חפש בעלי מקצוע:

גזעי כלבים

+ הוספת הודעה

מתי כדאי לזווג כלבה והאם ישנו גזע מיוחד שידידותי לילדים? תשובות לשאלות ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל פורום: ד"ר רפי שחף

ד"ר רפי שחף הינו בוגר הפקולטה לרפואה ווטרינרית מאוניברסיטת פיזה באיטליה ובעל דיפלומה בבריאות ציבור ווטרינרית מאוניברסיטת תל אביב. את ניסיונו העשיר בתחום הגזעים צבר כמרכז חוגי כלבים וכן כמייסד ארגונים וטרינריים. לפרטים נוספים>>

הבוסרון או בשמו המלא"פסטור דלה באוש" הוא כלב רועים צרפתי בגודל בינוני, הוא דומה מאוד בצורתו לדוברמן אבל באופיו הוא כלב רועים

רציתי לשאול בקשר לכלב מסוג בוסרון,מה מיוחד בכלב זה כלומר מה עלי לדעת לפני שאני מגדל כלב כזה?כמה מורכב או מיוחד לגדל כלב כזה?האים הכלב הזה נחשב "אמין" לגידול עים ילדים?האים הכלב הזה נחשב כלב גדול או בינוני גדול?

תודה.

מחפשת בית גידול איכותי לכלבי ג'ק.. מישהו?

תודה מראש.

נסה לברר בחוג לכלבי רועים
יוסי גיא 054-8046430

שלום,
אני מעוניין לאמץ רועה ברגמנסקו ( "כלב רסטות", רועה הרים איטלקי) ולא מצאתי שום מידע למי והאם יש אותו בארץ.
האם שמעת על כלבים כאלו בארץ?

לאחר בירור על סוגי כלבים אני רוצה לברר על סוג הכלב הזה אנטלבוכר זננהונד מה צריך לדעת לגביו מבחינת מזג אילוף וטיפוח? והיכן ניתן למצוא כלב זה?

תודה.

זה גזע של כלבי צאן מטורקיה, כלב גדול למדי ושעיר
לא בטוח שיש המלטה בארץ, אפשר לפנות בשאלה להתאחדות לכלבנות
03-6727174

אבל ממה שהבנתי זה כלב שבא במקור משוייץ לא מטורקיה,ובנוסף הכלב הוא ממשפחת כלבי הרים שהסוג הנ"ל הוא הבינוני מבינהם אלא אים כן תתקן אותי.

סליחה טעיתי, אכן גזע שווצרי, בגודל בנוני, קרוב משפחה של הברנר זוננהאונד ופחות שעיר, בזמנו היה גידול בארץ, תברר בהתאחדות אם עדין קיים

אוקי תודה על העזרה,דרך אגב מה האופציה של יבוא אישי של כלב זה מה הפרוצדורה ?ההתאחדות לכלבנות למשל יכולה לעזור לי להביא גור לארץ?

דרושים עובדים ועובדות לעבודה קלה מהבית אשר מתאימה גם לסטודנטים. העבודה במגוון תפקידים ואפשרויות לבחירה כגון: שירות לקוחות, טלמרקטינג, טלמיטינג או מכירות. השכר גבוה ונע בין 5000-12000 ₪ בחודש! לפרטים נוספים ניתן לפנות גם במייל: avodaanddrusim@gmail.com

שלום,
יש לי כלב מלטז בן כמעט שבעה חודשים...
יש לו שיניים כפולות וקבענו תור לעקירה. מה הסיכוי שהוא לא יתאושש?גבוה?נמוך?
אשמח לתשובה מהירה!
תודה.

בכל הרדמה יש סיכון מסוים אבל בכלב צעיר ובריא זה סיכון נמוך מאוד

האמא של הגור היא פיטבול והאבא פיטבול מעורב עם לבלדור איך יראה הגור דומה יותר לאבא או לאמא ??

אי אפשר לדעת, לרוב משהו באמצע

שלום לך רציתי לדעת האם זה כדאי לקלח כלבה בזמן שהיא כבר בייחום השני שלה?

אי כל מניעה לרחוץ כלבה ביחום

דרושים עובדים ועובדות לעבודה קלה מהבית, העבודה היא במגוון תפקידים ואפשרויות לבחירה: שירות לקוחות, טלמרקטינג, טלמיטינג, או מכירות, שכר גבוהה! בין 5000-12000 בחודש!, לפרטים נוספים אפשר לפנות במייל avodamhabite002@gmail.com

דרושים עובדים ועובדות לעבודה קלה מהבית, העבודה היא במגוון תפקידים ואפשרויות לבחירה: שירות לקוחות, טלמרקטינג, טלמיטינג, או מכירות, שכר גבוהה! בין 5000-12000 בחודש!, לפרטים נוספים אפשר לפנות במייל avodamhabite002@gmail.com

אני עם כלבי כ 3 שנים ואינני יודע איזה סוג הוא, האם ישנה דרך בה ניתן לדעת את גזע הכלב?
תודה :)

אין דרך וודאית לזיהוי מאיזה גזעים מורכב כלב מעורב
אפשר רק לנחש לפי הצורה החיצונית

האם תוכל לשער עפ"י תמונה שלו ונתונים כגון גובה ומשקל?

דרושים עובדים ועובדות לעבודה מהבית, העבודה היא במגוון תפקידים ואפשרויות לבחירה: שירות לקוחות, טלמרקטינג, טלמיטינג, או מכירות, שכר גבוהה! בין 5000-12000 לחודש, לפרטים נוספים אפשר לפנות במייל avodamhabite002@gmail.com גלעד

האם למלטז גזעי יכול להיות כתם אפור על האוזן?
אודה לתשובתך בהקדם.

היי יש לי שנאוצר ננסי זכר בן 3 ואני מחפשת לו חברה שנאוצרית ננסית.
יש כאן כאלה?

במידה ולשנאוצרית שלכם ישתעודתיוחסין של התאחדות לכלבלנות, אפר לפנות אל מרכז גזע שנאוצר

ד"ר שלום,
יש לי כלב מסוג מלטז בן 5 חודשים, יש לו כתמי דמעות מתחת לעניים כמו לכל מלטז,
לאחרונה שמעתי על תכשיר הנקרא אנג'ל אייז שמעלים כתמים אלו,
בפורומים הדעות חלוקות בקשר לשימוש בתכשיר זה,
יש לציין שיש כמה סוגים לתכשיר זה(נטורל.פלוס וכ'ו)
מעוניין בהמלצתך ואם אפשר בהרחבה,
בתודה,

פיני

אין לי נסיון אישי עם האנג'ל אייז אבל שמעתי מכמה מגדלים שהוא עובד טוב
אני אישית מנקה את הכתמים עם מי חמצן 6% ,אבל צריך כמון להיזהר שלא יתיז לעין

«   «הבא   | 351 | 350 | 349 | 348 | 347 | 346 | 345 | 344 | 343 | 342 | 341 | 340 | 339 | 338 | 337 | 336 | 335 | 334 | 333 | 332 | 331    הקודם»   »