סקירת מוצר שבועית והפעם מותג המזון לכלבים וחתולים N&D

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

סקירת מוצר שבועית והפעם מותג המזון לכלבים וחתולים N&D

N&d   מבית Farmina

פרמינה היא אחת החברות המזון לכלבים הוותיקות הקיימות בשוק שהוקמה בשנת 1965 באיטליה. פרמינה מתייחסת לאכל חיות המחמד שלנו באותה תשומת לב שאנשים רבים כיום מתייחסים למזון של עצמם. אם בשנים האחרונות אנחנו יותר שמים לב למזון שאנחנו אוכלים ונזהרים ממזון מתועש עם חומרי לוואי וכמויות אדירות של סוכר. פרמינה לוקחת את אותה מגמה של אוכל טרי ובריא ואף טעים לעולם של חיות המחמד. למרות שנראה  שבמשך כול השנים לווטרינרים ותעשיית המזון הקשר בין תזונה ובריאות.

גישה זו של חברת פרמינה הביא את סדרת המוצרים של   N&D להיות אחד המזונות האיכותיים שקיימים היום בשוק השם המבטיח שפרמינה בחרה לסדרה" טבעי וטעים אכן עומד בציפיות. רכיבים טבעיים בלבד ללא תוצרי לוואי תעשייתיים וטעימות גבוהה מאוד ביחד עם אחוז נמוך מאוד של ערך גליקמי. אם אתם רוצים לשמור על דיאטה בריאה ועל הגזרה של כלבכם לאורך כל חייו נטורל אנד דלישס היא בהחלט אחת הבחירות שצריך לקחת בחשבון .

בבחינת מרכיבים המוצר מקבלים מזון שיש בו אחוז מרכבי בשרי ושומן ממקור חי גבוה מעל הממוצע מקור לפחמימות לא מדגנים (תפו"א) מורכב עשיר בסיבים נמוך ביחס למותגים אחרים. וכל זאת הם הצליחו להגיע לטעימות מאוד גבוהה  הכלב או החתול שלכם יאהבו את האוכל הזה. עדויות רבות של בעלי כלבים אפשר למצוא לכך באתר הגדול לחיות מחמד בארה"ב  chewy.

פרמינה היום מקבלת בשנה אחרונה סקרים ציונים גבוהים (4-5) בקרב מגזינים מובלים בתחום. אחת הביקורות תמצאו באתר DogFoodAdvisir

מבט מקרוב על אחד המתכונים של פרמינה בסדרת המוצרים של נטרול אנד דלישס

עוף טרי, ועוף מיובש  שהם סך הכול בין 30-34  שומן 18 אחוז  ופחמימה 29 אחוזים. היתרונות של המתכון של פרמינה מקור בשר זוהה -עוף ללא עצמות באחוז יחסית גבוהה בהשוואה לשאר היצרנים גם מקור השומן, מקור פחמימות הוא לא מדגנים אל מירקות שהם גם מקור לסיבים ללא חומרים משמרים ותוצרי ללואי תעשייתיים.

באיזו חנויות חיות חיות ברשת תוכלו לרכושN&D

יש את חנות החיות רויאל פט חנות וותיקה ברשת שקיימת מעל 4 שנים עם שרות לקוחות אדיב ומקצועי ויחס אישי בקטלוג של מזון תמצאו כמעט את חברות המזון של כלבים וחתולים המשווקים בארץ וגם את N&d.

עוד מאמרים בנושא

לפרמינה גישה ייחודית וככול שלומדים יותר על המותג מגלים שזו בשורה משמחת מאוד לנו בעלי הכלבים והחתולים.
בבחינה מעמיקה מבינים למה מותג האוכל גו זוכה בשבחים בכל הביקורות למזון לכלבים וחתולים.
סקירה של שני מותגי מזון איכותיים מונג' ובלקנדו לכלבים וחתולים מאיטליה לבחירתכם