נאו מותג מזון לכלבים וחתולים מרכיבים איכותיים והכי טריים

השם של מותג המזון הוא הברקה במילה אחת מעביר את המסר. אנחנו יודעים כבר שנים שלנו בני אדם הכי טוב לאכול אוכל טרי שעכשיו הכנו וכך שמרנו על הערכים התזונתיים. אנחנו יודעים שהאוכל התעשייתי לא טוב לנו בגלל מלחים וסוכרים וחומרים משמרים מה שלא טוב לבריאות שלנו לא טוב לחברים שלנו על ארבע.
נאו אוכל לכלבים

NOW פשוט טרי

השם של מותג המזון הוא הברקה במילה אחת מעביר את המסר. אנחנו יודעים כבר שנים שלנו בני אדם הכי טוב לאכול אוכל טרי שעכשיו הכנו וכך שמרנו על הערכים התזונתיים. אנחנו יודעים שהאוכל התעשייתי לא טוב לנו בגלל מלחים וסוכרים וחומרים משמרים מה שלא טוב לבריאות שלנו לא טוב לחברים שלנו על ארבע.

וגם זו התפיסה של המותג NOW כלבים וחתולים צריכים לאכול באותה גישה של בריאות תזונתית מזון מרכיבים איכותיים וטריים שהוכן ובושל בעדינות לשמירה על הערכים התזונתיים של המזון. כל סדרת המזון של NOW זוכה לציון המרבי של 4.5-5 כוכבים במגזין הנחשב Dog Food advisor.

Product Rating AAFCO
Now Fresh Adult Recipe with Turkey, Salmon and Duck 5 M
Now Fresh Senior Recipe with Turkey, Salmon and Duck 4.5 M
Now Fresh Adult Recipe with Trout, Salmon and Herring 4.5 M
Now Fresh Adult Recipe with Lamb and Pork 4.5 M
Now Fresh Puppy Recipe with Turkey, Salmon and Duck 5 G
Now Fresh Small Breed Senior Recipe with Turkey, Salmon and Duck 4.5 M
Now Fresh Large Breed Senior Recipe with Turkey, Salmon and Duck 4.5 M
Now Fresh Large Breed Adult Recipe with Turkey, Salmon and Duck 5 M
Now Fresh Small Breed Adult Recipe with Turkey, Salmon and Duck 5 M
Now Fresh Small Breed Puppy Recipe with Turkey, Salmon and Duck 5 G
Now Fresh Large Breed Puppy Recipe with Turkey, Salmon and Duck 5 G

Our Rating of Now Fresh Dog Food

Now Fresh is a grain-free dry dog food using a significant amount of named meats and dried egg as its dominant source of animal protein, thus earning the brand 5 stars.

Enthusiastically recommended.

מתוך DOG FOOD ADVISOR
https://www.dogfoodadvisor.com/dog-food-reviews/now-dog-food/

ב NOW ההקפדה על איכות המרכיבים גבוהה במיוחד.

אין שימוש בבשר בקר או עוף מחשש לחומרי לוואי תעשייתיים כמו הורמונים. ב NOW יש  שימוש בחלבון טרי מין החי בצורתו הגולמית(כמרכיב ראשון -הכמות הגדולה ביותר מסך המרכיבים במזון) ממקורות כמו  דגים, סלמון, הודו, ברווז, הרינג ועוד. כל ZT, על מנת להבטיח תזונה שפחות חשופה לאלרגנים המגיעים מבשר שהמקור שלו תעשייתי(בקר ועוף) וכן שמירה על הערכים התזונתיים של החלבון מין החי לכן תהליך בישול הוא מינימלי.

שאר המרכיבים במזון שומרים על אותה גישה' מזון ללא דגנים, כאשר מקור נוסף לחלבון הוא שימוש בביצים טריות שזהו מקור איכותי מאוד לחלבון. כמו כן תמצאו  שמנים חיוניים מין החי בכמות גבוהה מעל 18% ושמנים וחלבונים  מין הצומח איכותיים המכילים  רכיבים איכותיים  אומגה 3 ו 6  נוגדי חמצון, פרוביוטיקה ועוד. לכל רכיב יש ערך תזונתי החיוני התורם לבריאות הכלב והחתול.

זה פשוט הכי טרי

בזכות הגישה הפשוטה של מותג נאו אוכל טרי שיש בו מרכיבים איכותיים תוך תשומת לב שיש לכל הערכים התזונתיים  התורמים לבריאות של חיית המחמד שלנו. נאו הוא בהחלט המזון ראשון לבחירה שרוב הכלבים והחתולים ייהנו ממנו בסבירות גבוהה ולא יגלו אלרגיה או רגישות או חוסר התאמה אחר  וזאת בזכות איכות וטריות המרכיבים.

ב NOW התאמה מדויקת לפי שלב בחיים וגודל גזע

הגישה של נאו היא להתאים  לפי שלב בחיים וגם לפי גודל הגזע וככה לדייק את התזונה בצורה מקסימלית לכלב שלנו מאחר והצרכים התזונתיים לגור מגזע גדול שגודל לאט שונים מגור מגזע קטן שגודל מהר , מתאים במיודח לבעלי כלבים שהגזע שלהם נמצא בקצוות של אסכלה.

נאו פרש גורים מתאים לכול הגזעים

NOW FRESH אינו מכיל דגנים חיטה בקר תירס או סויה ותוצרי לוואי של תעשיית הבשר. עשוי 100% בשר הודו ברווז וסלמון טרי. המזון מכיל אומגה 3 ואומגה 6 מקוקוס ושמן קנולה לשמירה על עור בריא ופרווה מבריקה

המזון מכיל בין היתר: חלבון מאוזן לשמירה על גדילה בריאה של הגור DHA/EPA להתפתחות תקינה של המוח נוגדי חימצון לחיזוק המערכת החיסונית חיידקים פרו ביוטים לעזרה בתהליך העיכול

נאו פרש גורים גזע גדול

NOW פרש גזע גדול מכיל היתר: פוספט וקלציום המסייעים להתפתחות בריאה של הגור צדפות ירוקות לשמירה על בריאות המפרקים קרטנין לשמירה על לב בריא חיידקים פרו ביוטים העוזרים בתהליך העיכול טאורין לשמירה על ראייה תקינה

 100% בשר הודו ברווז וסלמון טרי. המזון מכיל אומגה 3 ואומגה 6 מקוקוס ושמן קנולה לשמירה על עור בריא ופרווה מבריקה.

נאו פרש גורים גזע גדול

נאו פרש גור גזע קטן

NOW FRESH לגור גזע קטן מכיל בין היתר: כופתיות קטנות ללעיסה קלה יותר נוסחה המסייעת בנשימה רעננה ושמירה על פה וחניכיים בריאות DHA / EPA להתפתחות תקינה של המוח נוגדי חימצון לחיזוק המערכת החיסונית

עשוי 100% בשר הודו ברווז וסלמון טרי. המזון מכיל אומגה 3 ואומגה 6 מקוקוס ושמן קנולה לשמירה על עור בריא ופרווה מבריקה.

נאו פרש כלב בוגר מתאים לכל הגזעים

מזון לכלבים בוגרים NOW FRESH עשוי 100% בשר הודו ברווז וסלמון טרי. המזון מכיל אומגה 3 ואומגה 6 מקוקוס ושמן קנולה לשמירה על עור בריא ופרווה מבריקה.

המזון מכיל בין היתר: חלבון מאוזן לתמיכה באורך חיים פעיל נוגדי חימצון לחיזוק המערכת החיסונית חיידקים פרו ביוטים לעזרה בתהליך העיכול

קבלו הנחה עם קוד קופון NOW7 + משלוח חינם לכל מוצרי NOW
כנסו לגג לחיות

עוד מאמרים בנושא

האם תהיתם פעם כמה קלוריות הכלב שלכם צריך לאכול בכל יום? תוויות מזון לכלבים מציעות כמה הנחיות
התאמת אוכל לכלב זו ההחלטה הכי חשובה שתקבלו עבורו לכן אתם חייבים לקרוא את המאמר הבא

פט נט אתר התוכן הגדול בישראל לכל מה שאתם רוצים לדעת על חיות מחמד  

יש לך כלב חום אדמוני? מגיע לך שק מזון מיוחד במתנה!