פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פורום חיות - דין ומשפט

+ הוספת הודעה

בעל החיים נלקח להסגר, קיבלתם קנס בגין האכלת חתולי רחוב, השכנים התלוננו כי חיית המחמד מהווה מטרד? פתרונות לבעיות אלו ולעוד רבות אחרות תוכלו למצוא כאן

עו

עו"ד סיון זבולון-נוה, עוסקת בתחום "דיני בעלי חיים" ופועלת שנים רבות למען זכויות בעלי החיים בישראל באמצעות ייצוג פרטי של אנשים הזקוקים לסיוע משפטי מקצועי בסוגיות הקשורות לבעלי חיים וכן באמצעות  ייעוץ משפטי וייצוג של עמותות הפועלות בנושא זכויות בעלי חיים ואכיפת חוק צער בעלי חיים.

את מחפשת סיבה להצדיק תקיפה? גם כלב שלך היה משוחרר ללא השגחה במיוחד שהוא מסוכן לסביבה.
לדעתי את צריכה לפצות את בעלת הכלבאת מחפשת סיבה להצדיק תקיפה? גם כלב שלך היה משוחרר ללא השגחה במיוחד שהוא מסוכן לסביבה.
לדעתי את צריכה לפצות את בעלת הכלבאתמול פניתי לוטרינרית עם כלב שהיה במצב טוב ורק השתעל מידי פעם
הרופא מדדה לו חום ואמר שכנראה זה ברונכיטיס או שעלת
והוא זקוק לזריקת סטרואיד ונתנה עד כדורים וסירופ
אחרי הזריקה כלב הרגיש טוב אך מאוחר בלילה התחיל המצב שלו השתנה הרבה לרע ונתתי לו מהסירופ וכדור שקדמה רופא
בבוקר מצאתי את הכלב גוסס על הריצפה
התקשרתי לרופא ובקשתי שתבוא מייד כי כלב גוסס אך קיבלתי תשובה שהיא לא עושה שרות כזה ונתנה לי מס'טלפון של מרפאה וטרינרית אחרת וגם שם קיבלתי תשובה שלילית
בינתיים הכלב סבל מאוד ומת בגסיסות ובהתקבצויות על העיניים שלי
האם מדובר ברשלנות רפואית?הכלב שלי בן 11 התחיל לצלוע , רגל קידמית , לאחר בדיקה אצל וטרינר , כולל בדיקת דם , צילום רנטגן , לא נמצא כלום. האם יש לך איזה רעיון מה זה יכול להיות או איך אפשר לטפל בזה ?אני מעוניין להשיג על החלטת הארגון הישראלי לכלבנות שלא נותן החלטה בעניין מתן תשובה ואסמכתא לרישום כלב כגזעי. הם לא עונים זמן ממושך ולא ברור לאיזה גורם פונים בית דין או בית משפט,

מדובר במקרה חדש שועד הביקורת מטעמם לא מגיבה לעניין בו התבקשו לאשר מסמכים לרישום כלב כגזעי וטענתם שהמסמכים זוייפו איננה בורוה לא מנומקת והחליטו להפסיק לענות למייל ובשיחות מנתקים

מי הגוף המפקח עליהם?

תודהשלום רב .. הכלבה שלי השתחררה ויצאה מהחצר , פגשה כלבה קטנה ברחוב ונשכה אותה והרגה אותה .. הכלבה הקטנה שייכת לאחד השכנים שהיא גם הייתה משוחררת ללא בעליה ורחוקה מבית הבעלים ביותר מ 20 מטר ..
האם מוטלת עלי אחריות ? כי שני הכלבות היו לבד ללא בעל או רצועה ?הכלב שלנו, בן 10 חודשים, מחוסן ובסה"כ כלב טוב.
התעמת עם כלב צעיר יותר ולא מסורס בגינת כלבים.
בעלת הכלב טענה שהוא נשך אותה.
היתה במשרד הבריאות ...
ומחר אלך לשירותים הווטרינריים להיכנס לתצפית בית.
אין הוכחה שהנשיכה היא מהכלב שלי. ראיתי את הנשיכה, ממש מינורית ....
מה אוכל לעשות ???
כאןבה מהסיטואציה.השכנה קברה כלב בחצר ביתה בבית משותף. אני מאוד חוששת מהעניין התברואתי שבמעשיה. מה עלי לעשות בכדי שתוציא את השאריות מהאדמה המשטרה לא עשתה דבר בנידון וגם העירייה . האם לגשת אל המפקחת על המקרקעין בעיר מגוריי?
תודה מראש על המענה.שלום, רציתי לדעת האם פקח יכול לתת דוח על כלב משוטט על סמך עד ראיה בלבד? הפקח לא היה בכלל בישוב ורק משיחת טלפון החליט לתת דוח. האם זה אפשרי מבחינה משפטית?אם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,אם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,אם אתם יכולים לתת לגורים האלה בית אוהב ודואג, אנא צרו איתי קשר ישירות עכשיו בוואטסאפ שלי 054 889 2676. הגור ידידותי לילדים, ידידותי לחיות מחמד, ידידותי, אנרגטי, אוהב, חכם, שובב, אינטליגנטי, חמוד, מקסים, חברתי , נאמן, כלב משפחתי, מאומן בבית, מאומן בסיר, בריא, זריקות מעודכנות, כלב טהור,שלום,
יצאתי לטיול עם הכלבה שלי מחוץ לעיר מגורנו (בסמוך לכביש בינעירוני, אחרי שעברנו את שלט הכניסה לעיר ואת התמרורים של נסיעה בשטח עירוני) ושם שחררתי אותה.
עצר לא רחוק מאיתנו רכב פיקוח (לא מסומן-פרייבט רגיל) באיזור אסור לעצירה על אדום לבן. ופקח עירוני עם מדים טען שאנחנו בתוך שטח השיפוט של העיר ונתן לנו דוח.
כמובן שכשהנהג ברכב ראה שאני מצלם את הרכב שלו הוא נסע משם במהירות והשאיר אותי לבד עם הפקח. אבל הצלחתי לצלם.

1. האם הדוח חוקי למרות שניתן מחוץ לעיר ע"י פקח עירוני ולא שוטר? (אין לי שום מושג איך יודעים אם אני מחוץ לשטח השיפוט או לא, הסתמכתי על שילוט ותמרורים)
2. האם באמת אסור לשחרר כלב גם בחיק הטבע?
3. האם יש עילה לבטל את הדוח (במידה והוא חוקי) על בסיס זה שהפקח עצר את הרכב בניגוד לחוק, סיכן את התנועה וברח כשראה שמצולם?

תודה רבהשלום , האם רשאי פקח להכנס לגינת כלבים ולתת דוח לבעלים שלא אסף את צרכיו של כלבו (לא שם לב שעשה) ?שלום רב,
הבן הבכור שלי יצא כהרגלו בשעות הערב לטיול עם הכלבה קשורה, כשהגיע למגרש מגודר במושב ומאחר והיה לבד,שיחרר את הכלבה.
כעבור חצי שעה הגיע בחור עם כלבו. לדברי הבן שלי הכלב השני התקרב לכלבה שלנו והיא בתגובה נעמדה ורצה לכיוונו.
התחילה קטטה בין השניים שבסופה הכלבה שלי ננשכה באוזן בחומרה ונזקקה להליך רפואי שהיה כרוך בהוצאה של 1000 ₪..שאלתי, האם בעל הכלב התוקף צריך לשאת בהוצאות או חלקן?
או שמכיוון ששני הכלבים לא היו קשורים האחריות רק עלינו?
תודה רבהשלום, האם ניתן לתת דו"ח לבעלי כלב על פי תמונה שצולמה ע"י אזרח ונשלחה למחלקת הפיקוח. ללא סריקת שבב או תאריך או שעה או תלונה חתומה.בוקר טוב. אשמח לעזרה.
יש לנו בבית כלב.
לפני מספר חודשים קיבלנו שיחת טלפון מפקח שאמר שהוא זיהה את הכלב שלנו עושה את צרכיו בחוץ כשהכלב שוטט לבד, ויגיע אלינו דו"ח של 730₪, ואכן לאחר כמה ימים הגיע הדו"ח בדואר.
אנחנו בכלל לא ידענו שהכלב שלנו יצא מהבית לעשות את צרכיו וחזר, וגם קשה לנו להאמין שזה מה שקרה מכיוון שיש לנו שער מסביב לחצר, שלכלב אין שום דרך לפתוח אותו, כך שזה לא סביר שזה אכן קרה.
ומה גם שאין להם שום דרך לדעת שזה הכלב שלנו.
ההשערה שלנו היא שהם ביררו למי יש כלב באזור ואמרו להם שאצלינו יש.

כתוב שהעבירה צולמה, אבל באתר עם פרטי הדו"ח לא מופיע הצילום של העבירה.
לא יודע אם היא באמת צולמה ואם באמת זה הכלב שלנו.
אני לא שולל אפשרות שהחליטו להלביש עלינו דו"ח רק בגלל שיודעים שיש לנו כלב.
ושיחת הטלפון שהודיעה על הדו"ח הגיעה רק כמה ימים לאחר שטענו שקרה המקרה.

יש לציין שעברו מאז מעל 3 חודשים בלי שערערנו ובלי שביקשנו להישפט, ובינתיים הדו"ח תפח מ- 730 ש"ח ל- 1095 ש"ח.

השאלה שלי היא האם יש דרך לערער על הדו"ח או לבקש להישפט, בהתחשב בעובדה שחלפו 90 יום?
והאם בכלל כדאי לי לערער על הדו"ח המוזר הזה?
האם יש לי סיכוי בערעור כזה?
האם עליי מוטלת החובה להוכיח שהגללים לא שייכים לכלב שלי, במידה והם לא יראו לי את התמונות?

תודה רבה על העזרה.שלום, פקח של עיריית תל אביב צילם את הכלב שלי משחורר בכניסה לשדות של רמת השרון , הכלב צולם בשטח תל אביב משחורר רגע לפני הכניסה לשדות , הפקח נכנס אחרי לשדות של רמת השרון ביקש ממני להתלוות אליו עניתי לו שאין זה תחום השיפוט שלו מאחר ואנו בשטח רמת השרון ,הפקח רץ לכלב סרק אותו והלך לרשום לי דוח שכאמור יגיע כנראה בדואר.
האם זה חוקי שפקח של עיריית תל אביב סורק את הכלב בתחומי רמת השרון ? האם יש דרך לבטל את הדוח ?
תודה מראש על ההתייחסותהכלבה שלי הייתה קשורה כחוק בגינה והכלב שוטט לו ללא ידיעת בעליו(לא פעם ראשונה ושנייה) וככל הנראה הוא בעל אותה(לפי דבריה של אמו של השכן) היא התלוננה על כך שלא גידרתי את הגינה בזמן שהכלב שלהם משוטט ללא רצועה ביישוב. היא טענה שזכותה לתבוע אותי על כך. (היא במחזור? אתה חייב לגדר, הזכרים לא צריכים להיות מוחזקים)שלום

כלבי מסוג פומרניין , נכה בשתי רגליו האחוריות , כך שהוא נע באמצעות רגליו הקדמיות בלבד באופן שתנועתו מוגבלת למרחקים קצרים של מספר מטרים בודדים . אני מוריד את הכלב לגינה הציבורית כשהוא אסוף בזרועותי ללא רצועה , ושם מניחו לביצוע צרכיו , ולאחר שאספתי את גלליו , נגשה אלי פקחית עיריה ורשמה דו"ח על אי חגירת רצועה לכלב .
אודה לחוות דעתך , מה ניתן לעשות בנידון , ולמנוע תשלום הקנס בסך 500 ש"ח

תודה

יצחק37 | 36 | 35 | 34 | 33 | 32 | 31 | 30 | 29 | 28 | 27    הקודם»   »
X

כניסת מנהל

פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...