אמא בפעולה – אישה הריונית נלחמה בעיט שתקף את הכלב שלה

ביום שישי האחרון, יצאה מאקירה סמית' עם הכלב המתוק שלה לטיול שגרתי ברחבי העיר; אלא שאת סופו של הטיול, אף אחד כולל מאריקה, לא יכול היה לצפות מראש...
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

 

במהלך אותו טיול, הבחינה מאקירה ההריונית בעיט השועט לעברם על מנת לתקוף את ג'ק, הכלב שלה. למרות היותה חסרת אמצעים וחסרת כל הגנה ממשית, גברת סמית' האמיצה החליטה להשיב מלחמה כשהיא עושה זאת באופן אינסטינקטיבי לחלוטין.

אמא בפעולה

למזלם של השניים, שיצאו מהתקרית המפתיעה ללא כל פגע או נזק של ממש (לפחות לא פיזי), באותם הרגעים עבר לידם רכב נוסע שזיהה את מצוקתם וסיפק עבורם דרך מילוט מן המצב הכה הזוי ובעיקר מלחיץ. "אישה שעברה שם במקרה עם הילד שלה, הבחינה במקרה ולכן היא עצרה על מנת לעזור לנו", סיפרה מאקירה.

"לאחר שהותקפנו, הציפור (העיט) התיישבה ממולנו על השפה השנייה של המדרכה ופשוט התבוננה בנו. מספר רגעים לאחר מכן, היא פשוט התעופפה לעברנו שוב על מנת לתקוף בשנית", המשיכה גברת סמית'.

"שאלתי את האישה אם נוכל להיכנס לרכב בכדי לקבל הגנה ממנו (מהעיט) והיא ענתה מיד מבלי לחשוב – 'כמובן'. אני מאמינה שללא עזרתה של האישה הנחמדה שנחלצה לעזרנו, האירוע היה הופך למסוכן והרסני הרבה יותר!", המשיכה מאריקה כשחיוך רחב ומוקיר תודה פרוס על פניה.

"לא רציתי להיות דרמטית מדיי ולכן שאלתי את האישה בזמן ששהינו ברכב שלה על סוג הציפור שתקפה אותנו והיא ענתה שלדעתה מדובר בעיט. כשחזרתי הבייתה, חיפשתי בגוגל תמונות של בעלי כנף כדי לאשר את סוג החיה שתקפה אותנו ואני כמעט משוכנעת באופן וודאי שזה אכן היה עיט זהוב (Golden Eagle)".

גברת סמית' אשר מתנשאת לגובה של לא פחות מ- 1.88 מטרים, דיווחה לאחר האירוע שמוטות הכנפיים של העיט היו ארוכים יותר מגופה של האחרונה. "כשהותקפנו, הכנפיים של העיט היו פרוסות לצדדים בזמן שהוא נופף בהם והם פשוט היו ענקיים! הייתי אומרת שהם ללא ספק היו יותר גדולים ממני", שחזרה מאקירה.

"הייתי כל כך מבועתת שאני אפילו לא זוכרת איך הצלחתי להרחיק אותו מאיתנו בפעם הראשונה – פשוט דאגתי לג'ק והייתי מוכנה לעשות הכל על מנת להבטיח את שלומו באותם רגעים. כמובן שפעלתי בצורה אינטואיטיבית לחלוטין אך אני די בטוחה שהייתי פועלת בדיוק אותו הדבר בכל מצב דומה שהיה מסכן את הכלב שלי".

בנוסף סיפרה מאקירה כי היא די משוכנעת שהעיט כנראה ברח ממקום כלשהו. "אני זוכרת שהצלחתי להבחין בתג כחול וברצועת עור מסביב לרגלו", סיפרה גברת סמית' ההריונית. "אני כמעט בטוחה שהוא (העיט) שייך לאדם כלשהו מהסיבה הפשוטה שהוא ממש לא נלחץ או הוטרד לנוכח כל בני האדם שנכחו באזור באותם רגעים". 

"הייתי מבינה אם זה היה קורה לי בעת הליכה בשדה פתוח באמצע 'שום-מקום', אך לנוכח העובדה שמדובר ברחוב בנוי הומה אדם אני באמת מאמינה שהוא מבוית", המשיכה מאקירה. "אני במשך שש שנים נוהגת לטייל ברחוב הזה עם הכלב שלי ומעולם לא נתקלתי בדבר שכזה".

לאחר בירורים וחקירות שנעשו בנוגע לתקרית הבלתי רגילה שפקדה את מאקירה וג'ק, התגלה כי עיט זהוב ברח מבעליו במרחק קטן יחסית מהמקום בו אירעה התקיפה – דבר אשר מחזק רבות את הצהרתה של גברת סמית' שאכן מדובר בעיט מבוית שברח.

עוד מאמרים בנושא