מה שהתחיל באימוץ חתול, הסתיים בתגלית מפתיעה למדיי

בחורה ארגנטינאית צעירה שאימצה לחיקה גור חתולים לכאורה, לא העלתה על דעתה שלמעשה מדובר בחיה פראית ומסוכנת למדיי.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

הסיפור שלנו מתחיל אי שם בסנטה רוסה (ארגנטינה) הרחוקה, בה צמד אחים מקומיים גילו להפתעתם זוג חתולי רחוב עזובים שנמצאו ליד גופתה של האמא המסכנה.

לאחר מספר רגעים בודדים של התייעצות, החליטה האחות הבוגרת, פלורנסיה לובו, לקחת את הגורים החמודים ולהעניק להם טיפול איכותי וראוי על מנת להציל את חייהם.

"חשבנו לתומנו שמדובר בגור חתולים צעיר שזה עתה הגיח לעולם", סיפרה פלורנסיה. "החלטנו לקחת את שניהם ביחד איתנו הבייתה אך לצערנו הרב, כשבועיים מאוחר יותר היא פסחה מן העולם – היא הייתה חלשה מידיי".

פלורנסיה שהתאכזבה עמוקות מכך שלא הצליחה להציל את חייהם של השניים, החליטה לאמץ את הגור שכן שרד כשהיא מעניקה לו את השם 'טיטו'.

למרות היותו בריא וחף מכל פגע, לאחר כחודשיים של גידול אינטנסיבי ובעיקר אוהב, החליטה מיס לובו לבקר ביחד עם טיטו החמוד אצל הווטרינר על מנת לאשר את בריאותו באופן מקצועי; אלא שאותו ביקור שהתחיל כתמים לחלוטין, הסתיים בתגלית מפתיעה של ממש!

"הווטרינר לא ממש ידע להגיד לי מה הסוג שלו (של טיטו) אך הוא היה נחרץ לגבי כך שלא מדובר בחתול רגיל, אלא בחתול בר. לאחר דקות ארוכות של בדיקות, הוא הפנה אותי לשמורת הטבע הקרובה אלינו בטענה שהם ידעו טוב יותר איך לעזור לי", המשיכה פלורנסיה.

"כשפניתי אליהם (לשמורת הטבע), הם זיהו באופן מיידי שאכן מדובר בחתול בר פראי (פומה) שמשתייך לגזע 'יגוארדוני'. לאחר שהבנתי שאכן מדובר בחתול בר פראי, הכל התחיל להתחבר לי." נזכרה מיס לובו הנרגשת.

"מן הרגע הראשון טיטו היה נמרץ למדיי. הוא השתולל ללא הפסקה, קיפץ ממקום למקום ורץ לו להנאתו כמעט בכל רגע נתון – בדיעבד ניתן היה להבחין שטיטו הוא משהו אחר ושונה."

"למרות שהתאהבתי בו כבר מן הרגע הראשון, אני מבינה שלטיטו עדיף לגדול בטבע מאחר וזהו מקומו הטבעי", סיכמה פלורנסיה כשדמעות מתחילות להציף את עיניה. "אני בחיים לא אשכח את התקופה איתו – היא אמנם הייתה קצרה אך הוא לנצח יישאר חקוק בזיכרוני."

עוד מאמרים בנושא

חושב שחיית המחמד שלך היא כוכבת הרשת הבאה המדריך הבא הוא הצעד הראשון.