פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

פורום גזעי כלבים

+ הוספת הודעה

מתי כדאי לזווג כלבה והאם ישנו גזע מיוחד שידידותי לילדים? תשובות לשאלות ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

ד"ר רפי שחף, מנהל פורום גזעי כלביםמנהל פורום: ד"ר רפי שחף

ד"ר רפי שחף הינו בוגר הפקולטה לרפואה ווטרינרית מאוניברסיטת פיזה באיטליה ובעל דיפלומה בבריאות ציבור ווטרינרית מאוניברסיטת תל אביב. את ניסיונו העשיר בתחום הגזעים צבר כמרכז חוגי כלבים וכן כמייסד ארגונים וטרינריים. לפרטים נוספים>>

שלום!
יש לי קאנה קורסו בן 8 חודשים יש לי שתי שאלות..1) איך הקאנה קורסו מתמודד עם הקור ו 2) הוא לא מוכן להיכנס ולישון במלונה ומעדיף לישון מחוצה לה על הדשא..
תודה רבה

כעקרון, כלבים מעדיפים מזג אוויר קריר מאשר חום
בארצות קרות ממש ישנם כלבים שישנים אפילו בשלג
עם זאת, רצוי שלכלב יהיה מחסה מגשם רוח וקור, יתכן שהמלונה לא מתאימה לו, קטנה מידי או שהפתח קטן מידי, נסו לשפר את המלונה ואפילו לפתות אותו על ידי הכנסת מזון טעים פנימה

מתעניין
0547691061

תתקשרו להתאחדות לכלבנות ותשאלו שם

שלום
מחפש לקניה גור בולדוג צרפתי שחור / אפור ( כחול)

תודה
כל

האם זה נכון שכתמים שחורים בחך מצביכים על כלב שאינו גזעי?

אני מחפשת כלב גריפון ברוסלס,

פני להתאחדות לכלבות, טל. 03-6727174 ותשאלי מי מרכז הגזע הזה

לא מצאתי פורום אחר. מקווה שזה מתאים לשתי שאלותיי העוסקות בהתנהגות:
1. הכלב שלנו בן 3. יש עוד כלבים וחתולים בבית. בגיל שנה וחצי הוא חלה קשות. הפסיק לאכול, קיבל אינפוזיה וכבר חשבנו שהוא ימות. אבל הוא התאושש. הבעיה שמאז ההתנהגות שלו השתנתה. לפני המחלה הוא היה חברותי ונחמד לכולם. עכשיו הוא נחמד רק לבני אדם. אם הוא יושב ואחד מבעח מתקרב אליו - הוא מגרגר. אם הוא אוכל ועוד מישהו בא לאכול- הוא מגרגר או נושך. לפעמים הוא סתם יושב ליד צלחת האוכל. לא אוכל בעצמו אבל גם לא נותן לאחרים (אגב, הוא ככה רק לבעלי החיים. לבני האדם הוא נותן לגעת באוכל או בו ואפילו לסלק אותו באמצע). יש רעיון מה לעשות עם זה?!
2. יש לנו כלבה בת שנה וקצת. מתוקה וידידותית. ויש גם שני גורי חתולים. לאחרונה היא תופסת אותם בשתי רגליה וממש מאוננת עליהם. הם צועקים והיא מתעלמת. למה זה קורה?(אגב, לפני חודשיים בדיוק היא היתה מיוחמת. אם היתה מזווגת היו לה עכשיו גורים. לא יודעת אם זה קשור).
תודה.

זה אינו הפורום המתאים לשאלותיך
חפש פורום להתנהגות בעלי חיים או פני למאלף מנוסה

שלום מוכן לקבל אירדייל טרייר גר בקיבוץ תודה

לא מוצאת באינטרנט, היכן ניתן להשיג לברדודל?

שלום
אשמח לקבל פרטים אודות הכלבה.
מחכה להתייחסותכם
אמיר

שתי שאלות :
יש לכלבה החמודה מעל בסיס הזנב שקע בעומק וקוטר בגודל של 2 סמ בערך . זה תקין ?
אוזניים - שהייתה גורה קטנה לא הקפידנו לשמור לה על האוזניים והילדים בבית ליטפו אותם אחורה . היום הם לא תמיד שמוטות קדימה והיא מושכת אותם אחורה. יש איך להחזיר את הגלגל אחורה שתראה תמיד עם אוזניים שמוטות קדימה ?

זה בסדר גמור ורגיל, הכלב בהחלט מזיז את האוזנים קדימה ואחורה בהתאם לתשומת הלב שהוא מגיב לסביבה, רוב הזמן הן שמוטות
לגבי הזנב, אי אפשר לקבוע בלי לראות, תשאלו את הווטרינר שלכם

במקרה הגעתי לכאן בחפשי משהו אחר ברשת... מה זה הפורום הדוחה הזה? למה יש אנשים דוחים כמוכם שקונים בעלי חיים ואז מתייחסים אליהם כמו אל חפץ עיצובי? אולי תגזרו לה את האוזניים ותדביקו לה איך שנראה לכם יותר יפה?
אתם חולי נפש. ואני לא מאמינה שיש וטרינרים שמסתובבים כאן ועונים על השאלות ההזויות האלו כאילו זה הכי טבעי בעולם.
תתביישו לכם! אפשר להקיא מכם. אנשים שהולכים לקנות ולהרביע בזמן שעשרות אלפי כלבים מומתים בהסגרים כל שנה במדינת ישראל בגלל שלא הצליחו למצוא להם בית.

ככה הצלתי את הכלב שלי > חובת קריאה!
קרה לי מקרה והחלטתי שאכתוב עליו בכל מקום אפשרי של בעלי כלבים/חתולים.

הכלב שלי אבד! במשך 4 ימים חמים מאוד של 30-35 מעלות חום בחוץ > הכלב שלי אבד ולא מצאנו אותו.

לבסוף היה לנו מזל ששכנה אחת ראה פרסום בפייסבוק אבל..... בעל הבית שלה אדם מבוגר ובמשך ימים שהכלב שלי היה אצלו - הוא לא ידע לקשר וחשב שהכלב ננטש.
עכשיו ולאחר שהלב שלי ושל כל המשפחה והילדים כמעט נשבר לחלוטין, נחשפתי לקולר עם תג שם לכלב לפי גזע שהוא מדהים עם gps שכל אחד יוכל להשתמש בו כמו בשיטת הסורקים אבל מבלי להטריח אותם. כלומר תג שם עם קוד שניתן להכנס לאתר https://petachu.co.il/ ;;פטצו ולראות את כל פרטי הבעלים ולהשיב את הכלב באופן מיידי.

עכשיו קניתי את זה כדי שבפעם הבאה (מקווה שלא תהייה), כל אדם שימצא את הכלב שלי יוכל ליצור קשר מיידי.

מומלץ בחום > גם אני חשבתי שלי זה לא יקרה.

על פי החוק כל מגדל אחראי לחסן את הכלב ואפילו לקראת גיל חצי שנה הכלב חייב להיות עם חיסון כלב כתנאי שיש לו שבב. במאגר השבבי ם אפשר לאתר את הבעלים כתובת גיל הכלב שם הכלב תאריך לידה וכו'. כמו כן כל וטרינר וכל עיר מחזיקה מכשיר קורא מס' שבב תת עורי , על פי ידוע מי בעלי הכלב "המקורי". לאן להחזיר את הכלב. גם במקרה שהכלב נמסר או נמכר לאחר החוק מחייב דיווח בכתב למי נמסר הכלב - עיר שם תעודת זהות. נטישת כלב : כל מצב שהכלב יצא מבית המגדל ללא חגורה ביד ללא זמם על הפה ( גם אם אינו נשך ) מבחינת החוק זו נטישה. לפי החוק אסור בשום צורה שכלב יהיה ללא בעלים חוקים באחזקת חגורה ביד או זמם מחוץ לשטח הבית. כל הסיפור ברח נגנב נעלם וכו'- הם עבירה על החוק= נטישת הכלב.

מאלפת כלבים שהכרתי, משהו מיוחד לא ראיתי הרבה אנשים עם סיפור חיים כזה. אבל מה שהכי מדהים הוא איך שהיא מרגישה וחשה כלבים. ממליץ בחום!
Http://www.Dogs-trainer.co.il

מאלפת כלבים שהכרתי, משהו מיוחד לא ראיתי הרבה אנשים עם סיפור חיים כזה. אבל מה שהכי מדהים הוא איך שהיא מרגישה וחשה כלבים. ממליץ בחום!
Dogs-trainer.co.il

מחפש גק ראסל למכחרה

וטרינר באזור ירושלים ,ייתן לכם יחס אישי, חם ומקצועי לבעל חיים שלכם ולכם כדי שאתם תורידו את כל החשש ואת כל הדאגות והכי חשוב תקבלו שקט נפשי . וטרינר ירושלים, מחזיק את הציוד הווטרינרי המתקדם והחדיש ביותר במטרה אחת : להבטיח טיפול וטרינרי מקצועי. זה הזמן לפנות עכשיו לוטרינר מקצועי שיעזור לבעל החיים שלכם.

מי שרוצה לקבל פרטים על וטרינר וליצור קשר כנסו ל:https://www.youtube.com/watch?v=18dLEI3G51E

מה הדחיפות לניתןח

וח כזה ומה עלותו כולל סירוס הכלב שהוא בגיל 6 שנים

שלום, רציתי לדעת אם עדיין רלוונטי. ואם כן אז כמה? איפה? אם אפשר מספר טלפון?

X

כניסת מנהל