תומאס הגאון: כך תנקו את שיער הכלבים והחתולים מהבית בקלות

אם אתם מגדלים כלב או חתול בבית אתם ודאי מתמודדים יום יום עם השיער הנושר על הספות והרצפה, אשר נצמד לבגדים ומתערבב עם החול והבוץ שהם משאירים בכל מקום בבית. כיצד נפטרים מהלכלוך בדרך קלה ומהירה תוך טיהור האוויר וחיסול קרדית האבק וחיידקים אחרים? הכירו את תומאס הגאון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

(כתבה אינפורמטיבית)

השיער הנושר מהכלב או מהחתול שלכם יכול להיות מטרד רציני כשהוא מגיע לבגדים שלכם, לספות ולשטיחים בבית, ואפילו למזון שעל השולחן. יחד עם זאת, אין זה אומר שאתם צריכים לוותר על חיית המחמד האהובה שלכם. ישנן שלל דרכים להסיר את שיער הכלבים והחתולים מהבגדים ומהספות בבית, אבל כמעט כולן ידרשו מכם זמן רב ומאמץ.

בשוק תוכלו למצוא כמה אביזרים, כמו מברשות עגולות מיוחדות שהשיער נדבק עליהן, מטאטא גומי, וגם כמה פתרונות יצירתיים כמו סקוץ' או סלוטייפ. אלא שמי שיש לו כלב או חתול המשירים שיער יודע שכדי להיפטר ממנו דרושה פעילות שגרתית יומיומית – ורצוי שתהיה קלה, פשוטה ומהירה.

הפתרון: שואב אבק/שוטף תוצרת גרמניה לניקוי שיער בעלי חיים     

THOMAS PET & FAMILY PLUS בטכנולוגייתAQUA+  הוא שואב אבק מקצועי המשלב שאיבה יבשה ורטובה ואף שטיפה וניגוב. באמצעות מגוון אביזרים ייחודי המיועדים לשאיבה ושטיפה של שיער בע"ח, התומאס שואב באופן מושלם שיער בעלי חיים ובאותה פעולה הוא אף שוטף את הרצפה ומנגב אותה והכל בפעולה פשוטה אחת. המכשיר מיוצר כל כולו בגרמניה והוא מגיע עם שנתיים אחריות מלאה.

תומאס הגאון לניקיון הבית משערות חתולים וכלבים

כיצד זה עובד בפועל? ראשית, יש לו את כל האביזרים שצריך כדי להסיר את שיער בעלי החיים מכל מקום. בין האביזרים הייעודיים: אביזר לשאיבת שיער מרצפה, מפרקטים ומשטיחים עם גובה משתנה; מברשת טורבו להסרת שיער משטיחים; אביזר לשאיבת שיער ממקומות צרים ומסילות של תריסים, מברשת עדינה לשאיבה של ריהוט, אביזר לשטיפת רצפה, פרקטים ושטיחים, אביזר לשטיפת ספות, אביזר לשטיפת ויטרינות, וכן שקית היגיינית לאיסוף שיער (למי שלא מעונין באיסוף השיער לתוך מיכל המים).

שנית, הוא מצויד במיכל מים, שהוא גם מסנן מים הבנוי מכמה פילטרים היגייניים. לפני פעולת השאיבה ממלאים במיכל מעט מים והפילטר שבתוכו סופח את האבק יחד עם הלכלוך ועם שיער בעלי החיים – מבלי שהם מתפזרים באוויר. בשואבים רגילים, המצוידים בשקית או במיכל ציקלון, נפלטות כמויות גדולות של חלקיקי אבק לאוויר בעת השאיבה או בעת ריקון המיכל. מסנן המים בשואב של  THOMASמונע את פיזור השיער או האבק לאוויר. כשמסיימים לשאוב פשוט מרוקנים את מיכל המים המלוכלכים לאסלה – והאוויר בבית נשאר נקי מאבק ומשיער, וכך גם כל הריפודים והרהיטים בבית.

THOMAS PET & FAMILY PLUS למעשה גם שואב את השיער, גם מרטיב את המשטח, גם מנגב אותו וגם מייבש אותו – והכל בפעולה אחת ובעוצמה אדירה של 1,700 וואט. קל, פשוט, מהיר – ויותר מכל – יעיל. השואב של תומאס אף מצויד במערכת ויסות עוצמה אלקטרונית עם שלושה מצבים (כולל מצב חיסכון), מערכת איסוף כבל אוטומטי (8 מטר אורך הכבל), רדיוס עבודה של כ-11 מטר, מערכת כפתורי מגע, אפשרות אחסון האביזרים על גבי המכשיר ופגושי סיליקון להגנה על הרהיטים – וקיבלתם מוצר חובה בכל בית שיש בו בעלי חיים המשירים שיער.

את תומאס הגאון ניתן להשיג בטלפון 3134*, בחנות היבואן ברחוב היצירה 4 באור יהודה ובמגוון חנויות ורשתות מובחרות. למידע נוסף ניתן לבקר באתר האינטרנט בכתובת www.thomas-israel.co.il
יבואן רשמי: אלקטרו-גל יבוא ושירות בע"מ

רוצים לדעת עוד על תומאס הגאון?

עוד מאמרים בנושא