חפש בעלי מקצוע:

גזעי כלבים

+ הוספת הודעה

מתי כדאי לזווג כלבה והאם ישנו גזע מיוחד שידידותי לילדים? תשובות לשאלות ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל פורום: ד"ר רפי שחף

ד"ר רפי שחף הינו בוגר הפקולטה לרפואה ווטרינרית מאוניברסיטת פיזה באיטליה ובעל דיפלומה בבריאות ציבור ווטרינרית מאוניברסיטת תל אביב. את ניסיונו העשיר בתחום הגזעים צבר כמרכז חוגי כלבים וכן כמייסד ארגונים וטרינריים. לפרטים נוספים>>
 

שתי שאלות :
יש לכלבה החמודה מעל בסיס הזנב שקע בעומק וקוטר בגודל של 2 סמ בערך . זה תקין ?
אוזניים - שהייתה גורה קטנה לא הקפידנו לשמור לה על האוזניים והילדים בבית ליטפו אותם אחורה . היום הם לא תמיד שמוטות קדימה והיא מושכת אותם אחורה. יש איך להחזיר את הגלגל אחורה שתראה תמיד עם אוזניים שמוטות קדימה ?זה בסדר גמור ורגיל, הכלב בהחלט מזיז את האוזנים קדימה ואחורה בהתאם לתשומת הלב שהוא מגיב לסביבה, רוב הזמן הן שמוטות
לגבי הזנב, אי אפשר לקבוע בלי לראות, תשאלו את הווטרינר שלכםככה הצלתי את הכלב שלי > חובת קריאה!
קרה לי מקרה והחלטתי שאכתוב עליו בכל מקום אפשרי של בעלי כלבים/חתולים.

הכלב שלי אבד! במשך 4 ימים חמים מאוד של 30-35 מעלות חום בחוץ > הכלב שלי אבד ולא מצאנו אותו.

לבסוף היה לנו מזל ששכנה אחת ראה פרסום בפייסבוק אבל..... בעל הבית שלה אדם מבוגר ובמשך ימים שהכלב שלי היה אצלו - הוא לא ידע לקשר וחשב שהכלב ננטש.
עכשיו ולאחר שהלב שלי ושל כל המשפחה והילדים כמעט נשבר לחלוטין, נחשפתי לקולר עם תג שם לכלב לפי גזע שהוא מדהים עם gps שכל אחד יוכל להשתמש בו כמו בשיטת הסורקים אבל מבלי להטריח אותם. כלומר תג שם עם קוד שניתן להכנס לאתר https://petachu.co.il/ ;;פטצו ולראות את כל פרטי הבעלים ולהשיב את הכלב באופן מיידי.

עכשיו קניתי את זה כדי שבפעם הבאה (מקווה שלא תהייה), כל אדם שימצא את הכלב שלי יוכל ליצור קשר מיידי.

מומלץ בחום > גם אני חשבתי שלי זה לא יקרה.על פי החוק כל מגדל אחראי לחסן את הכלב ואפילו לקראת גיל חצי שנה הכלב חייב להיות עם חיסון כלב כתנאי שיש לו שבב. במאגר השבבי ם אפשר לאתר את הבעלים כתובת גיל הכלב שם הכלב תאריך לידה וכו'. כמו כן כל וטרינר וכל עיר מחזיקה מכשיר קורא מס' שבב תת עורי , על פי ידוע מי בעלי הכלב "המקורי". לאן להחזיר את הכלב. גם במקרה שהכלב נמסר או נמכר לאחר החוק מחייב דיווח בכתב למי נמסר הכלב - עיר שם תעודת זהות. נטישת כלב : כל מצב שהכלב יצא מבית המגדל ללא חגורה ביד ללא זמם על הפה ( גם אם אינו נשך ) מבחינת החוק זו נטישה. לפי החוק אסור בשום צורה שכלב יהיה ללא בעלים חוקים באחזקת חגורה ביד או זמם מחוץ לשטח הבית. כל הסיפור ברח נגנב נעלם וכו'- הם עבירה על החוק= נטישת הכלב.מאלפת כלבים שהכרתי, משהו מיוחד לא ראיתי הרבה אנשים עם סיפור חיים כזה. אבל מה שהכי מדהים הוא איך שהיא מרגישה וחשה כלבים. ממליץ בחום!
Http://www.Dogs-trainer.co.ilמאלפת כלבים שהכרתי, משהו מיוחד לא ראיתי הרבה אנשים עם סיפור חיים כזה. אבל מה שהכי מדהים הוא איך שהיא מרגישה וחשה כלבים. ממליץ בחום!
Dogs-trainer.co.ilמחפש גק ראסל למכחרהוטרינר באזור ירושלים ,ייתן לכם יחס אישי, חם ומקצועי לבעל חיים שלכם ולכם כדי שאתם תורידו את כל החשש ואת כל הדאגות והכי חשוב תקבלו שקט נפשי . וטרינר ירושלים, מחזיק את הציוד הווטרינרי המתקדם והחדיש ביותר במטרה אחת : להבטיח טיפול וטרינרי מקצועי. זה הזמן לפנות עכשיו לוטרינר מקצועי שיעזור לבעל החיים שלכם.מי שרוצה לקבל פרטים על וטרינר וליצור קשר כנסו ל:https://www.youtube.com/watch?v=18dLEI3G51Eמה הדחיפות לניתןח

וח כזה ומה עלותו כולל סירוס הכלב שהוא בגיל 6 שניםשלום, רציתי לדעת אם עדיין רלוונטי. ואם כן אז כמה? איפה? אם אפשר מספר טלפון?שלום,
האם ל-4 גורים מאותה המלטה יכולים להיות אבות שונים? האם צ'יוואואה יכול לשקול כ-4 ק"ג? ההורים שוקלים פחות. מדובר במוטציה? תודה מראש,הכלבה שלנו המליטה לפני שנה חמש גורים. ארבע גורים היא שמה יחד וגור אחד לבד. כמה ס"מ רחוק מהשאר. גם אם החזרנו אותו לשגר היא שוב שמה אותו לבד יחסית (אבל הניקה את כולם. הוא היה מתקרב ויונק). בגיל 3-4 ימים לא מצאנו אותו. חיפשנו ומצאנו אותו מת.
השבוע היא שוב המליטה 5 גורים. בהתחלה כולם היו יחד ואחרי יומיים היא שמה אחד קצת בנפרד. היום ראינו שיש רק ארבעה. ומצאנו את החמישי מת.
הוא היה נראה בריא וינק כראוי. יש לזה הסבר הגיוני ומוכר?! תודה.ורציתי לדעת איך הוא מסתדר כאן מבחינת האקלים?שלום
רציתי לדעת מה המשמעות של תעודות עבור כלב גזעי? האם התעודות מציינות גם את החיסונים שהכלב עבר או רק את עצם היותו לא מעורב עם גזע אחר?
איך אפשר לדעת איזה חיסונים הכלב קיבל והאם יש מסמכים שמרכזים את זה?תעודת היוחסין מעידה על היות הכלב גזעי ומפרטת גם את שמות הוריו והורי הוריו.

רישום החיסונים נעשה על ידי הווטרינר המחסן, המנפק לבעלים תעודת חיסונים בהם מפורטים החיסונים והטיפולים שקיבל הכלבשלום

אני מעוניינת לאמץ כלב קטן שגם בבגרותו עדיין ישאר נמוך. אשמח להמלצות על גזעים.

תודהישנם עשרות גזעים קטנים במידתם.חלקם שעירים כמו השיצו והפקינז וחלקם קצרי שיער כמו הפינצר למשל
אתם צריכים להחליט מה מתאים לכםהכוונה אתר יד 2? אין שום בית גידול שאתה ממליץ להיות איתו בקשר לפחות?
תודההמגדלים המובילים בארץ הם אבי מלאך ובן קרפל, שניהם גם שופטים של הגזעשלום,
מחפשים לקנות גור בולדוג אנגלי ומחפשים המלצה לבית גידול טוב ומוכר

תודהאין כרגע המלטות שידוע לי עליהן
באתר יש 2 מתפרסמות מפעם לפעם המלטות בולדוג אנגלי, כולן עם תעודות יוחסין, כדאי לעיין מפעם לפעםמעוניין בלבראדודל. אנא צור קשרהתקשר להתאחדות לכלבנות ושאל אותם
03-6727174351 | 350 | 349 | 348 | 347 | 346 | 345 | 344 | 343 | 342 | 341    הקודם»   »