פורומים

המומחים של פט נט

תרופות נגד חרדה מומ...

התראות
מחק הכל

תרופות נגד חרדה מומלץ או לא?

RSS

0
Topic starter

שלום,
אימצתי כלבה בת כ-2 מעמותה, שעברה כמה משפחות אומנות ומאמצות ולפני כן הייתה בהסגר. הכלבה לא מחונכת לצרכים ואני מתחילה לחשוש שזה לא עקב חוסר בחינוך או בעיה פיזיולוגית(בדקתי עם וטרינר) אלה כי היא עברה הרבה דברים טראומטיים וכנראה יש לה חרדת נטישה עמוקה. היא לא רוצה להשאר לבד בבית, היא לא רוצה להיות יחד איתי בחדר כשיש רעש בדירה, היא מיללת ונובחת הרבה. היא עושה הרבה פיפי בבית ואפילו בתא הטסה כשהיא בלחץ. אני מנסה לחנך אותה לצרכים בליווי מאלפת בעזרת תא הטסה, אבל אני פוחדת מאוד להזיק לה עוד יותר בגלל שעבורה תא הטסה הזה יכול להיות כמו הזמן שהיא הייתה בהסגר. המליצו לי על טיפול אצל וטרינר פסיכיאטר-לתת לכלבה תרופות כדי להוריד את החרדה בשביל לפנות דרך ללמד אותה, הסבירו לי שהיא לא מצליחה ללמוד כלום בסביבה החדשה שלה בגלל שהיא בחרדה עמוקה. אשמח לשמוע עוד דעות נוספות על המצב שלנו ואיך אפשר לטפל בו. המון תודה

2 תשובות
0

בוקר טוב
לפני טיפול בכדורי חרדה הייתי ממליצה על רסקיו.
את יכולה לשים לה כ10 טיפות בקערת המים. אם היא בהתקף חרדה את יכולה למרוח לה על האף כ3 טיפות רסקיו והיא אוטומטית תלקק את זה.
דרך נוספת הינה דיקור סיני אשר יכול להוריד את התקפי החרדה.
יום נעים
אסתר

0

אני מטפלת בפרחי באך ונראה לי שזו הדרך היעילה ביותר לטפל בבעיות של כלבתך פרחי באך עובדות בראש ובראשונה על הבעיות הריגשיות כאשר נשללה בעית ינוך או בעיה פיזיולוגית אשמח אם תיצרי עימי קשר 0526033451

Share:

סינון מוצרים

סנן לפי מותג
כל המותגים
סנן לפי מותג
משקל האריזה
בחרו...
משקל האריזה
סנן לפי גיל
כל שלבי החיים
סנן לפי גיל
סנן לפי טעם