משלוח מהיר חינם בקנייה מעל 149 ש"ח!

משלוח מהיר | משלוחים והחזרות חינם!

הכרות מעמיקה עם המותג האוכל המוביל לכלבים וחתולים go

בסקירת המותג המזון גו לכלבים וחתולים מצאנו מזון איכותי המבוסס על ידע רב הנרכש על פני עשורים , הנותן פתרונות תזונה לבעלי כלבים וחתולים בעלי מודעות ליתרונות שתזונה בריאה תורמת לכלבים וחתולים.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

לצרכן הישראלי יש הכרות בשנים האחרונות עם המותג גו ביחד עם עשרות רבות של מותגים חדשים שהציפו את השוק בעשור האחרון. על היתרונות והפירוט של מותג האוכל go כבר שמעתם? במידה ולא, המשיכו לקרוא והכירו איכות אחרת של אוכל לכלבים!

גו מותג האוכל לכלבים וחתולים מבית Petcuren הקנדית

המשימה היום של בעלים של כלב או חתול בבחירת מזון הולם ואיכות לחיית המחמד שלו הפכה למשימה מאוד מבלבלת  בים המותגים. לבלבול בין כל המותגים תוסיפו את הטרדנים והמגמות שהופיעו בשנים האחרונות ותקבלו מבוכה אחת גדולה שלבעלי חיות המחמד בעיקר כלבים.

נדלג לשורה התחתונה ואחר כך קצת נצלול לפרטים. הגישה של Petcuren  עושה סדר בין כל המגמות והטרדנים ומעמידה מותגים(go ,now) וסדרות מוצרים הזוכים לתשבחות. בהסתכלות מעמיקה בצדק, התפריט שלהם מאוזן ושלם נותן מענה לתזונה איכותית ולקוחת בחשבון את כל התובנות והטרדנים ששמעתם בעשור האחרון אך לא שוכחת את הידע שהצטבר בתחום בעשורים האחרונים במחקר,  Petcuren נוקטת בגישה מאוד אחראית שמוכיחה את עצמה.

אודות הגישה האחראית של  Petcuren

שמתעמקים בתפריטים של גו (וגם של נאו) מוצאים מענה והתייחסות לכל המגמות הבריאות בתזונה אבל עם הרבה אחריות.

אחריות של גו  מבוססת על מומחיות שנצברה במשך העשורים שהתעשייה הזו קיימת, שנראה לפעמים שחלק מהמותגים מהדור החדש זנחואך Petcuren  פיתחה מוצרים שנותנים מענה לתובנות החדשות של מה היא תזונה בריאה לחיות המחמד שלנו אך עדיין מתבססת על הידע הרב שנצבר בתעשייה במאה שנים האחרונות.התוצאה מזון מאוד איכותי ומאוזן שיש בו את כל המרכיבים והערכים התזונתיים שחיית המחמד שלנו צריכה הרבה מעבר לתקן.אם לסכם  החוכמה של  המותגים (גו, ונאו) מבית Petcuren רגל אחת בידע הרב שנצבר בתעשייה לאורך עשורים ורגל שניה מתן מענה מענה להבנות "החדשות" בתזונה של חיות המחמש לנו.

התוצאה מוצרים מעולים הזוכים לתשבחות, וגם לא היה עד היום קריאה להחזרת (recall)מוצרי החברה שמעבר לגישה האחראית מצביע גם על ייצור קפדני מאוד.

GO! SOLUTIONS

השם הכולל של go אוכל לכלבים לשלושת סדרות המוצרים שלה לחתולים וכלבים הוא "פתרונות".  בעלים של כלב או חתול יכול לבחור מה בין הסדרות המתאים לכלב שלו. הם רקחו שלושה תפריטים הנותנים מענה רחב  לכלבים וחתולים.

המשותף לכול המתכונים שבסדרות שתמצאו שכל מרכיב בתפריט יש לו ערך תזונתי חשוב. וכולם, ממקור איכותי. בכל הסדרות תמצאו סיבים תזונתיים חומצות שומן כמו אומגה 3 ו 6 טאורין לשמירה על שריר הלב ויטמינים חשובים כמו B12 וויטמין C פרוביוטיקה ומינרלים לתמיכה במערכת החיסונית ומינרלים שתומכים בספיגת חלבון ועוד.

SENSITIVITIES –LIMITED INGREDING GRAIN FREE

סדרת מזון המתאימה לכלבים וחתולים עם אלרגיות או רגשיות. המזון מותאם לכלבים שצריכים להימנע מגורם האלרגיה או הרגישות לכן  תפריט עם מספר רכיבים מצומצם(L.I.D) חלבון ממוקר חי אחד, ומאוזן להפחית חשיפה לגורמים אלרגנים.

גו גורים ובוגרים הודו SENSITIVITIES L.I.D
גו גורים ובוגרים הודו SENSITIVITIES L.I.D

במוצרים יהיה מקור חלבון אחד מהחי וללא דגנים. ניתן לבחור בין מגוון מקורות לחלבון. בנוסף המזון עשיר באומגה 3 באומגה 6 ובסבים תזונתיים, ומקורות איכותיים של פחמימות וקטניות שהם מקור נוסף לחלבונים.

בכל המתכונים של גו אין חומרי לוואי תעשייתיים כמו חומרי שימור הורמונים וכד'. היצרן מקפיד להוסיף טאורין. זוהי חומצת אמינו החשובה לשמירה על שריר הלב. למרות שאינו חיוני לרוב הכלבים, במזונות ללא דגנים נמצא שמחסור בו  יכול להיות מזיק לחלק מהכלבים.

SKIN + COAT CARE

הסדרה לטיפול בעור ולפרווה באה לתת מענה לכלבים הסובלים מגירויים ועור יבש או מפרווה יבשה וחסרת חיוניות וברק. מזון זה עשיר בשומן מסוג  אומגה 3 לשמירה על לחות העור המונעת קשקשת פרוביוטיקה וסיבים תזונתיים המסייעים בתהליך עיכול. וחומרים נוגדי חמצון ממקורות טבעיים כמו ירקות ופירות המסייעים למערכות החיסונית של הגוף. כמו בכל הסדרות של גו גם בסדרה זו יש הקפדה על מרכיבים תזונתיים חשובים שהזכרנו מקודם כמו טאורין אומגה 6 ויטמין C ו B12 ועוד.

גו גורים ובוגרים סלמון Skin + Coat
גו גורים ובוגרים סלמון Skin + Coat

CARNIVORE

סדרת המזון  CARNIVORE שמה דגש על תזונה עתירה בחלבון מין החי 75-97 אחוז מהחלבון הוא ממקור חי ללא דגנים. לאילו כלבים מתאימה סדרת המזון המאוד איכותית הזו? כמעט לכולם היא כל כך מאוזנת ואיכותית שהיא יכולה להתאים כמעט לכולם למעט כלבים עם רגישויות או אלרגיות שצריכות תזונה מותאמת כמו שפרטנו בסדרות הקודמות.  היא מומלצת  לכלבים אנרגטיים  שצריכים לקבל אנרגיה ממקורות איכותיים. לבים בררניים מוצאים את המזון מאוד טעים.

מזון זה נועד לשמור על קו גוף רזה ושרירים חזקים. כמו בכל הסדרות של גו גם כאן, כל מרכיב במזון נותן ערך תזונתי חשוב שהדגש כאן הוא על כמות חלבון ושומן  מין החי וכל המרכיבים אחרים באים לתת מענה לצרכים תזונתיים כמו סיבים, טאורין, וטמנים, חומצות שומן חשובות. גו מכוונת הרבה מעבר לתקן AAFCO בגו דואגים לקחת הכול בחשבון בנוגע לבריאות התזונתית של הכלב שלכם. רכיבים ממקור איכותי כולל הפחמימות שכולן פחמימות מורכבות(ללא דגנים) עשירות בסיבים וקטניות שגם עשירות בחלבון בנוסף לחלבון מין החי.

במגזין האינטרנטי היוקרתי והנחשב dog food advisor לאחר שנתן לסדרה 5 כוכבים מסכם במילים שמזון זה "מומלץ בהתלהבות…"

קבלו הנחה עם קוד קופון GO7 + משלוח חינם לכל מוצרי GO
כנסו לגג לחיות

נכתב על ידי חני

נכתב על ידי חני

חני היא כותבת המתמחה בנושאי בעלי חיים. כבר 15 שנה שהיא כותבת מאמרים וכתבות על חיות בר וחיות מחמד עבור מגוון כתבי עת ואתרי אינטרנט.

עוד מאמרים בנושא

בעלי כלבים יודעים בדרך כלל ששוקולד רעיל לכלבים, אבל לא כולם מבינים עד כמה הוא רעיל ומה הסכנות שלו.
מה עושים צמחונים שמגדלים כלבים? האם אפשר להפוך גם את הכלבים לצמחוניים, מבלי לפגוע בבריאות שלהם?
התאמת מזון לחתול איכותי ובריא היא החלטה החשובה ביותר שתיקחו החתול שלכם
סקירה של שני מותגי מזון איכותיים מונג' ובלקנדו לכלבים וחתולים מאיטליה לבחירתכם

פט נט חנות החיות המובילה ברשת!
משלוחים סופר מהירים לכל הארץ 🛵

מגדל בבית חמוס? תוהה לעצמך על בריאות החמוס? קרא כאן במאמר הכל על בעיות בריאות נפוצות בקרב חמוסים ועל דרכי הטיפול בהן.
דברים טובים מגיעים באריזות קטנות וציפורי מחמד קטנות יכולות להיות חברות מצוינות
נחשים מסוכנים נושכים כ-5.4 מיליון אנשים מדי שנה, אילו סוגים קיימים ואיך נמנעים מסכנה?

מוצרים פופולריים

המוצרים הנמכרים ביותר

דילוג לתוכן