קבלו אותם: 23 אימוג'י חדשים של גזעי כלבים

גם לכלבים מגיע! אפליקציה חדשה וחינמית מאפשרת להוסיף למקלדת בסמארטפון 23 אימוג'י חדשים של גזעי כלבים שונים. אז איזה גזע אתם הכי אוהבים?

אחרי שהושקו אימוג'י של בני אדם בצבעי עור שונים – מגיע גם תורם של הכלבים. אפליקציה חדשה מאפשרת להוסיף למקלדת שלכם 23 אימוג'י חדשים של סוגי כלבים שונים. את האפליקציה החדשה, שאוהבי הכלבים בוודאי ישמחו לשמוע שהיא חינמית לחלוטין, השיק ארגון צדקה בריטי. המטרה: לשים דגש על השונות בין הכלבים.

קראו עוד: הפטנט שיעזור לכלב שלכם לשרוד את הקיץ

מגדלים כלב? אתם ודאי כותבים עליו לא פעם בשיחות הווטסאפ שלכם – ונאלצים להסתפק באימוג'י פשטני של כלב לא ממש מזוהה. מעכשיו זה יכול להשתנות. ארגון צדקה בשם Dogs Trust, אשר מטרתו שמירה על איכות חייהם של הכלבים בממלכה הבריטית, השיק אפליקציה חדשה שמאפשרת לכם להוסיף 23 סוגים של אימוג'י – כל אחד מייצג גזע אחר של כלבים.

קראו עוד: מדריך אילוף: איך מדברים עם כלבים?

בין היתר תמצאו באפליקציה אימוג'י של טרייר, פאג, רוטויילר, בוקסר ואפילו קוקר ספנייל – כולם גזעי כלבים נפוצים מאוד ואהובים, גם בישראל. האיורים, אגב, מבוססים על כלבים שממתינים לאימוץ בכלביות השונות של הארגון, והמטרה היא לקדם את נושא אימוץ הכלבים – במקום רכישתם, נושא שעולה לכותרות לא פעם גם בארץ.

האפליקציה זמינה באייפון ובאנדרואיד.

עוד מאמרים בנושא

יפים, מריחים טוב ומופיעים בגינה או במרפסת בעיקר בתקופה הזאת של השנה - אבל הם מסוכנים לחיות המחמד