פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום תזונה לחיות ובעלי חיים

+ הוספת הודעה

החתול סובל מעודף משקל, הכלב מסרב לאכול אוכל יבש והתוכי נשאר רעב כל היום? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

דניאל רובין, מנהל פורום תזונה לחיותמנהל פורום: דניאל רובין

דניאל רובין, יועץ התזונה של רשת זולו, בעלים של מסי וקוקוס.
עבר השתלמויות בתחום התזונה, ומתמחה במיוחד בתחום המזון היבש לפרטים נוספים>>

 

הוא אוכל דוגלי הוא לא מקבל תרופות והוא רץ הרבה בגינה שלנו ויוצא להרבה טיולים מאז שהוא גור ולא היה ביקוש גדול כולכך לאוכל
דניהדניה שלום . כמו שאני אומר וכותב תמיד:מזון צריך להתאים ממש כמו בגד. יתכן והוא מקבל מעט מדי ולא מתאים לו.תנסי רויאל קנין מקסי אדולט כמות האכלה היומית לכלב שמשקלו 30 ק"ג צריכה להיות כ: 400 גרם ליום .200 גרם בבוקר וכנ"ל בערב. יש לספק מיים טריים בשפע כל היום.ניתן לקנות ,מקסי אדולט של רויאל קנין :גם באריזה של 4 ק"ג לתקופה קצרה, כדי לראות אם יש שיפור במיעוט הגללים ורמת השובע .במזונות של רויאל קנין הרגשת השובע של הכלב, מגיעה מהר באופן יחסי.ונמשכת זמן רב יותר. אין לאפשר לכלב לנשנש בין הארוחות מדובר בהרגל נרכש שמחמיר עם הזמן . חג שמח.שלום רציתי לדעת איך אני בודק את רמת הנעכלות במזון לכלבים (סוג המזון :אורג'ין)
איתישלום..
פאקו הוא בוקסר בן 5 וחצי הוא מרבה לאכול יותר מהרגיל ומבקש עוד אבל אני לא יודעת אם לתת לו מה לעשות...
דניהשלום דניה .כדי שאוכל להיות יותר מדוייק :מה ואיזה מזון פאקו אוכל? והאם הוא מטופל בתרופות כל שהם ?מה סדר יומו פעיל ?,רק בבית? וכו ' ממתין.............................שלום,
לפני כשבוע לקחנו שני גורים שהוזנחו ע"י אימם, רזים מאוד עם הרבה פשפשים ודלקות עיניים,
טיפלנו בדלקות ובפשפשים אבל נותר עניין ההזנה. הם בני כמעט 4 שבועות, ובמהלך ה- 6 ימים האחרונים העברנו אותם לתזונה בשרית מקופסאות שימורים לחתולים. יש להם בעיות ביציאות, או שהם משלשלים או שיש להם עצירות חריפה, הם בוכים הרבה במהלך עשיית הצרכים. עד עכשיו האכלנו אותם כל 3-4 שעות בהתאם גם לדרישתם, האם זה נכון? כמה כדאי להאכיל אותם? כל כמה זמן?
סיוןשלום סיון.אם היינו יכולים לחזור שבועיים לאחור, החתלתולים היו צריכים לינוק:תחליף חלב לגורי חתולים של רויאל קנין !!! .התוכן של רוב השימורים לחתולים בוגרים, מכיל בעיקר מים וערכו התזונתי ,נמוך מאוד וכמובן אינו מתאים לגורים.......יש צורך לעסות (מסג')בעדינות ,עם צמר גפן לח ופושר ,את אזור פי הטבעת והבטן התחתונה שלהם, להמרצת מערכת העיכול . החתולה האם עושה זאת באופן טבעי.
בכל מקרה, מומלץ להאכיל את החתלתולים :במזון רטוב ! בייבי קט של רויאל קנין . זה מזון ממש חדש בחנויות ואם אין יזמינו ויקבלו תוך 24 שעות. בייבי קט:מזין מאוד ומתאים לגילם של החתולים וליכולת הליקוק בליעה שלהם. יש להזין אותם כל מספר שעות לפי הצורך.
לגבי "הפשפשים" ,חתולים בדרך כלל ,נושאים ומעבירים פרעושים.התכשיר הבטוח ביותר לגיל הזה הינו פרונטליין בתרסיס .כאשר החתלתולים יגיעו לגיל 8 שבועות, יש לטפל בהם בטיפות פרונטליין כל חודש, כולל גם את שאר הכלבים והחתולים בבית!!!!!.אם ישנם כאלה.הפרונטליין בטיפות :הינו הטיפול הבטוח,והיעיל ביותר לחיות המחמד ובני בית.שלום רציתי לדעת 2 דברים:
1.איך אני בודק את רמת העכול במזון Orijen?
2.מתי עדיף לעשות לכלב ריצה (לצורך העניין הכלב אוכל מנה בבוקר ובערב)
איתישלום איתי.רמת העיכול או אחוז הנעכלות של החלבונים שהם מרכיב עיקרי וחשוב,הינו נתון שאמור להתפרסם בחוברת ההדרכה של היצרן,או על השק.
נתון זה חשוב ,כי אתה לא רק משלם על מה שיוצא ולא נעכל.גם הכלב צריך לאכול כמויות גדולות יותר.
לא כל כלב צריך לרוץ! .כלבים רבים:צריכם רק ללכת בהליכה מהירה . הדבר מותנה בתכונות הגזע לדוגמה:רועה גרמני מאומן ,יכול לרוץ שעות ולאחר מכן,ישחק כאילו לא קרה כלום .לעומתו פאג או פקינז,גם בהליכה נמרצת קצרה מתחילים להתנשם ולהתנשף...... בכל מקרה: יש לעשות פעילות גופנית מתאימה ומעוררת, תמיד לפני האוכל! וכאשר חוזרים ,קודם כל צריך להציע מים ורק לאחר שהכלב נרגע ונח,אפשר ,ולא דחוף להגיש את האוכל. לא ללחוץ ולא לשדל בשטויות ושאריות.את הפעילות הגופנית יש לעשות כמובן בשעות הקרירות של היממה!!!! . ולהמנע מהליכה או ריצה על משטחים חמים. כביש או מדרכה בקיץ בשעות צהריים ממש לוהטים!!! .שלום ד"ר, קודם כל אני רוצה לשבח את האתר, מהאתר הזה לקחתי המון מידע לגבי חיות מחמד וזה עזר לי מאוד.
רציתי לשאול לגבי ביצה האם זה טוב לתת לכלבים ביצים? מכוון שאומרים כי זה מזין לפרווה והיא נראית יותר מבריקה.
דורשלום דור .במזון לכלבים של :רויאל קנין ,המורכב כפאזל מושלם של מרכיבי תזונה, שכול רכיב קשור לשני ,משלים אותו ולא יכול להתקיים בלעדיו .אין צורך להוסיף דבר! .המיתוס :של הוספת ביצים שמן מרגרינה ועוד שטויות מתאים אולי להכנת עוגה ,וכמובן שאינו מוסיף דבר חיוני לתזונת הכלב. והסיבה פשוטה:כמה??? רק ניסיון עתיר ידע ואיכות מרכיבי התזונה יתן את התשובה . והדבר יתבטא מהר מאוד בגודל ומראה הגללים צבע ויופי הפרווה עור בריא ללא קשקשים ועוד......שלום,
יש לי 2 חתולות, אחת בת 3 והשניה עוד מעט בת שנה. שתי החתולות הן חתולות "רחוב" אך אינן יוצאות מהבית כלל. שתיהן מעוקרות. לאחרונה החתולה הגדולה החלה "להחנק" ולנסות להקיא אך לא הצלחה. לפני יומיים הכנסתי עציץ עם דשא הביתה ע"מ שהחתולה הבוגרת תאכל דשא שיסייע לה בעיכול. החתולה הקטנה מידי פעם מתקרבת לעציץ אך לא אוכל ממנו בעוד שהחתולה הגדולה לא מפסיקה לאכול דשא. תוך פחות מ-24 שעות היא הקיאה כבר פעמיים דשא (בהקאה כמעט ולא היה אוכל אלא רק דשא). החתולה הגדולה סובלת ממשקל עודף (שוקלת כ- 7.5 ק"ג), ומאז שהחלה להשמין (לפני כשנתיים) היא נמצאת על אוכל לייט לחתולים- ניסיתי רויאל קנין, איימס וניוטרה, אף אחד לא האט את ההשמנה. כעת גם החתולה הקטנה מתחילה לעלות במשקל, למרות שלשתיהן יש מנות מוקצבות ליום.
(ואחרי כל הסיפור...)
רציתי לדעת אם ההקאה של הדשא בלבד היא תקינה והאם זה צריך להיות כ"כ תכוף?
האם זה בסדר שהחתולה הקטנה לא נוגעת בדשא?
האם יש עוד דרך למנוע מהחתולה הקטנה להגיע למצב של השמנת יתר ומהגדולה להמשיך "לצמוח"?

תודה רבה ושבוע טוב. מורשלום מור.הדשא אינו מסייע לעיכול .חתולים אוכלים עשב :על מנת להקיא את כמויות השער שהם בולעים ,במהלך תהליך הליקוק והטיפוח היומי ומדובר: בכמויות גדולות, ככל שהחתול ארוך שער ומשועמם.
לעיתים ,התגובה לאכילת העשב היא מוגזמת ואנחנו רואים: הקאה מרובה .
התהליך הטבעי והנכון ,לסילוק אותם עודפי שער (Hairball ) . הינו על ידי המזון היבש.לרויאל קנין יש :ברוב מזונות החתולים ,את ההתויה לכך הכוללת ,סיבים תזונתיים טבעיים מסוגים שונים כגון: סיבי אפונה ירוקה ופסיליום הגורמים :לסילוק כדורי השער באופן טבעי ורצוף ,דרך פי הטבעת. ללא תופעות לואי שליליות. לעיתים בקייץ ,נראה הקאות של שער, פעם פעמים בשבוע בשלולית ירוקה זה עדיין נורמלי וכאמור :על ידי מזון מתאים של רויאל קנין ניתן לצמצם את התופעה.חתולים עד גיל שנה בערך ,לא סובלים בדרך כלל מכדורי שער .
לגביי ההשמנה:חתולות מעוקרות כמו חתולים מסורסים ,נוטים להשמנה מסיבות הורמונליות ,שיעמום ועודף מזון .
מזון לייט בדרך כלל ,יעצור את השמנת היתר ,אך לא יוריד במשקל . כאן הפתרון :לגשת לוטרינר המטפל ,להגדיר את משקל המטרה הרצוי של החתולה השמנה, ולהאכיל אותה במזון OBESITY של רויאל קנין במינון המתאים עד להגעתה למשקל נורמלי ואז לשמור עם LIGHT או: YOUNG FEMALEשל רויאל קנין גם כן במינון הנכון ללא תוספות של מזון כל שהוא. תהליך הפחתת המשקל יהיה אז איטי.ואפשר יהיה ,לראות ירידת משקל של:1עד 3 אחוז בשבוע. צריך לזכור כי :השמנת יתר ממושכת הינה "מחלה " ! הגורמת לנזקים ,לפעמים בלתי הפיכים למערכות גוף אחרות. בהצלחה.אורי,תודה והרבה תודה על הסברים
אלהשלום אלה. תודה לך. אני נמצא כאן כדי לעזור ולפתור בעיות . לרוחתם של חיות המחמד ושל בעליהם. אל תהססי לפנות בכל שאלה שמטרידה אותך. אשמח להתעדכן מה קורה בהמשך ...............................שלום רב,
בישלתי אורז עם מי קוקוס והחתול שלי (סיאמי) ליקק מזה קצת ונראה שהיה שמח להמשיך אם לא הייתי עוצרת אותו. האם קוקוס יכול להזיק לו. האם מותר לתת לו כף אחת מזה באופן חד פעמי?
בתודה,
טלשלום טליה.ממש מיותר ואין צורך,אפילו במקרה ,או חד פעמי. לרויאל קנין ,יש מזון מיוחד מותאם לחתולים סיאמיים! המאופיין :כמזון בעל תכולת חלבון גבוהה הנספגת באופן מקסימלי,וערכי שומן נמוכים יחסית .החתול"הסיאמי "מצטיין במבנה גוף ארוך ,צנום וגמיש .אם תזונתו אינה מתאימה,והוא ישמין ולא נוכל להנות ממראהו המיוחד ,איכות חייו ,תהיה נמוכה ותוחלת חייו גם כן .יש לציין שתוחלת חייהם של הסיאמיים ארוכה במיוחד יחסית לחתולים אחרים.שלום, חבר המליץ לנו על בית ארז- ספק המזון של רויאל קנין שם אפשר לקנות שק גדול בחצי מחיר משום שאריזתו נפגמה מעט ולא ניתן למכור אותה בחנויות. מה אני צריכה לבדוק כאשר אני נגשת לבדוק במקום כזה? מאוד משתלם לקנות שם, אותו חבר קונה שם כבר 4 שנים...
ענבלשלום ענבל.מזון לכלב או חתול ,צריך וכדאי לקנות :בחנות חיות המחמד הקרובה למקום מגוריך. שק המזון חייב להיות סגור!! ובתוקף (תאריך אחרון לשימוש). ובכמות שתספיק לכ: חודש וחצי מיום הפתיחה כך תדעי כי המזון טרי טעים ונשמרים בו ערכי הויטמינים והשמנים ,הנוטים לאבד מערכם עם חלוף הזמן. בחנויות, תוכלי להנות ממשלוח חינם בדרך כלל ,מבצעים וכו..............שלום ברשותי פיטבול בן 11 חודש , אני מאכיל אותו באורגי'ן לגורים ואני מביא לו כמות של 450 גרם ביום, בוקר וערב ועוד מעט הוא נקרא בוגר ורציתי לדעת:
1. האם אני משנה לו את כמות האוכל כשהוא נקרא בוגר ולמה?
2. ואם כן לכמה בערך אני צריך לתת לו ביום(בגרם)?
תודה רבה על התשובה איתישלום איתי.כלבי הפיט בול "מפסיקים" להיות גורים בגיל 15 חודשים בממוצע. על שק המזון בדרך כלל: יש מינון בגרמים ליום,בהתאם לסוג המזון , במזונות רויאל קנין מומלץ לחלק לכלב את הכמות ל 2 ארוחות קטנות ליום , (רמת נעכלות של רויאל קנין מקסי אדולט הינה 95% ! ) כדאי לברר מה אחוז הנעכלות של אוריג'ין ? נתון זה מעיד על: נצילות המזון וספיגתו במערכת העיכול וכמובן:מיעוט הגללים.אורי שלום לך
אני הבנתי וקנינו לה את המזון שהמלצת . מה עושים אחרי שלושה חדשים אם הכל בסדר כמובן. עוברים למזון הקודם או ממשכים
אם אני אלרגי נגד פרעושים אני משתמשת בריוולושיין תמיסה
האם אתה מכיר חטיפים אנטי אלרגי?חבל לי על הכלבה, אני מפנקת אותה הרבה בליטופים וחטיפים לא
בברכה ושוב תודה
אלהשלום אלה.לאחר 3 חודשים : (לפעמים יותר תלוי בתופעות ) כאשר הוטרינר,מחליט כי נעלמו הסימנים ויש החלמה של המקום הפגוע בעור. חוזרים למזון הקודם:אם התופעה חוזרת,ברור לנו כי זאת בעיה הקשורה למזון.אז חוזרים למזון ההיפו אלרגני לתמיד ......
התכשיר המתאים ביותר לטיפול בפרעושים:הינו פרונטליין פלוס בטיפות על העור! טיפול נכון בו אחת לחודש כל השנה , ימנע התפרצות מכת פרעושים בבית .(זה התכשיר היחיד שמשמיד את ביצי הפרעוש והזחלים של הפרעוש המפוזרים בבית. ואינו רעיל לכלב או למשפחה.
לא תאמיני ,אבל הפינוק האידיאלי לכלב הוא לא אוכל !!! כי אם יציאה לטיולים ארוכים ברגל. זה ממריץ, משפר את חילוף החומרים ,שורף שומנים ,ובעיקר משחרר אנרגיות שליליות ותיסכולים. כן כן גם כלבים סובלים מזה.שלום. יש לי גורה מסוג לברדור בת 5 חודשים. יש לה בעיות גזים. כמעט לאורך כל היום היא פולטת גזים ללא הפסקה. אני לא יודעת אם זה מפריע לה? עד כמה זה נורמלי? ואם כן מה הדרכים לטפל בזה?
תודה
אורטלשלום אורטל.גזים במערכת העיכול נוצרים תמיד .אבל רובם אינם ריחניים.ולא מורגשים . הגזים נוצרים מתסיסה מוגברת לא רצויה שיוצרים חיידקים במערכת העיכול . וכמובן מטרידים את הכלב ואת הסובבים אותו. ולא תמיד הוא יכול לצאת ,ולעשות את צרכיו.אני צריך לדעת איזה מזון הכלבה אוכלת ?והאם היא מקבלת שאריות .שטויות ,או מוצרי חלב מהבית?(כמובן מיד להפסיק) . בינתיים עד שאדע: תוציאי את הגורה לטיולים ארוכים שבמהלכם היא אמורה :לרוקן את מערכת העיכול. ממתין לתשובה...........................אורי שלום
אני מודה לך על התשובה ויש לי כמה שאלות.
הכלבה אוכלת את הפרופלאן הרבה זמן,אז איך פתאום יש לה אלרגיה לאוכל הזה?אני פשוט לא מבינה
יכול להיות שאלרגיה קיימת לחטיף מסוים ולא למזון?
המזון שאתה ממליץ הוא אנטי אלרגי?
בברכה
אלהשלום אלה. כן ,אלרגיה יכולה להגרם כמעט מכל דבר ! והדרך לשלול אלרגיה, הינה ע"י :מתן מזון היפואלרגני של רויאל קנין , ללא שום תוספות ,אני חוזר ....ללא שום תוספות!! . התהליך חייב להעשות בהשגחת הוטרינר ,מינימום תקופת ההאכלה במזון זה הינה 3 חודשים. זיהום אויר ,קרינת שמש חזקה ,אבקת פרחים באויר ועוד..... הינם "מעודדים" תגובה אלרגנית . יש לודא עם ספק החטיפים ,שהינם אנטי אלרגנים .אחרת אינם מתאימים.כמובן שגם כלי האוכל של הכלבה ,חייבים להיות נקיים ,מכל פירור הקטן ביותר של מזון אחר! אחרת לא נצליח להפטר או לזהות את הגורם. באיזה תכשיר את מטפלת נגד קרציות ופרעושים?שלום
ביקשת ממני לתת לך עוד פרטים על הכלבה שלי כדי שתוכל לעזור לטפל בבעיית הנשירה שלה.
אז ככה, היא בת כמעט שנה, היא מעוקרת, היא אוכלת אוכל של חברת "Dog Club" והיא גולדן רטריבר מעורב עם רועה גרמני.
זה כל הפרטים שאני יכולה לתת.
אודה לך אם תעזור לי.
תודה על שהפנית את תשומת ליבי לגבי המרגרינה זה מאוד עזר לי ואני אגיד זאת להורים שלי.
בתודה מראש
לילךשלום לילך .אינני מכיר את סוג המזון הנ"ל ונראה לי שאיננו מתאים .מומלץ לשנות את המזון לרויאל קנין מקסי סנסיבל. ניתן לקנות בכל החנויות המובחרות לחיות מחמד בכל עיר.מזון זה מתאים לכלבים בעלי רגישות בעור ואין ספק שתשפר את תזונתה של הכלבה במרכיבים הקשורים לעור ושער .מקסי סנסיבל של רויאל קנין ,מבטל לחלוטין: מתן תוספי מזון מיותרים ! .וכמובן לא לתת לעולם :שאריות מזון ביתי מכל סוג שהוא. בהצלחה!!!!שלום,
יש לי חתולה כבת שנתיים וכלב בן 7.
למרות שלחתולה יש אוכל היא מעדיפה לאכול את האוכל של הכלב.
זה רע? מה לעשות בעניין?
תודה :) יעלשלום יעל.אין רע בכך ,שהחתולה אוכלת את מזונו של הכלב.אבל זה לא מתאים לה.
1.עליך להציב את קערת האוכל של החתולה, במקום שהכלב לא מגיע . היא יכולה להגיע כמעט לכל מקום.
2.את מזונו של הכלב יש לחלק ל 2 מנות חצי בבוקר ל : 10 דקות בלבד .וחצי בערב ולהגישו ל: 10 דקות בלבד , הכלב לעומת החתולה ,לא צריך "לנשנש " במשך היום ,וצריך רק מים.
3. כך תשיגי 2 מטרות חתולתך תאכל מזון חתולים בלבד .והכלב יהנה מהרגלי אכילה נכונים ובריאים.
4. כתבי לי איזה מזון הם מקבלים ? ואולי נעשה סדר גם בזה .שלום
מאז שהחלפתי את האוכל לכלבתי לסוג רויאן כנין יש לה רק יציאה אחת ביום
לפני כן היא אכלה מזון שקניתי בסופר והיו לה יציאות לפחות 4 פעמים בעום
היא גם אוכלת פחות בארוחה שאנו נותנים לה כל ערב
האם זה בסדר או שעלי לחפש מזון אחר?
תודה רבה רבה נתןשלום נתן. מזון היוצר כמות יציאות קטנה ,מעיד על נעכלות מקסימלית ! וההפך :מזון הגורם ליציאות רבות מעיד על פסולת רבה שהגוף אינו סופג , "ועובד קשה" כדי לסלקו ! . תחשוב על עצמך בתסריט כזה :שבו אתה רץ לשרותים כל כמה שעות ,לא נעים? .... מה גם שאתה משלם על כך !. עכשיו תעשה חשבון :מזון מתאים יותר (רויאל קנין) הניתן במינון קטן ואין כמעט גללים או מזון לא מתאים היוצר ערמות של קקי .................. וגם תעיף מבט על איכות פרוותה של כלבתך ,תוך מספר שבועות זה יראה בריא ויפה יותר .אורי שלום
ביקשת תאור של הכלבה כדי שתוכל להמליץ:
כלבתי מסוג מעורב קטן דומה לשוקי
בת שנה וחצי
לא נראה שיש בעיות בריאות לפי השהות שלה אצלינו מאז אימצנו אותה
היא מאד אוהבת לאכול את האוכל שלנו.
תודה על העזרה
תהלשלום תהל. שאת כותבת:"אוהבת את האוכל שלנו" זה מדאיג אותי. ממליץ על מזון :רויאל קנין מיני אדולט ,קיים באריזות קטנות של 2 ק"ג ומעלה .שימי לב,לכמות ההאכלה היומית בגרמים המצויינת על השקית. צריך לזכור תמיד כי :מזון בייתי ,שאריות ומוצרי חלב פרה ,מזיקים לכלבים, ומרעים את איכות חייהם .כמובן שערכם התזונתי נמוך מאוד . בכלבים קטנים יש להקפיד,ולמנוע השמנה.שלום רב
לכלבה שלי יש קרחות על הרגל ווטרינר אמר שזה אלרגיה למזון.
המליץ לא לתת לה שום חטיפים חוץ מהאוכל שלה –היא אוכלת פרופלאן עם תוספת חתיכות עוף יבש .לפני האלרגיה נתתי לה עוגיות לניקוי שיניים.עכשיו זה אסור ויש לה ריח לא טוב מפה.
האם יש חטיפים אנטי אלרגי ואם לא איך מטפלים בפה שלה?
בברכה
אלהשלום אלה.הדרך הקלה והנוחה ביותר לבדוק אלרגיה למזון :היא בעזרת מזון היפואלרגני של רויאל קנין ,מזון זה :ניתן לתקופה של 3 חודשים לפחות .אבל תמיד בהשגחת הוטרינר!בתקופה זו :אסור לכלב לאכול שום דבר!!! למעט מזון זה.גם כלי האוכל שלו ,צריכים להיות נקיים וללא שאריות של מזון אחר .במהלך תקופה זו ,אנו אמורים לראות :שינוי באזור הקרחות .אם זה מצליח ,נראה אפילו שיקום של מצב העור והשער.לפעמים הכל צריך לאכול מזון זה כל חייו .אחרת הכל חוזר.
ריח רע מהפה ,מעיד על כך שבחניכיים קיימת פעילות של חידקים .אין לי ספק שהוטרינר ידע לטפל בכך וככול שתקדימי, כך תמנעי מהכלב :סבל מיותר כאבים ואבדן שיניים.שלום
יש לי כלבת גולדן רטריבר מעורבת עם רועה גרמני. כמעט בת שנה.
היא מנשירה המון ואמרו לנו שאם נותנים לכלב לאכול כל יום רבע חבילת מרגרינה זה מדלל את הנשירה. האם זה נכון?
בתודה מראש
לילךשלום לילך.השמועה כאילו מרגרינה ,מונעת תופעות כאלה ואחרות איננה נכונה!!!, ואפילו מטעה עד כדי גרמת נזק לכלב .נסי את ,לאכול כל יום פחות מזה מרגרינה ונראה מה יקרה לך. לנשירת שער יש סיבות רבות. לפעמים ניתן לשפר ולהקטין את כמות הנשירה, על ידי שינוי התזונה. לרויאל קנין יש :מספר סוגי מזון לטיפול בתופעה זו .אשמח לקבל יותר פרטים על הכלבה גיל , מצב פיזיולוגי עיקור סוג מזון נוכחי וכו' ואז אוכל לעזור.«   «הבא   | 21 | 20 | 19 | 18 | 17 | 16 | 15 | 14 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...