פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
https://www.petbest.co.il/product-category/cats-sale/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

גזעי כלבים

+ הוספת הודעה

מתי כדאי לזווג כלבה והאם ישנו גזע מיוחד שידידותי לילדים? תשובות לשאלות ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל פורום: ד"ר רפי שחף

ד"ר רפי שחף הינו בוגר הפקולטה לרפואה ווטרינרית מאוניברסיטת פיזה באיטליה ובעל דיפלומה בבריאות ציבור ווטרינרית מאוניברסיטת תל אביב. את ניסיונו העשיר בתחום הגזעים צבר כמרכז חוגי כלבים וכן כמייסד ארגונים וטרינריים. לפרטים נוספים>>
 

אני רוצה לאמץ כלב שיצו או שפיץ גרמנימעונין לקבל מידע ולקנות כלב מהגזע הזה
0523997239
תוסה מראשאפשר לפנות להתאחדות לכלבנות,
טל. 03-6727174
לשאול מי מרכז הגזע הזה ואם יש המלטות עכשיואני רוצה לאמץ כלב שפיץ גרמני או שיצו ואני לא יודעת איפהשלום רב
הכלב שלנו מסוג דוג דה בורדו דייגו האהוב והמקסים מת אתמול
אנחנו כאובים מאוד והילדים מתחננים לגור חדש,
אשמח לדעת אם יש גורי דוג דה בורדו למכירה.
תודה מראש סיגלשלום, האם זה עדיין רלוונטי??היי אשמח מאדדדדדד אם תוכל לעזור לי אני אוטוטוו מוסרת את הכלב...אין לי כוח להתמודד איתו...התעייפתי... יש לי כלב מעורב עם כלב צייד וכלב רוח בינוני בן 9 אשר אומץ מעמותה בגיל מאד צעיר. אני ביקשתי כלב קטן ובחיים לא הייתי לוקחת את נכלב הזה אם הייתי יודעת שיהיה כזה גדול ומורכב.. חשוב לי לציין שהוא כלב טוב במובנים מסויימים לא יעיר אותי בבוקר רק אם לא מרגיש טוב...יש לו לב טוב אבל מרוב שהוא פחדן הוא לא מפסיק לנבוח!!!!! עברנו לבניין מדותף והוא נובח מלאאאאאא ודי נמאס לי אני רוצה שקט ושום דבר לא עוזר!!!! בנוסף לכך תודה לאל ילדתי ובקטע הזה הוא בסדר די אדיש לסיטואציה. אני כבר משתגעת ובא לי למסור אותו... אשמח לתגובה נכונה מתאימה ויעילה אלפיי תודותהתשובה הכי מתאימה ויעילה שלי אליך - לא למסור! לוקחים אחריות עד הסוף, הכלב יכול למות מצער אם תעזבי אותו. לא נשאר לו הרבה שנים לחיות וסיכוי אימוץ לכלב כזה שואפים לאפס (יש לו יותר סיכוי להמתה)
קחי מאלף - גם אם זה לא בגישה חיובית שיעבוד עם הכלב על הנביחות, לא נוטשים בגלל שקשה, יש פה נשמה בסיפור.האם המודעה על המכירה רלבנטית?כלב מצוין.זקוק לסמכותיות.ואז,הכל קלאצלנו כ 5 שנים יפהפיה ברמות.נהנים מכל רגעשלום!
יש לי קאנה קורסו בן 8 חודשים יש לי שתי שאלות..1) איך הקאנה קורסו מתמודד עם הקור ו 2) הוא לא מוכן להיכנס ולישון במלונה ומעדיף לישון מחוצה לה על הדשא..
תודה רבהכעקרון, כלבים מעדיפים מזג אוויר קריר מאשר חום
בארצות קרות ממש ישנם כלבים שישנים אפילו בשלג
עם זאת, רצוי שלכלב יהיה מחסה מגשם רוח וקור, יתכן שהמלונה לא מתאימה לו, קטנה מידי או שהפתח קטן מידי, נסו לשפר את המלונה ואפילו לפתות אותו על ידי הכנסת מזון טעים פנימהמתעניין
0547691061תתקשרו להתאחדות לכלבנות ותשאלו שםשלום
מחפש לקניה גור בולדוג צרפתי שחור / אפור ( כחול)

תודה
כלהאם זה נכון שכתמים שחורים בחך מצביכים על כלב שאינו גזעי?אני מחפשת כלב גריפון ברוסלס,פני להתאחדות לכלבות, טל. 03-6727174 ותשאלי מי מרכז הגזע הזהלא מצאתי פורום אחר. מקווה שזה מתאים לשתי שאלותיי העוסקות בהתנהגות:
1. הכלב שלנו בן 3. יש עוד כלבים וחתולים בבית. בגיל שנה וחצי הוא חלה קשות. הפסיק לאכול, קיבל אינפוזיה וכבר חשבנו שהוא ימות. אבל הוא התאושש. הבעיה שמאז ההתנהגות שלו השתנתה. לפני המחלה הוא היה חברותי ונחמד לכולם. עכשיו הוא נחמד רק לבני אדם. אם הוא יושב ואחד מבעח מתקרב אליו - הוא מגרגר. אם הוא אוכל ועוד מישהו בא לאכול- הוא מגרגר או נושך. לפעמים הוא סתם יושב ליד צלחת האוכל. לא אוכל בעצמו אבל גם לא נותן לאחרים (אגב, הוא ככה רק לבעלי החיים. לבני האדם הוא נותן לגעת באוכל או בו ואפילו לסלק אותו באמצע). יש רעיון מה לעשות עם זה?!
2. יש לנו כלבה בת שנה וקצת. מתוקה וידידותית. ויש גם שני גורי חתולים. לאחרונה היא תופסת אותם בשתי רגליה וממש מאוננת עליהם. הם צועקים והיא מתעלמת. למה זה קורה?(אגב, לפני חודשיים בדיוק היא היתה מיוחמת. אם היתה מזווגת היו לה עכשיו גורים. לא יודעת אם זה קשור).
תודה.זה אינו הפורום המתאים לשאלותיך
חפש פורום להתנהגות בעלי חיים או פני למאלף מנוסהשלום מוכן לקבל אירדייל טרייר גר בקיבוץ תודהלא מוצאת באינטרנט, היכן ניתן להשיג לברדודל?352 | 351 | 350 | 349 | 348 | 347 | 346 | 345 | 344 | 343 | 342    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...