פרו פלאן | Pro plan מותג המזון הפופולרי ביותר מבית Purina

עם הניסיון של 9 עשורים עם טכנולוגיות ייצור המתקדמות של נסטלה. פיורינה מציע מזון לכלבים וחתולים שעובר תהלכי ייצור ובקרה המחמירים ביותר בעולם.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

אי שם בשנות ה 20 במאה הקודמת לפני מאה שנה חברת פיורינה מקימה חווה במיזורי שבארה"ב במטרה לקדם את איכות המזון של חיות המחמד כלבים וחתולים. מה שמוביל את החברה מאז ועד היום שהמזון הוא מרכיב המרכזי שמשפיעה על איכות בריאות ואורך חיי הכלבים והחתולים שלנו. המזון לחיות המחמד שלנו לפי Purina צריך להיות עשיר ואיכות במרכיבי תזונה ואנרגיה צריך להוביל לאריכות חיים, למשקל גוף תקין ולבריאות של העור והפרווה.

Pro plan מותג מזון מוביל והפופולארי ביותר בעולם לחתולים וכלבים

בין מגוון המותגים הרבים פיורינה פיתחה המותג המוכר ביותר בעולם הוא פרו פלאן אשר קבע סטנדרטים חדשים בתעשיית המזון לחיות מחמד אשר נראים לנו היום מובנים מאליו. מותג פרו פלאן שילב לראשונה רכיב בשר אמיתי ממקור חי מובחן.

על מחקר ופיתוח המזון בפרו פלאן אמונים מיטב הווטרינרים, החוקרים ויועצי תזונה שאחראים על כל תהליך פיתוח פורמולת המזון ולא פחות חשוב על תהליכי ייצור מוקפדים ומבוקרים ברמה הכי גבוהה הקיימת בתעשיית המזון. אבל בשנת 2001 Purina ביצעה קפצת מדרגה נוספת כאשר היא מצטרפת לתאגיד המזון הענק נסטלה ומאז היא מייצרת את המזון במתקנים הכי מתקדמים בעולם בתחום המזון בכלל. יחד עם הניסיון של 9 עשורים עם טכנולוגיות ייצור המתקדמות של נסטלה. פיורינה מציע מזון לכלבים וחתולים שעובר תהלכי ייצור ובקרה המחמירים ביותר בעולם.

פיורינה מובילה את מחקר מדעי בתחום התזונה ומיישמת את הידע בכל סדרות המוצרים בפרו פלאן

מכון המחקר בסיינט לואיס שבוצעו מבוצעים בדיקות בכל אספקט החל בריאות, מטעם, איכות, והשפעה המזון גם על ההתנהגות של בעלי החיים. פריצות הדרך המדעיות המפורסמות בעיתונות המדעית בתחום משולבות בכל סדרות מזונות לכלבים והחתולים. טכנולוגיות הייצור החדשניות של המוצר מביאות לספיגה מרבית של רכיבים תזונתנתיים חיוניים ולרמת טעימות גבוהה במיוחד. התוצאה שהכלב והחתול שלכם זוכה למזון טעים ובריא בכל קערית. בזכות המחקר לפרו פלאן יש בפורמולות ההזנה ייחודיות. הפורמולות הייחודיות מבטיחות תזונה איכותית לכלב והחתול לאורך כל שלבי חייו ורמת טעימות גבוהה.

נוסחה ייחודית המכילה MCT ומסייעת במניעת ניוון והזדקנות בדגש על מערכת העצבים והמוח. (באדיבות חנות החיות גג לחיות)

לפרו פלאן המגוון הרחב ביותר שמתאימים לכלב בכל שלב ומצב בריאותי

בפרו פלאן מציעים את תזונה המגוונת ביותר ולכן היא אופטימילית ביותר לכלב שלך. ההתאמה בפרו לפאן מתבצעת לא רק לפי שלב חיים אלה גם לפי גודל גזע ותמיכה במצב גופני ספציפי: לכלבים פעילים לשמירה על משקל לכלבים עם רגישות בקיבה, לכלבים עם רגישות בפרווה ובעור עוד. הפורמולות המגוונות המוצעות בפרו פלאן מספקים תזונה אופטימלית מאוזנת מבוססת מחקר ופיתוח כל מוצר מספק מענה מיוחד ומדויק לצרכים הפיזיים של הכלב שלכם לכם נותר לבחור מהמגוון הרחב את המזון המתאים ביורת ביחס לשלב חיים גודל הגעז והמצב הפיזי המיוחד לכלב שלכם.

הביקורות על פרו פלאן במגזין היוקרתי DogFoodAdvisor

פרו פלאן זוכה ברוב המוצרים שלה לניקוה מאוד גבוה של 4/4.5 מתוך 5 במיוחד סדרות המוצרים לגורים החושבים ביותר להתפתחות תקינה של הכלב שלנו. המוצרים מאוד מומלצים ע"י המגזין ולכולם מתאפיינים רמות חלבון ושומן מעל הממוצע.

https://www.dogfoodadvisor.com/dog-food-reviews/purina-pro-plan-savor/

ביקורות הגולשים

סקרנו את תגובות הגולשים בארץ ובעולם והביקורת נלהבות. בעלי כלבים וחתולים מדווחים על מזון מאוד אהוב בעל רמת טעימות גבוה. מזון שמתעכל ביעילות אין דיווחים על הקאות ואינו גורם לאלרגיות, הרושם המתקבל שהתזונה המאוזנת שפרו פלאן מציעה מתאים לרוב הכלבים והחתולים.

איפה רוכשים פרו פלאן

בדיקת שביעות רצון ברכישת פרו פלאן מגג לחיות

איפה מומלץ לרכוש פרו פלאן כמעט כל חנות חיות מוכרת פרו פלאן. אז נשארת השאלה איפה נקבל את השרות הטוב ביותר. אז פנינו לאחת החנויות הוותיקות בארץ עם משלוחים לכל הארץ שטוענת למשלוח מאוד מהיר. פנינו לגג לחיות בעלת מדיניות מוצהרת לשירות מעולה הכולל שירות משלוחים והחזרות לכל הארץ. נכנסנו לאתר וביצענו בדיקת חווית לקוח ואף הזמנו מוצר של פרו פלאן. האתר מאוד נוח לגלישה מערכת הסינון נוחה ומתקדמת מאפשרת להגיע בקלות למזון המתאים לכלב שלך, הקטלוג של המוצרים מאוד מפורט ונותן מידע מעמיק ומלא על כל מוצר. ביצענו הזמנה בבוקר למשרדים שלנו ברחובות מגג לחיות. חזרו אלינו באותו יום לתאם משלוח כבר בערב במשרד אף אחד לא התנדב להישאר אז דחינו אותם למחרת בבקר, שק המזון הגיע עם מתנה חטיף דנטלי. כמובן שאחר כך עדכנו את גג לחיות שבצענו סקר שביעות רצון הם מאוד שמחו לשמוע.

עוד מאמרים בנושא