דנטלייף מבית PURINA לשמירת בריאות השיניים לכלב והחתול

על מנת לתת פתרון לבריאות חלל הפה לכלבים וחתולים Puirna פיתחה חטיף שמסייע רבות להפחת אבן השן והפלאק מאחר שרובנו בעלי הכלבים והחתולים נוטים לתת חטיפים מספר פעמים בשבוע חטיף דנטלי ובריא הוא פתרון נוח שיכול להשתלב בשגרה היומיומית שלנו.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

אין הבדל במידת החשיבות על שמירת על בריאות השיניים וחלל הפה בקרב חתולים וכלבים לביננו. כמו שלנו יש שגרה יומיומית בכל משקשור לבריאות השן גם כלבים וחתולים לשנו צריכה להיות שגרה יומיומית לניקוי השיניים וגם בדיקה תקופתית אצל הווטרינר נדרשת. להזנחת בריאות השן יש השלכות קשות על איכות החיים של כלבים וחתולים ויכולה לגרור אף בעיות בריאותיות מעבר לשיניים וחלל הפה.

מאילו בעיות שיניים וחלל הפה אנחנו רוצים להימנע

 • ריח רע מהפה
 • יצירת דלקת חניכיים מדממת בקלות והגורמת לכאבים לכלב או החתול
 • ספיגת חיידקים מהשיניים דרך החניכיים המודלקים ויצירת דלקות בלב, בכליות ובאיברים פנימיים אחרים.
 • חשיפת שורשי השיניים שעלולה להסתיים בנשירת שיניים.
 • קשוי באכילה.
 • ריקבון ואובדן שיניים.

כיצד מתחוללות מחלות השיניים וחלל הפה ?

הכול מתחיל שאבן שן נוצרת כאשר מינרלים מרוק גורמים לפלאק על השיניים להתקשות. כלבים מבוגרים וכלבים קטנים עם שיניים קטנות יכולים לפתח מחלות חניכיים במהירות כתוצאה מהצטברות פלאק. הפלאק ואבן שן מצטברים על הניבים בדיוק כמו אצל בני האדם. פלאק עשוי חלבונים מרוק, שבאים במגע עם חיידקים. אם הוא ממשיך להצטבר מעל השיניים, החיידקים מתרבים במהירות והוא יכול לפלוש אל תוך החניכיים סביב השיניים ולגרום לדלקת חניכיים. אם הפלאק לא מוסר, דלקת החניכיים יכולה להתפשט לעצם סביב השיניים ולגרום לאובדן העצם או למחלת חניכיים. ללא תמיכת עצם נאותה, השיניים עשויות להתרופף ואף לנשור.

חטיף דנטלייף לכלבים
דנטלייף לכלבים
דנטלייף לחתולים

איך DentaLife מבית Purina בא לעזור לנו לבריאות השיניים וחלל הפה של הכלב או החתול.

על מנת לתת פתרון לבריאות חלל הפה לכלבים וחתולים Puirna פיתחה חטיף שמסייע רבות להפחת אבן השן והפלאק מאחר שרובנו בעלי הכלבים והחתולים נוטים לתת חטיפים מספר פעמים בשבוע חטיף דנטלי ובריא הוא פתרון נוח שיכול להשתלב בשגרה היומיומית שלנו.

דנטלייף הוא חטיף לשמירה על ביראות השן של הכלב או החתול. לחטיפים יש מבנה מיוחד המסייע לניקוי אבן השן ומגיע גם לאזורים בחלק האחורי של חלל הפה שנתקשה להגיע אליהם באמצעות צחצוח שיניים.

המרקם ומבנה המיוחד של החטיף הדנטלי DentaLife

חטיף לכלבים וחתולים לטיפול אוראלי של DentaLife Daily Oral Care הינו בעל מרקם נקבובי חדשני אך עם זאת לעיס המכיל אלפי כיסי אוויר. הצורה הייחודית כוללת 8 רכסים נפרדים המנקים את שיני הכלב עד לקו החניכיים.  DentaLife  גורמת לכלבים ללעוס כדי לנקות אפילו את השיניים בחלל האחורי של הפה שאינן נגישות בדרך כלל לניקוי.

באמצעות המבנה והמרקם הייחודיים  DentaLife  מסוגלת לספק פריצת דרך נקייה שהוכח מדעית כמפחיתה את הצטברות האבנית. חטיפי דנטלייף כוללים גם רכיבים בריאים ורמת טעימות גבוהה בטעם עוף המעודדים את הכלב והחתול לשנו ללעוס את החטיף וכך לנקות את השיניים מאבן שן שכל כך חשוב לבריאות השיניים שלהם ובכלל.

היתרונות במתן חטיף דנטלייף ברמה יומית

 • הוכח מדעית כמסייע בהורדה של 57% בממוצע בהצטברות אבנית ועוזר בהורדת הצטברות פלאק
 • מסייע בשמירה על ריח פה נעים
 • מבנה ומרקם מיוחד המאפשר ניקוי יומיומי גם של השיניים האחרויות
 • דל שומן וללא תוספות סוכר
 • ללא תוספת של חומרי טעם מלאכותיים או צבעי מאכל
 • רמת טעימות גבוהה בזכות רכיבי עוף איכותיים
 • מכיל סידן וויטמין D לשיניים חזקות

חותמת איכות של VOHC (Veterinary Oral Health Coucil) – האגודה הווטרינרית העולמית לבריאות השיניים

מוצרי דנטלייף קבלו חותמת איכות ®VOHC  חותמת זו מעידה שהמוצרים נבדקו ביסודיות ונמצאו שהם בטוחים ועומדים בסטנדרטים עליהם הם מצהירים ליעילות בהפחתת הצטברות פלאק כאשר נעשה בהם שימוש לפי הוראות היצרן, ולכן ניתן להמליץ עליהם בבטחה לשיפור היגיינה בנתינה דרך הפה לכלבים וחתולים.

לרכישת DentaLife לכלבים וחתולים כנסו כאן

באדיבות גג לחיות חנות חיות עם שרות המשלוחים המהיר לכל הארץ

עוד מאמרים בנושא

כמו אצל בני אדם איכות חייהם של כלבים וחתולים תלויה בשגרת צחצוח של השיניים
כלבים הינם מיוחדים בכך שאין להם מחזור רבייה רציף כמו אצל שאר בעלי החיים