חפש בעלי מקצוע:

מחלות

+ הוספת הודעה

איך מטפלים בחתול מצונן, מהו הטיפול המקובל לסרטן ומה עושים בכדי שהכלב לא יקיא את התרופות? תשובות לשאלות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

מנהל הפורום: ד"ר גלית לוי גיחון

ד"ר גלית לוין-גיחון הינה וטרינרית, בוגרת המחזור החמישי של בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט באוניברסיטה העברית בירושלים. היא הבעלים של שתי מרפאות וטרינריות בחולון ובכפר סבא ומשמשת כרופאה אורחת במרפאה במדינת ניו-יורק בארה"ב. לפרטים נוספים>>

קיבלנו כדור ורוד של אנטיביוטיקה סינולוקס היה כתוב לעשר ימים ושמתינ לב שקבלתי רק חמש כדורים אותם נתתי לכלבה חצי בבקר וחמי בערבהאם זה נורמלי או שהיתה כאן טעות אני חוששת
מצד הרופא שאמר שחמש זה בסדר לאחר ניקוי גדול אבנית בשניים ... אבל רשם עשר ימים בהתחלה .. טעות או שזה בסדר חמש ימים אחרי ניקוי שיניים בהרדמה

שלום , יש לי כלב בן שנה וחצי פומרנין שפיץ שמשקלו כ-8 קילו , בזמן נגיעה בבית החזה הקדמי מרגישים באמצע עצם בולטת האם זה מסוכן? מה זה יכול להיות? תודה

שלום יש לי דוברמנית בת שמונה . היום גיליתי שיש לה נפיחות בגרון. מה זה יכול להיות ומה אפשר לעשות? תודה

יש לי כלבת ציואאה בת 8 חודשים היום שמתי לב שאיבר מינה הפות שלה נפות מא ד למה אפשר לדעת זה מדאיג אותי והאם אני צריכה ללכת לוטרטינר או שזה רק תקופה של יחום או לפני ווסת ראשונה אשמח לתשובה

הי, יתכן שמדובר ביחום בלבד, עם זאת למען הסר ספק, מומלץ להגיע לוטרינר בכדי לשלול גורמים אחרים, האם הופיע דימום או הפרשות, האם העטינים מוגדלים, איך מרגישה הכלבה?

במידה ויש צורך צרי עימנו קשר

ד"ר עופר צדוק
המרכז הוטרינרי רעננה

09-7428452

יש לי חתול בן 13 פלוס בחודשים האחרונים יש לו הרבה נזלות. ביממה האחרונה חלה הדרדרות והוא לא אוכל יש לו המון נזלת וליחה סמיכה מהפה.

שלום, אני מניח שהגעתם לוטרינר בשלב זה, אם לא יש לבדוק את החתול בהקדם, הבדיקה חייבת להתבצע תחת הרדמה קלה אחרי בדיקה מיטבית של החתול מבחינת כשירותו להרדמה.
האם ההפרשות מהאף הן מנחיר אחד או משניהם, האם יש הפרשות דמיות.

ניתן ליצור עמנו קשר ליעוץ נוסף

ד"ר עופר צדוק
המרכז הוטרינרי רעננה
09-7428452

שלום קניתי גור חדש בן חודש ובשבועיים , מלטז מעורב עם גק ראסל טרייר
הוא עשה קקי ונדבק לו לפרווה שהרמתי אותו ראיתיי את זה ניסיתי לנקות עם מגבון והבנתי שחייב לשטוף שטפתי לו את האזור ניקיתי את הכל וראיתי בפי הטבעת הדמומיות והפרשה כמו מוגלה ,
אחרי שעתיםם בערך הסתכלתי שוב וראיתי שזה מתייבש ,
ואחר כך הוא עשה שוב קקי וזה חזר אך מטפלים ?
האם זה מסוכן ?
תודה

הכלבה שלי בת שנתיים וחצי מסוג פודל טוי,לפני בערך שנה עשינו לה זריקה לדחייית הייחום ומאז היא לא התייחמה.הווטרינר נתן לנו זמן מוגבל ואמר שאם היא לא תכנס להריון בעוד כחודשיים ולא נעקור אותה היא תחלה בסרטן.אנחנו נורא דואגים ולא יודעים מה לעשות.האם זה הגיוני שהיא לא מתייחמת?

שלום רב !
ברשותי קינג צ'ארלס בן 4.5 לאחרונה תופעה חדשה יש לציין מרייר בצורה בלתי נסבלת לא מצליח להבין ממה ....

הי, יש לי כלבה בת 12 מעוקרת מסוג פאג סיני וביומיים האחרונים סובלת מבריחת שתן ואף מופיע דם בשתן, אני מרבה להוציא אותה אך בחוץ מתקשה לתת שתן ועושה את הרוב בבית ואף במיטתה ללא שליטה, האם זוהי דלקת בדרכי השתן?

שלום זה דחוף לי מאוד אני מאוד מוטרדת
יש לי קונדילומה , האם יכול להיות שהדבקתי את הכלבה שלי?
או ההפך?
אני מטופלת באינטנסיביות ובעקביות ואני מאוד מודאגת כי ראיתי גידולן קטן בבטן של הכלב שלי
הוא היה קטן וגדל קצת
אחי אומר שהוא נמצא שם למעלה משנתיים
עדיין לא איבחנו פפילומה לכלבה
אשמח אם תענה לשאלתי!!!!
האם אני יכולה להדביק אותה, או היא אותי?
וקראתי במקום שלא- אבל איך אתה מסביר את הכלבת?
אני לחוצהההההה!!!! תדה רבה לך

Veterinary center "Horsepower" is a private Center of Sports Medicine and General Medicine of horses. At the horse center there are qualified surgeons, operation room for horses, two-abortion and recovery rooms, treatment room equipped for diagnosis and treatment of sports injuries, lots of different textures to diagnose lameness on a hard surface, soft surface and deep sand; Hospital rooms, grassy areas and a treadmill 18m horses hospitalization and rehabilitation. As part of the services also are provided dental care, Treatment of fractures, infertility, etc.
For more information please go to our website- http://horsepower.co.il/en/
Or to our Facebook page- https://www.facebook.com/horsepower.co.il/

Veterinary center "Horsepower" is a private Center of Sports Medicine and General Medicine of horses. At the horse center there are qualified surgeons, operation room for horses, two-abortion and recovery rooms, treatment room equipped for diagnosis and treatment of sports injuries, lots of different textures to diagnose lameness on a hard surface, soft surface and deep sand; Hospital rooms, grassy areas and a treadmill 18m horses hospitalization and rehabilitation. As part of the services also are provided dental care, Treatment of fractures, infertility, etc.
For more information please go to our website- http://horsepower.co.il/en/
Or to our Facebook page- https://www.facebook.com/horsepower.co.il/

המרכז ווטרינרי “כוח סוס” הינו מרכז פרטי לרפואת ספורט ורפואה כללית של סוסים. במרכז ישנם מנתחי סוסים מוסמכים, חדר ניתוח לסוסים, שני תאי הפלה והתאוששות, חדר טיפולים מאובזר לאבחון וטיפול בפציעות ספורט, מגרשים במרקמים שונים לאבחון צליעות על משטח קשה, משטח רך וחול עמוק; תאי אשפוז, מרעי דשא והליכון 18 מ’ לסוסים באשפוז ושיקום. במסגרת השירותים מוענקים גם טיפולי שיניים, פוריות, טיפול בשברים אצל סוסים, בקוליק סוסים, מתיחת ופציעת גידים אצל הסוס ועוד. הקליניקה בהתפתחות תמידית ועודת 24/7 על מקרי חירום כמו כן.
למידע נוסף אנא היכנסו לאתר הבית שלנו-
http://horsepower.co.il/
ולדף הפייסבוק שלנו-
https://www.facebook.com/horsepower.co.il/?ref=bookmarks
ליצירת קשר- 0503713371

שלום!
היום הינו בפארק על הדשא וכל הנראה הכלב אכל משהו.
מאז הוא מקיא 3 פעמים ולא רוצה לשתות.
האם יש סיבה לדאגה.

שלום, הכלב שלי בשלושה ימים האחרונים מקיא כל יום בסביבות חמש בבוקר. הקאה קטנה של חומר צהוב או רירי. היום הוא גם שילשל. מעבר לכך הכלב נראה שמח וחיוני, אוכל ושותה כרגיל. מדובר בלברדור כך שייתכן מאוד ואכל משהו בחוץ. משונה לי עניין ההקאה דווקא לפנות בוקר כל יום- מדוע זה קורה? אשמח לשמוע מה אתה ממליץ לעשות.
מודה לך מראש

הכלבה שלי בריאה רצה אוכלת אבל ביומיים האחרונים מקיאה ריר צהוב או שאריות אוכל וזה קורה רק לפנות בוקר. מה יכול להיות הסיבה לזה?

יש לנו כלבה מעורבת קטנה בת 11 וחצי שנים שפיתחה גידול בפה. עברה ניתוח אבל לא ניתן היה להסיר את כל הגידול שהיה ברובו באזור החניכיים וגם באזור החיך ותוך שבוע הגידול חזר והתפרץ אף יותר. התייעצנו עם וטרינר מומחה לפה ולסת אך לא קיבלנו תשובות ברורות כגון איך זה נראה לאחר ניתוח איך היא תאכל ומה הסיכויים שהגידול לא יחזור. חשוב לי לשמוע ממי שכבר ביצע ניתוח מהסוג הזה בכלב בוגר לדעת איך התפקוד של הכלב לאחר הניתוח ובכללי לקבל חוות דעת על ניתוח שכזה. הבנתי שיש עיוות בפנים אבל חשוב לי לדעת מבחינת תפקוד והאם יש כאב כאשר למעשה מאבדים חלק כזה מהפנים. מה הנתונים לגבי הצלחה של ניתוח כזה

עמית שלום רב,
משאלתך חסרים נתונים רבים, ולא ברור לי באיזה גידול מדובר, איזו דיאגנוסטיקה נעשתה לפני הניתוח, ומה נעשה בניתוח עצמו וכן האם הוא בוצע על ידי מומחה פה ולסת?
לצערי על מנת להבין צריך יותר פירוט וכמובן תמונות.
האם הגידול נשלח לביופסיה? האם תוצאות חזרו?
האם הייעוץ שעשית עם הוטרינר המומחה היה טלפוני או שהוא הגיע וראה את הכלבה?

בברכה,

ד"ר גיל הדר

יש לנו כלבה מעורבת קטנה בת 11 וחצי שנים שפיתחה גידול בפה. עברה ניתוח אבל לא ניתן היה להסיר את כל הגידול שהיה ברובו באזור החניכיים וגם באזור החיך ותוך שבוע הגידול חזר והתפרץ אף יותר. התייעצנו עם וטרינר מומחה לפה ולסת אך לא קיבלנו תשובות ברורות כגון איך זה נראה לאחר ניתוח איך היא תאכל ומה הסיכויים שהגידול לא יחזור. חשוב לי לשמוע ממי שכבר ביצע ניתוח מהסוג הזה בכלב בוגר לדעת איך התפקוד של הכלב לאחר הניתוח ובכללי לקבל חוות דעת על ניתוח שכזה. הבנתי שיש עיוות בפנים אבל חשוב לי לדעת מבחינת תפקוד והאם יש כאב כאשר למעשה מאבדים חלק כזה מהפנים. מה הנתונים לגבי הצלחה של ניתוח כזה

שלום יש לי חתול לחוץ מה אפשר לעשות כדי שירגיש לא לחוץ?

ליאור שלום, זה פורום של מחלות, תנס ההלעות שאלה בפורום התנהגות כמו כן צריך להיות הרבה יותר מפורטים בשאלה לא ניתן לענות על שאלה כללית כזאת..

בהצלחה

ד"ר גיל הדר

שלום
יש לי חתול אם אני מביא עוד חתולה הביתה צריך להפריד בינהם בהתחלה כמו עם כלבים או שחתולים מסתדרים בהתחלה גם?
תודה

שלום רב,

חתולים הם תמיד חיה מסקרנת ובלתי צוייה, לא ניתן לצפות את ההתנהגות שלהן בזמן שמביאים עוד חתול הבייתה, חשוב לא גנסות לגרום להם בכוח להיות חברים, אלא לתת להם את הזמן שלהם להגיע לאיזון ביניהם וליצור מערכת יחסים ביניהם. כמובן לשים לב שזה לא מגיע לאלימות. הרבה פעמים בהתחלה החתולים קצת נושפים, וקצת עושים קולות מאיימים ולאט לאט זה נרגע.. אפשר לשקול בהתחלה לשים את החתולה החדשה בחדר נפרד ואחרי מספר ימים להתחיל לשחרר אותה, אבל בגדול אין פה נוסחה אחת מצליחה צריך לראות במקום את ההתנהגות..

תהנו ובהצלחה,

ד"ר גיל הדר. כמו כן זהו פורום מחלות תנסו להעלות שאלה בפורום התנהגות...

איפה אפשר לקנות את התרופה
יש לי מרשם אבל לא מוכרים אותה בשום מקום

רימדיל היא תרופה וטרינרית בלבד, לא נמכרת בבתי מרקחת. יש לרכוש אותה במרפאה וטרינרית, ומומלץ אצל הרופא המטפל שלך שגם רשם את המרשם.

בברכה,

ד"ר גיל הדר

«   «הבא   | 698 | 697 | 696 | 695 | 694 | 693 | 692 | 691 | 690 | 689 | 688 | 687 | 686 | 685 | 684 | 683 | 682 | 681 | 680 | 679 | 678    הקודם»   »