עוד סיפור אחד של אהבה – על מלאכים וחתולים

בשבועות האחרונים, כתוצאה ישירה מהימצאות נגיף הקורונה בסביבתנו והשפעתו הלא ברורה על החברה בה אנו חיים, התגבשה לה קבוצת מלאכים בדמות בני אדם שכל מטרתה היא לספק לחתולי רחוב המסכנים שחיים בינינו את העזרה הכה חשובה ומתבקשת.

זהו כמובן לא סוד שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים החלו להאכיל חתולי הרחוב עזובים הנמצאים בקרבתם על בסיס קבוע כמן מצווה מבורכת שכזו; אולם בתקופה בה נגיף אלים ולא מוכר משבית כל זכר לשגרה המוכרת והטובה אליה אנחנו רגילים, לא מעט חתולים נותרו להם בודדים וחסרי כל. ובעיקר חסרי אוכל.

חתולים

תנו לחיות לחיות וצער בעלי חיים רמת גן והסביבה, בשיתוף קרן פילנתרופית שתרמה את הכסף עבור קניית 1000 שקים, נתרמו כולם כאחד למשימה הלא פשוטה בכלל, כשרשת החנויות גג לחיות אחראית לביצוע החלוקה. רק לשם המחשה, מדובר בכ-20 טון מזון (!!!) לקהילה המונה 18 אלף חתולים – דבר שללא ספק יתרום רבות לאיכות חייהם של אותם חתולים מסכנים לשבועות הקרובים, אם לא לחודשים הבאים.

כפי שהזכרנו קודם לכן, גג לחיות אשר דאגו להפצת אותם שקים, עשו זאת ללא כל תשלום ובמקצוענות רבה כשהם מסתמכים על מערך ההפצה הכלל ארצי שלהם. מבצע לוגיסטי יקר ומאתגר וכל זאת בלי לפגוע בשירות לאלפי הלקוחות של החברה.

כמובן שמדובר ביוזמה חסרת תקדים שנעשתה בהתנדבות מוחלטת מבלי לקבל דבר מה בתמורה, מלבד כמובן סיפוק רצונם של החתולים המקסימים. מלאכים, כבר אמרנו?

ברגעים קשים ומתסכלים שכאלה, שוב מוכיחה החברה הישראלית המדהימה שלנו עד כמה היא באמת כזאת. בין אם זה בא לידי ביטוי בעזרה לאנשים החלשים יותר שמסתובבים בינינו ובין אם בשמירה על ערכינו האנושיים כלפי כלל בעלי החיים – כשהגלים מתחזקים, מתגלים החזקים!

כמו כן, חשוב לנו לציין את יעל ארקין האלופה, אשר עומדת בראש עמותת 'תנו לחיות לחיות', שעשתה כל שביכולתה על מנת לגרום למהלך לצלוח בפשטות ללא הפרעות. אין ספק שמדובר בשידוך מושלם משמים שטרף את כל הקלפים והוכיח לנו פעם נוספת שהשמים הם הגבול כאשר רוצים משהו מסוים.

נסיים ונאמר שבימים אלו ממש, מתקיים גיוס נוסף במטרה להמשיך ולספק לחברינו בעלי החיים את כל הנדרש לשמירה על שגרה בריאה ותקינה. במידה ואתם יודעים או מכירים מקומות מרכזיים לחתולים או אנשים שפועלים בתחום, אנא הכנסו לקישור הבא בכדי להפוך את המשימה לפשוטה יותר >>>
https://drove.com/.27G

שיהיו לכולנו רק בשורות טובות ומי ייתן ובמהרה נחזור לשגרה המוכרת והכה אהובה שלנו – עד אז, אל תשכחו שיש לנו ארץ נהדרת!

עוד מאמרים בנושא

חתולי רחוב יכולים להגיע למצב בריאות קיצוניים חלקם ניצלים בזכות פעילות העמותות לבעלי החיים
החלטנו להתמקד ברשויות מקומיות בעלות דירוג סוציו אקונומי נמוך. על מנת לוודא שגם ברשויות אלו רווחת בעלי החיים תקודם
בלילות החורף הקרים בזמן שאנו מתכרבלים בבית מול התנור ומתחת לשמיכות הפוך - חתולי הרחוב מחפשים מחסה.