משלוח מהיר | משלוחים והחזרות חינם!

משלוח מהיר | משלוחים והחזרות חינם!

6 דרכים לשמור על הכלב שלך פעיל בחורף!

כלב פעיל בחורף

יש הרבה רגעים מהנים שמגיעים עם בעלות על כלב. אבל יציאה החוצה בחורף, היא לא תמיד אחד מהם. כמה גזעים, כמו האסקי עם פרווה עבה, מלאמוטים ופירנאים גדולים, שמחים להשתולל בטמפרטורות קרירות, אבל רבים מעדיפים להתפנק בבית ולחכות לאביב. 

למרבה המזל, יש הרבה דרכים לשמור על הכלב שלך פעיל בחורף הזה מבלי שאף אחד יקפיא את כפותיו. כדי ללמוד עוד, חקרנו קצת על הדרכים האהובות ביותר לשמור על כלבים פעילים בחורף. 

וודא שיש לך את הציוד הנכון

אם הכלב שלך נאבק על טיולים בחורף, יכול להיות שחסרה לו הגנה מתאימה למזג האוויר. מעילים ומגפיים הם לא רק לאנשים! מעיל חם יכול לעשות פלאים לכלבים הרגישים יותר לקור.

לשים נעליים על גור לא מתלהב יכול לאתגר את הסבלנות של כל אחד, אבל שלג, קרח ומלח כימי זורעים הרס על כפות הכפות שלו. אם נעליים אינן אפשריות, נסה לנגב את כפות הכלב שלך כשהוא מגיע הביתה ואז למרוח משחה לכפות כדי להרגיע אזורים סדוקים. 

כלב קטן עומד בחוץ בחורף לובש מעיל אדום ומגפיים אדומים.

שחק בפנים

ישנן דרכים רבות להעסיק את הכלב שלך הן נפשית והן פיזית בתוך הבית, תלוי כמה מקום יש לך. נסה להסתיר את הפינוק או הצעצוע האהובים על הכלב שלך כמשחק מחבואים, או שחק במשיכת חבל. המחבואים הם האהובים עליהם. וזה, כיוון שהוא גורם להם להשתמש בשרירים שלהם, במוח ובאף שלהם, וגורם להם לעסוק ולהפגין רצונות ציד טבעיים.

בסלון עם ספה בז' ושטיח בז'.  גולדן רטריבר משחק משיכת חבל עם בחורה צעירה לובשת פיג'מה.

תכנן דייט לכלב שלך

כל עוד הכלב שלך סובל כלבים אחרים בחלל שלהם, דייטים למשחקים בתוך הבית הם אופציה מצוינת לסוציאליזציה בחורף. אתה לא הורה רגיל, אתה הורה מגניב. אז כשקר מדי לגינת הכלבים, הזמינו את החברים של הכלב שלכם להסתובב בבית. רק הקפד לשים את הכלים השבירים בצד קודם!

שני שפרד אוסטרלים מנסים להשיג צעצוע.  הם במטבח.

תן להם לעסוק בפעילויות חשיבה

כלבים זקוקים לגירוי נפשי באותה מידה שהם זקוקים לגירוי פיזי. עבודה על טריק חדש ביחד יכולה לאתגר את הכלב שלך בשני הדרכים. ויש מספר אינסופי של טריקים שיעסיקו אותך במהלך החורף. 

אדם בחולצת טריקו יושב על אדמת דירתה מלמד גולדן דודל לעשות טריק.

העסק אותם

כפי שכל הורה יגיד לך, זה יכול להיות מאתגר להעסיק את ילדך כל היום. כדי לעורר משחק עצמאי, הניחו פינוקים על משטח קונג, מחצלת הרחה או כרית ללקק ותנו להם ללכת עליו לעיר. הרחה וליקוק הן פעילויות מרגיעות מאוד עבור כלבים. וכתוצאה מכך, הם יכולים לעזור להוריד את רמות האנרגיה ולספק את הגירוי המנטלי שהכלב שלך משתוקק לו. 

כלב שחור ולבן יושב על ספה ירוקה עם צעצוע קונג אדום.

נסה מעון יום לכלבים

בהתאם להתנהגות הכלב שלך (והתקציב שלך), מעון יום לכלבלבים יכול להיות אופציה מצוינת ליצירת קשרים חברתיים עם כלב במהלך החורף, או אפילו רק כאשר לוח הזמנים שלך עמוס. עד שתאסוף אותם בסוף היום הם יהיו עייפים מכדי לצאת לטיולי חורף ארוכים. הקפד תמיד לבצע בדיקה יסודית של כל מעונות יום לפני שתחתים את הגור שלך.

שני כלבים לבנים וכלב אחד שחור ולבן תלויים מעל קיר ירוק קצר עם כפותיהם למעלה.

החורף יכול להרגיש ארוך – לך ולגור שלך. אבל אם תשתמש בדרכים היצירתיות האלה כדי לשמור על הכלב שלך פעיל במהלך הזמן הזה, שניכם תישארו מבדרים עד שהשמש תצא שוב.

נכתב על ידי רייצ'ל

נכתב על ידי רייצ'ל

רייצ'ל הגיעה לארץ מהעיר ניו יורק. היא עובדת כמנהלת חשבונות ביום, אך בשעות הערב ובסופי השבוע היא מקדישה את זמנה לכתיבה, שהיא התשוקה האמיתית שלה.

עוד מאמרים בנושא

 כמו אצל בני אדם, אורח חיים בישיבה מרובה יכול להוביל להשפעות שליליות על הבריאות הפיזית והנפשית.
חמישה זנים וגזעי ארנבים בעלי אוזניים גדולות שגדלות ללא הרף שכדאי להכיר
למד כיצד להשתמש בתרופות ביתיות כדי להסיר את ריח הבואש מהכלב האהוב שלך
כולנו ראינו לטאות ירוקות ששוכבות להן בשמש ומתחממות על אבן כהה או על האספלט השחור. האם פעם עצרנו לחשוב למה?

פט נט חנות החיות המובילה ברשת!
משלוחים סופר מהירים לכל הארץ 🛵

האם מאמציה של ממשלת טסמניה יצליחו להציל את התוכים כתומי הבטן נקווה שכן

המוצרים הנמכרים ביותר

דילוג לתוכן