אף פעם לא לבד – ילדה שהלכה לאיבוד נמצאה ביער כשהכלבה שלה שומרת עליה

לאחר יומיים של חיפושים בלתי פוסקים של המשטרה, ביחד עם אלפי אזרחים שנרתמו למשימה, אוולין סיידס בת ה-4 נמצאה ביער ביחד עם הכלבה שלה, לוסי. 'היינו אמיצים', סיפרה אוולין הצעירה.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

 

אוולין סיידס, ילדה בת 4 מאלבמה שהלכה לאיבוד ביער סמוך לבית של סבתה, נמצאה כיומיים לאחר מכן ביחד עם הכלבה שלה, כששתיהן בריאות ושלמות. לדבריהם של צוות ההצלה שנכח במקום בו השתיים נמצאו, אוולין ולוסי היו ישובות בצד הדרך כשהאחרונה דואגת לגונן ולשמור על ה'ילדה' שלה.

ילדה אבודה

"יצאנו (אוולין ולוסי) לטייל קרוב לבית של ננה (סבתא), אבל בלי לשים לב התרחקנו מאוד מהבית", סיפרה אוולין הקטנה. "בשלב מסוים התחלתי לקרוא לסבתא אבל כבר היינו רחוקות מאוד ממנה… בלילה הראשון נשארנו לישון במקום בו הבנו שהלכנו לאיבוד. בלילה לאחר מכן, ישנו בדיוק איפה שמצאו אותנו."

ג'יי ג'ונס, השריף של המחוז ליי שבפלורידה, אלבמה, סיפק גם הוא את הצד שלו לחוייה הבלתי נשכחת שחווה ביחד עם צוותו. "המילה 'טירוף' לא תתאר את מה שעבר עלינו באותם רגעים – זה היה פשוט רגע מרגש שקשה לי לתאר במילים."

"הזדקקנו לזה נואשות", המשיך השריף ג'ונס. "אין ספק שמדובר בחדשות נהדרות ומשמחות למדיי, בטח בתקופה קשה כמו עכשיו שבה כל העולם מודאג מהמצב הבריאותי. אני פשוט מאושר מכך שהצלחנו למצוא את שתיהן בריאות ושלמות!"

למרות שהצליחה לעורר דאגה ולחץ רבים בקרב רבים, מבחינת מיס סיידס הצעירה לא מדובר בסיפור גדול מדיי. אנדראו פיקוק, דובר משטרת מחוז ליי שנכח בביתה של אוולין רגעים ספורים לאחר שהאחרונה נמצאה, התמוגג מכך ש'הילדה נראית כאילו היא חזרה מטיול קצרצר בגינה'.

סביר להניח שהעובדה שלוסי (הכלבה של אוולין) נכחה במקום, למעשה העניקה לילדה הצעירה תחושה נעימה ומוכרת שלמעשה גרמו לה להתייחס לכל החוויה באור שונה וחיובי לגמרי. "הדבר הכי מעודד היה למצוא את שתיהן כשהיא (לוסי) עומדת בחזית ושומרת עליהן", שיתף אנדראו שחיוך ענקי מרוח על פניו.

הריאט סיידס, סבתה של אוולין, סיפרה גם היא על הרגעים בו היא הבינה שנכדתה נמצאה. "אני כל כך שמחה ואסירת תודה לאלוהים על כך ששמר על הנכדה היפהפייה שלי", סיפרה הריאט הנרגשת. "אין מאושרת ממני על כך שהיא חזרה בריאה ושלמה אליי!"

חשוב לציין שכמה חודשים קודם לכן, נמצאה גופתו של סטודנט אמריקאי מאלבמה באחד מהיערות שנמצאים ברחבי המדינה – דבר שרק חיזק והעצים את החיפושים למצוא את אוולין ולוסי טרם יקרה לאחת מהן משהו. סיפור מרגש ולא שגרתי, ללא ספק.

עוד מאמרים בנושא

כלבים הם שחיינים טבעיים, המסוגלים להישאר מעל המים, לצוף ולהניע את עצמם על ידי חתירה.