חפש בעלי מקצוע:

גזעי כלבים

+ הוספת הודעה

מתי כדאי לזווג כלבה והאם ישנו גזע מיוחד שידידותי לילדים? תשובות לשאלות ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל פורום: ד"ר רפי שחף

ד"ר רפי שחף הינו בוגר הפקולטה לרפואה ווטרינרית מאוניברסיטת פיזה באיטליה ובעל דיפלומה בבריאות ציבור ווטרינרית מאוניברסיטת תל אביב. את ניסיונו העשיר בתחום הגזעים צבר כמרכז חוגי כלבים וכן כמייסד ארגונים וטרינריים. לפרטים נוספים>>

שלום! ברשותי כלב בולמאסטיף. קניתי את הכלב כשהיה בן 8 שבועות והובטחו לי שהתעודות ישלחו אלי(אמא ואבא של הכלב בעלי תעודות). בנתיים עברה חצי שנה והבעלים הקודמים של ההמלטה שלו עדיין לא שלחו את התעודות.
אז השאלה שלי היא כמה זמן לוקח להנפיק תעודות לכלב?

התעודות כבר היו מזמן צריכות להיות אצלכם
יתכן שהמגדל לא רשם את ההמלטה בהתאחדות לכלבנות, או שלא שילם או שההמלטה נפסלה מסיבה כל שהיא
אתם יכולים להתקשר להתאחדות, 03-6727174 ולברר אם ההמלטה נרשמה והונפקו תעודות

תודה על התשובה המהירה

שלום. רציתי לדעת האם אפשר לספר את שפם הכלב. בן 10 חודשים יורקשר טרייר
תודה

אין בעיה, אין לשפם תפקיד מיוחד

שלום
קניתי כלב יורקשר בן 10 חודשים. אוזן אחת עומדת והשניה לא. האם זה ישאר כך?

כנראה שכן,
אפשר לנסות לקשור את האוזן הנפולה סביב עצמה במסקינטייפ למשך שבוע
לפעמים זה עוזר

שלום,האם אפשר להכניס פיטבול לארץ והאם הם מסוכנים נעריך מאוד אם תענו,בתודה יובל ועידן קרדשב

החוק קובע שהגזע פיטבול הוא גזע מסוכן, לכן יש איסור להכניסו לארץ

שלום

אנו מעוניינים לאמץ כלב. חשוב לנו כלב קטן, שמסתדר טוב עם ילדים קטנים וכמה שפחות נבחן. חשבנו על קינג צ'ארלס קבליר, אך מקריאה ברשת יש לנו חשש לבעיות בריאות משמעותיות (בעיות נשימה, בעיות לב..)
האם באמת גזע זה נוטה למחלות ?
אילו עוד גזעי כלבים מומלצים שיתאימו לנו ?

תודה , יאיר

נראה לי שביגל יכול להתאיםלכם
עם זאת ישנם עוד הרבה גזעים נוחים לגידול

שלום, רציתי לשאול האם יורקשייר ננסי מנשיר?

אין בעולם כלב שלא נושר

שלום רב,
מצאתי גור לקנות של גזע פוקס טרייר זיפי שבעליו אמרו לי שלהורים יש תעודת יחוסין אבל המלטה לא היתה רשומה. גורים כרגע בני 6 שבועות. האם עדיין ניתן לרשום אותם כגזעיים אחרי המלטה?
מה צריך לבקש מבעלים של הכלב? איזה תעודות כדי להבין שאמא ואבא גזעיים?
תודה מראש
לובה

כנראה שלא יוצאו תעודות לגורים האלו וספק אם יש תעודות להורים

שלום יש לי כלבת פומרניאן בת שנה וחצי,היום החזרנו אותה לבית אחרי יומיים שהיא היית עם כלב במקום אחר על מנת להיזדווג.
הם היזדווגו,זאת כמובן בתקופת סוף המחזור..
היא הגיעה לבית והיא ניראת חלשה וכל פעם נישב בת בפינות של הבית ולא כל כך מתקשרת איתנו
האם היא עברה טראומה? או שיש כל סיבה אחרת?

אם עדיין לא עשיתם זאת, פנו מיד לאיבחון אצל הווטרינר

אני עובד איתה כרגע על השיטה של העיתון בכניסה לבית כל פעם שהיא עושה צרכים אני אומר לה לא ולוקח אותה ישר לעיתון זה טוב ?

יש לי כלבה רועה גרמני מעוברת בת שלושה חודשים היא עדין עושה צרכים בבית אבל לא זה מה שמפריע לי יש לי ילד בן שנה וחצי ולמדתי תכלבה שהיא לא נכנסת לחדר שלו והיא מקבלת את זה כל פעם שאני נכנס לחדר היא מחכה בחוץ או מהססת להכנס כי מבינה שאני לא רוצה בזה עכשיו קורה שהיא נכנסת שאני לא רואה אותה נגיד בלילה שאני יישן שהיא נכנסת ועושה קקי או פיפי שם וגם שאני ער היא עושה פיפי בדיוק בכניסה לחדר שלו למה היא עושה את זה ? אשמח לקבל תשובה תודה

בגיל הזה אסור לאפשר לכלבה לעשות צרכים בבית ויש להרגילה לעשותם בחוץ
ישנן כמה שיטות לנושא, כשאי להתייעץ עם הווטרינר המטפל או עם מאלף מנוסה

שלום,

האם כלב מגזע רטריבר חלק שיער יכול לגדול בחצר?

תודה

הרטריבר הוא ממשפחת כלבי הציד, קשוח וחזק, אין בעיה לגדלו בחצר
צריך כמובן לדאוד לצל ומים בקיץ ומחסה מרוח וגשם בחורף

היי:) אימצנו אתמול רועה גרמני מעורב עם האסקי סיבירי. זכר בן שנה, יפהפה. בצבעים הוא גרמני אבל מבנה הגוף מזכיר יותר סיבירי.. השאלה היא האם יש דרך לדעת מה האופי החזק אצלו? ואיך לאלף אותו? הוא ידודתי ואוהב מאוד, דורש הרבה תשומת לב ובודק גבולות. איך להתייחס לזה? 2 הגבולות העיקריים שאנחנו צריכים ללמד אותו הם שאין לעלות על המיטה ולהפריד בין אוכל שלו - שמותר וכדאי לו לאכול - לבין אוכל שלנו. יש שיטות מיוחדות לזה?
בכלל אני מאוד חוששת שלא נהיה הורים טובים. מקווה מאוד לתת לו את כל מה שהוא צריך ומעבר.. כל עצה תקבל בברכה.. תודה!

בדרך כלל האופי של ההסקי יותר דומיננטי
בכל אופן, כדאי לקחת אותו לאילוף אצל מאלף מנוסה
בהצלחה

מוחרת גורים שי-צו מאוד יפים ומחוסנים יש לבנים אוהבים ילדים

יש לי גורגו כמעט 4 חודשיים הצבעים שלו כיום הם הרבה שחור חום וכל איזור הבטן ובכפות ידיים לבן
אפשר לדעת איך יהיה הצבעים שלו ואם זה תקין לרועה גרמני

לפי התאור הכלב אינו גיזעי

כלבתי האהובה מסוג שיצו הרתה בגיל 9 חודשים (הושארה בפנסיון במהלך חופשה ושם התעברה על ידי כלב שיצו). עברו כשלושה שבועות מאז הרתה. בטנה נפוחה, פטמותיה בולטות, הכלבה חסרת כח ואדישה לנעשה, מרבה לנוח. האם לסיים את ההריון? להמשיך עימו? מה המלצתך נוכח גילה הצעיר?

רצוח
רצוי מאוד שתיבדק ע"י ווטרינר בהקדם

Uku (מאת: יוני )
18:38 10/08/2016

Fci תומכים גם בuku לא?

ה- FCI מכיר הדדית גם בתעודות של האיגוד האנגלי ושל האמריקאי AKC
אבל לא נראה לי שיכירו בכלב מאוקראינה
אתה יכול לשאול בהתאחדות לכלבנות
03-6727174

בעוד כחודש אני חוזר מאוקראינה עם גור פומרניין
לגור יש תעודות מסוג kcy
הבנתי שבארץ אפשר להוציא תעודה של fci רק אם יש לך uku מישהו יכול לתת לי אור על הפרשה?

רק תעודה של FCI היא תעודה אמיתית

«   «הבא   | 351 | 350 | 349 | 348 | 347 | 346 | 345 | 344 | 343 | 342 | 341 | 340 | 339 | 338 | 337 | 336 | 335 | 334 | 333    הקודם»   »