פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום מחלות לחיות ובעלי חיים

+ הוספת הודעה

איך מטפלים בחתול מצונן, מהו הטיפול המקובל לסרטן ומה עושים בכדי שהכלב לא יקיא את התרופות? תשובות לשאלות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

ד"ר גלית לוי גיחון, מנהלת פורום מחלות לחיות ובעלי חייםמנהל הפורום: ד"ר גלית לוי גיחון

ד"ר גלית לוין-גיחון הינה וטרינרית, בוגרת המחזור החמישי של בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט באוניברסיטה העברית בירושלים. היא הבעלים של שתי מרפאות וטרינריות בחולון ובכפר סבא ומשמשת כרופאה אורחת במרפאה במדינת ניו-יורק בארה"ב. לפרטים נוספים>>

אם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,

אם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,

יש לי תוכי מסוג קוניור אננס
הוא בן שלוש וחצי שניים בערך.
ראיתי שמתחת לכנף אחת שלו נמצא עיגול שחור אדמדם (אין נוצות באזור גם). הוא מתנהג רגיל, אוכל ושותה וגם מצליח לעוף, האם זה מחלה?

הכלבה שלימגזע קינג צ'ארלס יש לה דלקת ברחם והיא קיבלה זריקה של אנטיביוטיקה וכדורים ל14 יום עם המלצה לעיקור אך עם אזהרה
היא שמנה כ13 קג ונאמר שאחרי העיקור תשמין עוד ונתקשה שזה לא יקרה כי זה הורמונלי. מצד שני גם אם נצליח עכשיו לטפל בבעיה היא תחזור שוב ביחום הבא כי יש לה תמיד הריון מדומה אחרי מה לעשות?
והיא גם נוחרת אחרי.

שלום,
הכלב שלי בן 12, גודל קטן מגזע מעורב ספרינגר ושועל. לפני כשמונה שנים חווה התקף אפילפטי אחד ויחיד, אתמול פתאום בלי שום הכנה מוקדמת הוא חזר מטיול בוקר כרגיל וישב על השטיח פתאום הוא נעמד והראש שלו הסתובב לצד, נתקע לצד אחד והוא ניסה להעמד על הרגליים ולא הצליח, בכל פעם הרים רגל אחת ונפל, הגב שלו התקמר ואז הוא נפל לצד..לאחר שלוש דקות כאלה הוא הצליח לעמוד והקיא קצף לבן ואז כעבור דקה חזר לעצמו.. מה זה יכול להיות?? האם זה אירוע מוחי?

יש לי תוקי דררה ולנקבה יש לבן על המקור או על האף

שלום,
האם יש בעיה אצל גור שנוצר כתוצאה מכך שאמא שלו החתולה הזדווגה עם הבן שלה?
אני שוקלת לאמץ גור כזה וחשוב לי לדעת אם זה עלול להגדיל חלילה את הסיכון למחלות או בעיות אצל הגור.תודה רבה

שלום,
כשראיתי את החתולה שלי בבוקר שמתי לב שהזנב שלה שמוט (זו חתולת רחוב שמידי פעם נכנסת הביתה). בשעה האחרונה היא העלתה מעט את הזנב שלה. מה קרה לה? אחרי כמה זמן זה יעבור?

אני גרה אצל אמא שלי ויש לנו הרבה כלבים אבל בחדר שלי יש 3 כלבות שנורא קשורות אליי אני מציינת שהם אמא ואחיות אבל אחת מהן היא הכי קשורה אליי, אני עוברת דירה ולצערי לא אוכל לקחת אחת מהן ואם אני אקח אחת אני מפחדת שיהיה לה קשה בלי האמא והאחות למרות שהיא קשורה אליי אני מפחדת אם אני אעזןב את הבית והם ישארו בבית של אמא שלי כמובן ואני אבוא לבקר הם יחוו שיברון לב או שהיא תחווה שיברון לב זה לא שאני זורקת אותה זה הבית שהיא גדלה והסביבה שלה אבל כואב לי שלא יכולה לקחת את כולן.. או גם אחת אי אפשר גם לקחת אחת ולנתק אותה מהאמא ומהאחות והם גם ממש מבוגרות מה לעשות זה בסדר שאשאיר אותן בבית שלי המקורי אצל אמא שלי? זה יהיה טעות אם לא אקח אותה את מי שהכי קשורה אליי?? היא קופצת עליי תמיד כשהיא רואה אותי

איזה תרוםה נגד כאבים אפשר לתת לכלב שלי מבוגר עם כאבי גב. שוקל 17 קילו..

שלום רב
אני כבר שלושה ימים מוצאת בבוקר קיא של אוכל
רוב היום הוא משוחרר בחצר בחוץ אז אני לא רואה אם הוא מקיא
חשוב לציין שהוא משחק,אוכל, שותה ועושה פיפי כרגיל
מאתמול ראינו שהוא יותר עייף ורוצה להיות בתוך הבית
מאמינה שזה קשור לקור שיש בימים האחרונים
יש סיבה לדאגה?
תודה מראש
ג'סיקה

אין סיבה שהוא יקיא בגלל קור יותר הגיוני שהוא אוכל דברים בחוץ שתורמים להקאות
יש לגשת לבדיקה במרפאה

שלום. הספינקס שלנו בן 7 חודשים. כבר קרוב לחודשיים שיש לו דם בצואה, בעיקר כתמי דם בפי הטבעת לאחר מתן הצואה. בבדיקת צואה נמצאו תולעים, קיבל טיפול אינטנסיבי נגד תולעים אך הדם המשיך. לאחר מכן קיבל אנטביוטיקה של מערכת העיכול אבל הדם עדיין ממשיך. הוא לא משלשל, הצואה שלו יחסית רכה, לא נראה שסובל כשהולך לשירותים.אוכל טוב, משחק, מתנהג רגיל לחלוטין.אוכל מזון יבש מונג' מאז שהוא אצלינו. מה ניתן לעשות איך לטפל? תודה.

ראשית יש לחזור על בדיקת צואה ולוודא שאכן אין טפילים
שנית יש להתחיל עם מזון רפואי למערכת העיכול בתוספת פרוביוטיק וויטמין b12
בהצלחה

שלום יש לנו כלב בן 16 פינצר מעורב
לאחרונה כמה ימים לא אוכל ולא שותה
מקיא כמו קצף פעם לבן ופעם אדום ומשלשל כל שעתיים בערך
איך אפשר לטפל? תודה

כלב בגיל 16 שמקיא חייב בבדיקה פיזיקלית מלאה בקליניקה וכן בבדיקת דם
בהצלחה

שלום מבקשת למצוא פיתרון לכלב קטן ורזה בן 16 וחצי
הוא עושה את צרכיו בבית חופשי מזה 3 חודשים. ניסיתי לשים
לו חיתול אבל בגלל הרזון שלו, החיתול לא נשאר במקום,
והשלוליות מרובות. בבדיקה רפואית מזה שנה הוא בתיפקוד כליות
לא תקין, מקבל אוכל מיוחד.

תודה

רציתי לשאול האם יש למישהו עצה בהקשר בריחת השתן של
הכלב שכנראה לא מסוגל לשלוט בכך בחודשים האחרונים.
תודה

מידי יום אנחנו מוציאים את הכלב שלנו לטיול בוואדי שליד ביתנו.
הכלב אוהב להכנס לתוך שיחים של סוגי שיבולים ותפרחות ''סבא'' שאיננו יודעים את שמם, הוא יוצא מהשיח מכוסה כולו בהם, בעיקר באיזור האוזניים והאף. גם כשהוא מתנער הם נשארים ''דבוקים'' לפרוותו.
רצינו לשאול האם זה מסוכן לקנה נשימתו של הכלב?
והאם יש עוד צמחים שמסוכנים לקנה נשימה?
יכולים לשלוח לנו תמונות של צמחים מסוכנים לקנה נשימה מעבר למלענים?

תודה רבה!

כן מלענים יכולים להיות מסוכנים יש להם נטיה לחדור את רקמת העור וכן לחדור לנחירי האף לחלל הפה ולתעלת האוזן ולהוות גוף זר
בדרכ הסימנים תלויים במיקומם
למשל באף הפרשות גרד של האף וכו
בעור פצעים מפרישים
תנסו להימנע מלתת לו להיכנס לצמחיה שמכילה מלענים וכמובן להקפיד ולהסיר את כל הממלענים מהפרווה שלו

נעשו לכלבה בדיקות שתן: פעם רגיל ופעם אף נשאב שתן מכיס השתן. בדיקת us ובדיקות דם. לא נמצא אבן או דומה. קצת חריגה בערכים בבד. הדם. מה זה ?

מתן שתן בטיפות
הסיבות העיקריות הן דלקות בשתן אבנים בשלפוחית או באורטרה וגידולים במערכת השתן
מציעה לבדוק שוב היטב את השלפוחית ואת האורטרה
אולטרהסאונד עדיף אך אפשר גם לעשות צילום רנטגן

היי!
אני מגדלת אוגר ובכמה ימים האחרונים נושרת לו הפרווה בעיקר בגב ובאזור האוזניים והוא נראה ממש מפחיד, אשמח לדעת מה אפשר לעשות והאם זה מדבק, אני לא רואה כאן אפשרות לשלוח תמונה, אשמח אם תוכל לאמר לי אם ישנה אפשרות כזו.
תודה רבה!!

נשירת שיער עלולה להיות בגלל חסר תזונתי אך גם בגלל מחלות שונות כולל טפילים עוריים
מציעה לגשת לבדיקה במרפאה וטרנרית

אהלן חברים

יש לי כלב בן 10, צליעה כבדה ברגל האחורית, לקחתי אותו לבית חולים לחיות ואמרו שכנראה זה קרע ברצועה ויש צורך בניתוח TPLO

עלות הניתוח עם צילומים וכו' מגיעה ל8000 שח במקום שהייתי בו, עלות שמכבידה עליי מאוד(אציין כי לפני שנתיים היו לכלב שני גידולים ובכל אחת מהפעמיים הוצאתי סכום זהה ע"י הלוואות)

רציתי לדעת האם יש בינכם מישהו שביצע את הניתוח ויכול לשתף איפה ומה הייתה העלות? התקשרתי לכל מיני מקומות כמו חוות דעת ודומים להם והם מסרבים לתת הצעת מחיר בטלפון, לסוע עם הכלב לכמה מרכזים במצבו זה לא ריאלי ואני לא רוצה לגרום לו סבל

תודה מראש לעונים

שלום
מבינה לחלוטין את מצוקתך
לצערי זה המחיר לניתוח מהסוג הזה ואף יתכן שתגיע להוצאה גבוהה יותר עם הטיפולים והתרופות שצריך לתת לאחר הניתוח
אין טעם להסתובב בין המרכזים השונים , בחר מרכז מומחים שיש לו ניסיון רב בתחום
בהצלחה גלית

איך אני מוצאת את מקלט החיות של ברק דניאלי ?
אמרו לי שיש אחד במושב רישפון ואחד בצפון
אולי מישהו יודע
יש לי כמה חיות שאספנו שאנשים נטשו
והבנתי שהוא מקבל כאלה זקנים שלא רוצים
תודה שמי נועה

קוראים לו ברק
ברק דניאלי
או דניאלי ברק דני

X

כניסת מנהל