה מיד לוטרינר הקרוב שיבדוק את החתולה ואת הגור לפי תוצאות הבדיקה אמליץ לך על מזון לחתולים של רויאל קאנין לגור ולאם המניקה.שלום רב, אני בעלים של כלבת בוקסר בת 7 חודשים אשר שוקלת כ18 ק"ג.
הכלבה שמחה, מאושרת, פעלתנית ואנרגטית.

לדעתי, וגם לפי מה שהווטרינרית אמרה, היא קצת רזה מדי.
מבנה הגוף שלה שרירי מאוד, אולם ניתן לראות את הצלעות שלה בצורה דיי בולטת.

היא אוכלת אוכל איכותי מבית יוקונובה שלא עוזר לה לעלות במשקל.
איזה מזון ניתן לתת לה אשר יעלה לה את מאסת השומן ויקנה לה מראה פחות רזה?

תודה אלעדשלום אלעד.זהירות ! מסת שומן איננה בריאה ! ומסכנת את חיו של הכלב. אנחנו צריכים לבנות מסת גוף שרירית!
קנה לה רויאל קאנין מקסי ג'וניור לפחות עד גיל 15 חודשים.ותאכיל לפי טבלת ההזנה שעל האריזה.מגיל 15 חודשים תעביר אותה לרויאל קאנין מזון מותאם לגזע הבוקסר. ניתן לקנות בכל חנויות המחמד.אל תכריח את הכלבה לאכול גם אם היא אוכלת מעט זה בסדר.שלום. אני מודה מאוד על תשובה קודמת שקיבלתי ועדיין יש לי מספר שאלות
1. כמות המזון שעלי לתת לשפיץ היפני בת 3. שלא תשמין מידי
2נאמר לי לא לספר אותה .יש לה פרווה יפהפיה ארוכה. האמנם לא מספרים שפיץ?
בינתיים אשמח לקבל תשובות על אלו
בברכה ותודה רותישלום רותי כמות המזון היומית מודפסת על כל אריזות המזון של רויאל קאנין ויש לחשב לפי משקלה הרצוי של הכלבה ורמת הפעילות שלה גם זה כתוב על האריזה.
יש לפנות למספרת כלבים מקצועית לקבלת מידע על תספורות חפיפות וכל טיפוח אחר המותאם לגזע.שלום לצוות

עד עכשיו הכלב שלי שהוא בן שנה +אכל בונזו גולד והקקי שלו היה רך ומסריח התיעצתי עם הווטרינר והוא אמר שיכול להיות בגלל האוכל אז החלטתי להחליף לו יש לנו עוד כלב (לא ממש שלנו של מישפחה) והוא כלב מבוגר מעל שמונה והוא אוכל פרו פלאן סיניור נתנו לכלב שלנו את האוכל של הכלב השני ובנתיים הקקי בסדר האלה היא האם מותר לתת לכלב בן שנה אוכל של כלב מבוגר פשוט הוא אוכל את זה בתי בעיות אנחנו פוחדים לקנות לו אוכל שהוא לא יאהב או שגם לא יעשה לו טוב
בבקשה תשובה מהירה
בתודה מראש אהובהשלום אהובה מאיזה גזע או מה גודלו של הכלב הצעיר לרויאל קאנין יש מגוון מזונות לפי גיל גודל גזע או נטייה.שלום רב. הכלבה שלי , שפיץ יפני ,משמינה לפי דעתנו מידי. כמה ומה עלה לאכול ביום ,על מנת שהתזונה תהיה בריאה.
בעייה שניה היא מתגרדת לפעמים חזק מאוד הויטריר הסתכל ואמר שאינו רואה כלום מה לעשות?
בברכה ותודה רותישלום רותי. השמנת יתר בכלבים הינה מחלה! לכל דבר והתייחסות וטוב שאת מקפידה .לטיפול בהשמנה יש 2 שלבים
1.שלב המניעה או עצירת ההשמנה תוך מתן תזונה מופחתת קלוריות רויאל קנין מיני לייט ניתן לקנות בכל חנויות המחמד
עם כוס מדידה להקפדה על כמות המזון היומית המוגשת. טבלת הזנה מודפסת על האריזה.
2.אם הכלבה במשקל יתר של 30% ממשקלה הנורמלי נא לפנות לוטרינר כי זו כבר מחלה המחייבת השגחה ולקנות לה רויאל קאנין אוביסיטי מזון זה מונע השמנה שורף שומנים מיותרים ושומר על מסת הגוף החיונית שרירים וכו'.
3.אסור לתת בכלל ! אף פעם ! מזון ביתי שאריות חטיפים או מוצרי חלב!!!! אפילו אם היא הוהבתתתתת.שלום, יש לי כלב מסוג לברדור (גיזעי עם תעודות) מסורס, בן 11. (תאריך לידה 5.9.2001)
התחיל לשלשל, נורא משתדל לא לעשות בבית ומבקש אבל לעיתים כשאין
איש בבית, עושה גם בבית, מרגיש לא בנוח מאוד עם זאת....
הוא אוכל אוכל יקר, ששכחתי את שמו , (אם עוזר....כ- 260 ש"ח ל15 ק"ג....לא מהפשוטים)
חשוב אולי לציין כי הוא שמן, אך כל דיאטה לא מורידה ממשקלו.

האם הוא משלשל בפאת גילו המופלג ? או אולי תזונה לקויה ?
אשמח לתשובתכם . לבנהשלום לבנה.לא ניתן לאבחן דבר ובמיוחד לא בכלב קשיש דרך האינטרנט . נא לגשת עם הכלב המשלשל לבדיקה אצל הוטרינר ולאחר מכן ובהתאם לממצאים אשמח להמליץ על תזונה מתאימה ממגוון המזונות של רויאל קאנין.שלום,
הכלבה שלי מעורבת קטנה (5.5 ק"ג) בת 14.5 שנים. אובחנה כסובלת מכשל כליות כרוני בדרגה שניה והוחלט להעבירה למזון כלייתי, הבעיה היא שהיא לא אוהבת את המזון הכלייתי (ניסיתי של כמה פירמות) היבש והרטוב, וזה מאד מייאש. מה לעשות?? אולי יש לכם רעיונות למזונות מבושלים שמותר לה לאכול, בנפרד או כתוספת מעורבבת עם המזון הכלייתי, אשר עדיפים במצבה על מזון תעשייתי של כלבים רגילים. האם למשל חזה עוף מבושל בלי מלח ניתן לתת כתוספת (למרות שיש בו חלבון?).
תודה רבה, הדרשלום הדר.אין ולא ניתן לדעתי בשום אופן להכין בבית מזון כזה לא לטווח הקצר ולא לטווח הארוך לרויאל קאנין יש מזון מתאים ניתן לקנות בכל המרפאות הוטרינריות ובהשגחת הוטרינר.!!!!!!שאלה חשובה יש לי כלבה קאנה קורסו בת 3 .
שהמליטה היום 3 גורים בנתיים שמנו את הגורים ליידה ופתאום היא נשכה את אחד
הגורים חזק לקחנו את הגורים מימנה ועכשיו במה לאכיל אותם? מה לעשות עם הכלבה?
סטפנישלום סטפני.קני לגורים בחנות המחמד הקרובה תחליף חלב אם של רויאל קאנין. פני לוטרינר שלכם שיבדוק את הגור הנשוך ואת הגורים האחרים. ותתיעצי עם רכז הגידול של גזע זה מניסיונו לגבי התנהגות הכלבה.שלום לכם.. רציתי לשאול האם כדאי לקנות כלב מסוג אלסקן מלאמוט ??
וגם רציתי לשאול מאיפה אני יכול לקנות מזון לכלבים מבוגרים מחברת יוקנובה או רויאל קנין ..ב-ז-ו-ל !!! ??
תודה :) זוהרשלום זהר .באתר זה אני עונה רק על שאלות הקשורות לתזונה של רויאל קאנין כאשר ישנו תיאור של הכלב מצבו הפיזיולוגי גודלו גילו גזע ועיסוקו.
פנה לחנות המחמד הקרובה לביתך ושם תגלה מגוון עצום של אפשרויות תזונה של רויאל קאנין לכלבים וחתולים .
ניתן להגיע לחיסכון כספי ניכר כאשר מקפידים על כמויות הזנה מדויקות לעיתים החיסכון מגיע עד 25% !
וברויאל קאנין לא מתפשרים על איכות התזונה כי: איכות ותוחלת החיים של הכלב או החתול הם לפני הכל!היי
יש לי פודל בינוני (חדש) בן כשנה וחצי ותהיתי מהי התדירות שרצוי להאכיל אותו?. לצורך העניין הוא גמר בשבועיים שהוא אצלי 3 קילו של המזון היבש של הכלבים יכול להיות ״שבגללי״ מכיוון שבכל פעם שצלחת האוכל שלו התרוקנה מלאתי אותה מתוך מחשבה שתמיד צריך להיות לו אוכל.
היה לי פודל כ-16 שנה שלא ממש היה דוגמא לכלב מפני שהיה אוכל הכל מענבים ומלון ותפוחים ובעצם כל מה שאנחנו אכלנו למעט האוכל המיועד לו (לפעמים עשה טובה ואכן אכל אותו) וכמובן מזון המזיק לכלבים. אומנם הוא חי כמלך אך בכל זאת החלטתי לעשות
״תיקון״ מסוים עם הכלב הנוכחי
כרגע הוא שוקל 6.600 קילו ואני לא רוצה לפגוע באורך חייו ובריאותו כתוצאה מטעויות של חוסר ידע
אשמח אם תבואו לעזרי
תודה
תומרשלום תומר.חברת רויאל קאנין פתרה לך ולשאר מגדלי הפודלים את ההתלבטות בתחום התזונה לגזע זה.
גש לחנות המחמד הקרובה וקנה לכלבך מזון לפודלים! של רויאל קאנין. על גב האריזה תמצא טבלת הזנה מפורטת לפי משקל הכלב וטווח עיסוקו (פעיל לא פעיל) מזון לפודלים של רויאל קאנין מונע את הנטיות הלא רצויות האופיניות לגזע זה.
קבל קישור לפרטים על תזונה ממוקדת זו.תזונה זו הינה מלאה ומושלמת ואסור להוסיף לה דבר לא מוצרי חלב ולא מזון ביתי !

http://www.royalcanin.co.uk/products/products/dog-products/breed-health-nutrition/poodle-30יש לי כלב מעורב בינוני בן כ- 5 חודשים, הוא אצלי כבר 4 חודשים, בהתחלה אכל פרופלאן אך בעקבות שלשולים והתמלאות השקים האנאליים החלפתי לו באופן הדרגתי למזון אחר אותו הוא לא ממש אהב,לא הספקתי לבצע עוד הלחפה בהדרגתיות והחלפתי לו ליוקונובה גורים מה שהוביל לקצת באלגן בבטן-עיכול עבורו שנראה לי הסתדר בשבוע האחרון אחרי טיפול אצל הוטרינר.
הבעיה היא שעם החלפת האוכל הכלב התחיל ממש לאכול קקי בחוץ (לפני זה זה לא ממש היה וגם אם כן אולי פעם/פעמיים מאז שהוא אצלי...) ועכשיו הוא אוכל כמעט כל קקי טרי שהוא רואה...אני כמובן לא נותנת אבל לפעמים אני לא מספיקה...מדוע הוא עושה זאת? הוא מקבל את כמות האוכל שהוא אמור לקבל לפי מה שאמר הוטרינר...אבל אין ספק שזה כנראה קשור למזון... אתמול הוא גם החל ללקק את הקיר (חוסר בסידן?) אז נתתי לו קופסת קוטג'... בעייתי עבורי להחליף שוב אוכל, גם כי אני לא רוצה לשגע אותו, (הוטרינר הלחיץ אותי בנוגע להחלפות אוכל תכופות והיפוך קיבה...ואמר שלפי המבנה שלו הוא בקב' סיכון) וגם כי יש לי עוד 3/4 שק בשווי 250 ש"ח... אשמח לאינפוט ועצות...
תודה רבה שלישלום שלי "קופרופגיה " או אכילת צואה הינה תופעה ידועה שאולי לא נחקרה מספיק אבל עלולה להצביע על מחלה הקשורה במערכת העיכול.
אני אינני וטרינר .דברי ללא דיחוי עם הוטרינר שלכם הוא לבטח ידע לעשות את הבדיקות המתאימות .ולפי הממצאים אוכל להמליץ לך על תזונה רפואית או בריאותית מתאימה ממגוון המזונות של רויאל קאנין.שלום יש לי לברדור גיזעי ורצית לדעת אם יש איזה סוג אוכל שהכלב יוכל לאכול ולגדול קצת יותר גדול מהרגיל כרגע הוא בן 3 חודשים ....
shoriשלום SHORI .לברדור בן 3 חודשים יש להזין במזון בריאות של רויאל קאנין או: לברדור ג'וניור או מקסי ג'וניור שניהם של רויאל קאנין .ניתן לקנות בכל חנויות המחמד המקצועיות.
גודל הכלב וקצב הגדילה הינם גנטיים ולא ניתנים לשינוי. התזונה של רויאל קאנין מותאמת לגזע זה ומספקת את רכיבי התזונה בזמינות גבוהה ומותאמת.ויש להקפיד על מנת המזון היומית בהתאם לטבלת ההזננה של רויאל קאנין המודפסת על האריזה.שלום קוראים לי יואב
מותר להביא לגור מצה מורטבת?(לא לתמיד)
פשוט לא מצאנו אוכל כשר לפסח .
יואבשלום יואב .כשרות איננה רלונטית לחיות מחמד (לא כתבתה אם זה כלב או חתול) ועליהם לאכול מזון מתאים של רויאל קאנין בהתאם לגילם גודלם ומצבם הפיזיולוגי!.אני מצאתי גור חתולים שנראה לי בת שבוע מאז שלקחתי אותה והיא אכלה כרגיל עד לפני יומיים היא כמעט ולא אוכלת היא צריכה 12 מ"ל כל ארוחה היא אוכלת קצת ונרדמת היא אוכלת מתחת למינון שהיא צריכה לאכול אני כבר לא יודע מה לעשות בבקשה עזרו לי
שישלום שי לגשת מיד לוטרינר אף אחד לא יכול לעזור דרך האינטרנט!.שלום, יש לי כלב בן חודש וחצי קטנטן מסוג אסקי סיבירי .ניסיתי לתת לו אוכל לגורים אך הוא רק מריח ומתרחק, אני דואגת מכיוון שהוא גור והוא עדיין צריך את החום וחלב אימו.. מה אפשר לתת לו לאכול(איזה אוכל /סוג) .ואיך אפשר לטפל בו בצורה הנכונה בשלב הזה?? אני אשמח לתשובה.. תודה רבה:) חמדתשלום חמדת עם גור כזה קטן קטן יש לגשת לוטרינר הקרוב לבדיקה וקבלת הנחיות בהתאם למצבו בבדיקה!.שלום רב,
אני מאכילה מזה שש שנים חתולת חצר כבת 8, לאחרונה התברר שהיא נשאית איידס ומעט אנמית, אבל פרט לכך היא בריאה, מרגישה טוב ואף שמנה (חתולה לא גדולה, שוקלת 5.5 ק"ג).
אבקש לקבל הנחיות מהי התזונה שיש לתת לה, אני מאכילה אותה כעת ב"סיינס דיאט" לחתול בוגר (אדלט), האם לעבור לתזונה של חתול מבוגר (סניור) ומאיזה סוג? ניסיתי לתת לה אוכל של חתול "מבוגר" אבל המזון של חתול "בוגר" הרבה יותר טעים לה. מהו ההבדל בין מזון לחתול בוגר לעומת סניור ומה עדיף לה לקבל במצבה?
יש לציין שהיא גם סובלת לפעמים מבעיות עור כמו התקרחות באזניים, אז שקלתי להעביר אותה למזון היפואלרגני או למזון של בעיות עור, אבל אינני יודעת אם זה מתאים למצבה, כי למשל במזון היפואלרגני אין חלבון.
ובכלל, האם לחתול שהוא נשא איידס, יש צרכים תזונתיים שונים מחתול רגיל בגילו?
תודה רבה וחג שמח, הדרשלום הדר זוהי טעות נפוצה ! לחשוב שבמזון היפו אלרגני אין חלבון ההיפך הוא הנכון במזון היפואלרגני של רויאל קנין יש ויש חלבון ונעכלותו היא 96% ! חלבון זה עבר תהליך אנזימטי המאפשר למערכת העיכול לספוג אותו ללא "מאמץ" וללא שיירים ועוזר למערכת החיסון הטבעית "להרגע" ולא להגיב בתסמינים הכוללים גם לקויים בעור.ניתן לקנות היפו אלרגני של רויאל קאנין בכל המרפאות הוטרינריות .
אבל לא תמיד מדובר באלרגיה. לעיתים ובשכיחות גבוהה מדובר בתזונה לא מתאימה .נסי לתת לה: רויאל קאנין :HAIR & SKIN הייר אנד סקין 33 יבש וגם אפשר רטוב בשקיקים. לשיפור תפקודי עור.אם הכל בסדר ואין מחלות אחרות רואים תוצאות תוך 21 יום . ניתן לקנות בכל חנויות המחמד .שלום רב
יש לי גור לברדור מעורב עם גולדן בן 3 חודשים.
ברצוני לדעת איזה כמות של אוכל צריך לתת לו (אולי לפי מידת כוס) וכמה פעמים ביום.
אני מאכילה אותו בוקר וערב בערך כוס וחצי במזון גורים.
תודה על תשובה מהירה
בקישלום בקי. גור לברדור מעורב עם גולדן בן שלושה חודשים ומשקלו בבגרותו יהיה כ:30 קג' ומקבל רויאל קאנין מקסי ג'וניור צריך לאכול 3 ארוחות ביום. בס"ה במנה היומית:298 גרם.שלום רב
יש לי גור בן 3 חודשים לברדור מעורב עם גולדן. הוא מאוד מתלהב מהאוכל ותוך שניה מחסל את הקערה.
אז לימדתי אותו לשבת לפני שמקבל את האוכל ושמתי כדורי טניס בתוך הקערה כדי שהאכילה שלו תתעקב קצת אך ההתנפלות על הקערה בלתי ניסבלת בכל זאת. מה עושים?שלום בקי. כל כלב צריך לעבור קורס אילוף והקניית הרגלים נכונים. פני, למאלף כלבים מקצועי, לקבלת הדרכה.
המלצתי :להתחיל בכך כמה שיותר מוקדם.«   «הבא   | 71 | 70 | 69 | 68 | 67 | 66 | 65 | 64 | 63 | 62 | 61 | 60 | 59 | 58 | 57 | 56 | 55 | 54 | 53 | 52 | 51    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...