מאמצים חבר על ארבע באשקלון

השירות הווטרינרי של עיריית אשקלון בשיתוף עם אתר יד 4, בחסות משרד החקלאות וחברת רויאל קנין ישראל יקיימו יום אימוץ בחג השבועות 

למעלה מ 100 כלבים וחתולים יוצעו לאימוץ מעמותות וכלביות עירוניות מרחבי הארץ

האירוע יתקיים ביום שישי 3/6, בין השעות 10:00-14:00, בהיכל הספורט העירוני אשקלון (שדרות בן גוריון 37) 

 הכניסה חופשית!

השירות הווטרינרי של עיריית אשקלון בשיתוף עם אתר יד 4, מזמינים את הקהל הרחב לאירוע האימוץ הגדול שיתקיים בהיכל הספורט העירוני באשקלון.  באירוע יוצעו לאימוץ מעל ל-100 חתולים וכלבים בגילאים, גדלים וגזעים שונים, אשר חלקם עברו אילוף בסיסי להתאמת ההתנהגות לבית.

האירוע בחסות משרד החקלאות ופיתוח הכפר המעודדים אימוץ אחראי, וחברת 'רויאל קנין', היצרנית הצרפתית של מותג הפרמיום לתזונה ובריאות לכלבים וחתולים.

במסגרת האירוע החגיגי יתקיימו פעילויות לכל המשפחה: שעת סיפור, פינות יצירה ואיפור לילדים, צלם מגנטים ודוכני כיבוד. המאמצים החדשים יקבלו ליווי מקצועי של מאלף כלבים, יעוץ תזונאי ווטרינרי, ערכות אימוץ מטעם רויאל קנין הכוללות 4 ק"ג מזון יבש, איכותי ובריא וציוד בסיסי הכולל רצועה וצלחת לכלב בשווי של כ-150 ₪, וסל אימוץ הכולל חיסונים, עיקור וסירוס וטיפולים נוספים.  

ראש עריית אשקלון, תומר גלאם: "במהלך השנה אנו פועלים רבות ברשות במטרה לסייע למצוא בית חם ואוהב עבור חברינו ההולכים על ארבע. אנו מקדמים שיתופי פעולה ומיזמים על מנת להעלות על סדר היום את החשיבות לאימוץ אחראי. כל פעם מחדש אני שמח לראות שעוד משפחה באשקלון מתרחבת ומאמצת לחיקה חבר חדש ונאמן. נמשיך לקדם וליצור שיתופי פעולה פוריים וחיוביים כמו זה״.

אתי בן דוד, מנהלת הערוץ המקצועי ברויאל קנין ישראל: "אנו מברכים על אירועי אימוץ מסוג זה, המאפשרים לקהל הרחב להגיע ולאמץ בצורה אחראית, מסודרת ומהנה. רויאל קנין מעודדת אימוץ וגידול אחראי למניעת נטישה ונותנת פתרונות תזונה ובריאות המותאמים, גילאים וצרכים בריאותיים והתפתחותיים של כל סוגי הכלבים והחתולים."

לדברי דר׳ ליאת מורגן, רופאה וטרינרית, מייסדת אתר יד4: בכל שנה נרשמים בישראל למעלה מ-45,000 כלבים חדשים על פי נתוני משרד החקלאות. בנוסף, לפי נתוני יד4, הכולל כלבים ממרבית העמותות וכלביות ברשויות בישראל, ננטשים כ-10,000 כלבים בכל שנה, כאשר לא כולם מוצאים בית חדש. מטרת האירוע, להנגיש את האימוץ, דווקא בדרום הארץ כמו כן לסייע למשפחות המעוניינות לגדל כלב או חתול, לקבל סיוע מקצועי והתאמה נכונה עבורם. אני מזמינה את כולם לעשות זאת איתנו באשקלון, ולהנות מהפנינג לכל המשפחה." 
לפרטים נוספים על יום האימוץ: באתר יד4

למידע נוסף: ענבל גלעדי, שטרן אריאלי סער: 050-4747201 inbal@sapr.co.il

עוד מאמרים בנושא

הדרישה לטיפול בבעלי חיים באמצעות ההומיאופתיה גוברת מאוד בשנים האחרונות. מהי שיטת טיפול זו וכיצד היא מסייעת בריפוי