חפש בעלי מקצוע:

גזעי כלבים

+ הוספת הודעה

מתי כדאי לזווג כלבה והאם ישנו גזע מיוחד שידידותי לילדים? תשובות לשאלות ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל פורום: ד"ר רפי שחף

ד"ר רפי שחף הינו בוגר הפקולטה לרפואה ווטרינרית מאוניברסיטת פיזה באיטליה ובעל דיפלומה בבריאות ציבור ווטרינרית מאוניברסיטת תל אביב. את ניסיונו העשיר בתחום הגזעים צבר כמרכז חוגי כלבים וכן כמייסד ארגונים וטרינריים. לפרטים נוספים>>

בישון פריזה יפה תואר ובעל תעודות מחפש בת זוג.
ניתן ליצור קשר בטל - 0525675549 או
0529246786

שלום,אני מחפשת לאמץ גורי כלב בגזעים :מלטז,הוואנז,נורפלק טרייר בגיל 2חודשים עד 5חודשים עדיפות ל2חודשים ,כלב במשקל קטן,כלב קטן,מעונינת גם לקנות תלוי במחיר ,אני מקווה למצוא

הכלבה שלי קיבלה מכה ברגל והציפורן החמישית שלה היתעקמה ... מה כדי לעשות? ואם זה ממש חמור?

יתכן שנשברה ויש להסיר אותה
גשו לרופא הווטרנרי

שלום
אני מחפש מציג ל 28 לחודש לכלבה שלי
סוג הכלבה אקיטה אמרקאית

היי יש לי גור ציוואווה בת חודשיים
ויש לה אוזן אחת זקורה ואוזן שניה חצי שמוטה
מה עושים בכדי ששני האוזניים יהיו זקורים

בדרך כלל עד גיל 4 חודשים האוזן מזדקפת

שלום. אני מעוניינת לצרף למשפחה פודל טוי , זאת הפעם הראשונה שאני מוכנה להכניס כלב הביתה ומתלבטת מאוד בין זכר לנקבה. האם בתקופת הייחום הכלבה מדממת?

ישנם יתרונות וחסרונות לכל מין, הכלבה אכן מדממת בתקופת היחום אך אפשר לעקר או לתת זריקות נגד יחום ולהימנע מכל תופעות היחום.

שלום ,
אבקש לדעת האם קיים בית גידול לכלבי הלברדודל
והיכן ניתן לרכוש \ לאמץ כלב כזה

התקשר להתאחדות לכלבנות ותשאל מי מרכז הגזע לברדודל
03-6727174

למיכריה גורי יורקשייר מדהימים זכרים ונקבות
אזור חדרה
3500 שח

לילה טוב,
יש לי מלטז בן שנה ושלוש חודשים (בערך)
וזיווגתי אותו.
האם זה כל כך נוראי שזיווגתי אותו לפני הזמן?
האם זה מסכן את הכלב?
יש לזה השלכות?
קריטי??
למה לא מומלץ לזווג לפני שנה וחצי??

אין בזה נזק בריאותי, אבל לפעמים אם הכלבה תוקפת את הזכר הצעיר מידי, זה עלול לגרום לו לחשוש מהרבעות בעתיד

מהי תוכלת החיים של פיטבול?
ראיתי בויקיפדיה 8-15 שנים
האם שנה מדוברת בשנים של כלב? כלומר שנה אחת שלו זה 7 שנים של בן אדם אם אני לא טועה, או שמודבר ב15 שנים רגילות?

אין דבר כזה שנים של כלב וכל הסיפור של השבע שנים הוא סתם.
לכל גזע יש אורך חיים ספציפי ממוצע, בדרך כלל כלבים קטנים בגופם חיים יותר מהגדולים.
ממוצע אורך החיים של הפיטבול, ככלב בינוני בגודלו, 12-14 שנים
כמובן שזה ממוצע ויכול לחיות מספר שנים יותר או פחות.

ברצוני לדעת מה ההבדל בין מנשך מספריים למנשך צבת, מה ההבדל בין שניהם, וכמובן מה זה נסיגת לסת אצל כלבים
מאוד אודה לכם אם תחזרו אלי בהקדם

ישנם שלש צורות מנשך בכלבים
הנפוץ ביותר והרצוי ברוב הגזעים הוא מנשך המספריים, במצב זה השיניים העליונות מונחות מעל התחתונות תוך יצירת מגע ביניהן, כלומר הלסת העליונה ארוכה במעט מהתחתונה.
במנשך צבת, שאינו רצוי, שתי הלסתות באותו אורך בדיוק ולכן השיניים העליונות מונחות בדיוק על התחתונות,
במנשך סנטרי, הרצוי בכמה גזעים, למשל בוקסר ובולדוג, הלסת התחתונה ארוכה יותר מהעליונה ולכן השינים התחתונות נמצאות קדימה יותר מהעליונות

לברדור שוקולד, שמו אוסקר בן 5. עדין, מאולף ומלא חן.
גזעי עם תעודות.
מחפש זיווג עם לברדור גזעי עם תעודות.
גר במעלה אדומים.
יצירת קשר - 0526893666
אשמח גם לשלוח תמונות כשתצורו קשרת

שלום.
תודה על התגובה שלך. אני התקשרתי לIsrael Kennel
ואמרו לי שהם לא ממליצים על רכישת כלבים.
אתה יודע אולי מי הרכז של הלברדודל בארץ?
תודה
רוז

תגובה מוזרה ומנוגדת למדיניות ההתאחדות, תתקשרי שוב ותשאלי מי מרכז גזע הלברדודל או אפשר גם להיכנס לאתר ההתאחדות לכלבנות ולקבל שם את המידע

שלום לכולם בפורום,
לצערנו מת הבוקסר החמוד שלנו ואנו מחפשים בוקסר שימלא את העצב העמוק של המשפחה.
יש לנו גינה גדולה מאוד וכלבים שכנים ידידותיים.
מעדיפים בוקסר סביב גיל שנה, אם מישהו מכיר מישהו שמעוניין למכור - נשמח מאוד ליצור קשר, או שייצרו איתנו: 052-8511159
תודה רבה מראש

היי
יש לי כלב זכר בן שנתיים.
אני רוצה להתחיל לזווג אותו. האם אני יכולה לזווג אותו עם כמה נקבות במקביל?
כלומר, שנגיד כל הכלבות שיזדווגו עם הכלב שלי יהיו בהריון באותה תקופה?

אין מניעה להרביע כלב עם כמה כלבות

שלום, ברשותי כלב ג'ק ראסל מעורב זכר, בחודש הבא הוא יהיה בן שנה.
מדובר בכלב עם כמויות אדירות של אנרגיה ואגרסיה, הטיפול סביבו הוא 24/7 מהסיבה שהוא כל הזמן חייב להוציא אנרגיה ולהיות בפעולה הוא כמעט ולא ישן במהלך היום ובלילה הוא פשוט מתפרץ ומתחיל לשרוט ולנשוך ולהציק, כשאני שמה אותו ב"עונש" הוא שורט את הדלתות ומיילל.(הלילות הם סיוט כל יום מחדש, לפחות עד 11-12 בלילה, עד לא מזמן גם עד 2 בלילה)
אני יודעת שהוא עדיין נחשב לגור ושמעתי שניתן לפתור בעיה זו על ידי אילוף אך זו קורה בעיקר בשעות הערב, גם כאשר הוא מוציא אנרגיה במהלך היום, הוא ישן שעה מקסימום, קם וכאילו צריך להתחיל הכול מההתחלה, זה סיוט.
האם זה משהו שישתנה בעתיד?
האם זהו אופיו של הג'ק ראסל?
מה ניתן לעשות חוץ מאילוף כיוון שזה נראה שזהו אופיו ואישיותו.
אני מיואשת ושוקלת למסור אותו לאימוץ, לטווח הארוך לא אוכל לטפל בו במידה וזה יימשך.

ישנם פתרונות למצב כזה
פנה לד"ר סטפן בלואר, מומחה לבעיות התנהגות

שלום לך
אני מבין אותך
הכלב צריך להיות בחצר סגורה
כי הוא מלא אנרגיה. ונדרש ללכת אתו במרחבים
אני מוכן לקנות אותו ויש לי את התנאים הנדרשים
עובדיה
0547879314
כפר תבור

צהריים טובים,
יש לי כלה מלטז בן שנה וחצי ובחודשיים האחרונים הוא משמיע קולות חניקה
מה עלינו לעשות?

זה יכול להגיע מכמה סיבות ואפילו מאי ספיקת לב
כדאי לגשת לבדיקה אצל ווטרינר

יש לי כלב מלטז בן שנה ו4.5 חודשים.
מתי בערך מומלץ להתחיל זיווג?
האם זה בסדר כבר עכשיו?

לא לפני גיל שנה וחצי

«   «הבא   | 351 | 350 | 349 | 348 | 347 | 346 | 345 | 344 | 343 | 342 | 341 | 340 | 339 | 338 | 337 | 336 | 335 | 334    הקודם»   »