עמותת אס.או.אס חיות קוראת לציבור לבוא ולאמץ חתולים וכלבים וזקוקה בדחיפות למשפחות אומנה

עמותת אס או אס עובדת עם מתנדבים המשמשים כמשפחות אומנה בשבועות האחרונים יש מצוקה ומאות כלבים מחכים לאימוץ ויש קושי לקלוט כלבים במצוקה.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
אימוץ כלבים כל ימי שבת

עמותת אס.או.אס חיות היא אחת העמותות הוותיקות והגדולות בארץ הדואגת לרווחת חיות המחמד בארץ .עמותת אס.או.אס אוספת אליה כלבים משוטטים וכלבים במצוקה מכל הארץ אך בשונה מעמותות אחרות הכלבים לא נמצאים בכלובים כל הכלבים של העמותה נמצאים במשפחות אומנה.

עמותת אס.או.אס מפעילה מערך מתנדבים שהם משפחות אומנה המטפלות בכלב או החתול בדרך כלל הכלב נמצא אצל משפחת האומנה שבוע ומגיע לימי האימוץ הקבועים בימי  שישי לחתולים בלבד  ושבת לכלבים וחתולים. בזמן שהכלב נמצא אצל משפחת האמונה העמותה נושאת בכל ההוצאות של הכלב או החתול.

בשבועות האחרונים מגיעים לעמותה יותר ויותר בקשות למסירת כלבים ופחות אנשים מגיעים לאמץ עד שבשבוע האחרון העמותה לא יכלה יותר לקלוט כלבים.

אם אתם מעוניינים להיות משפחת אמונה זה גם יכול לעזור להרבה כלבים שאין להם איפה להיות או שיגיעו למקומות שהעתיד שלהם שם לא ממש ורוד.

אם אתם חושבים לאמץ או רק התחלתם לשחק עם הרעיון ,עמותת אס.או.אס היא המקום בו להתחיל. יש להם כיום את התהליך האימוץ האחראי ביותר שכולל ליווי הדרכות  וייעוץ.

sos

יום האימוץ הגדול במדינה

לכלבים ולחתולים –  בוגרים וגורים

 כל יום שבת  בהרצליה בין השעות 10:00-14:00

יום האימוץ הגדול במדינה

ב WAZE  או אס או אס חיות הרצליה

יום אימוץ לחתולים בלבד –  גורים ובוגרים

כל יום שישי בטאגור 38 רמת אביב בין השעות 11:00-14:00

 ב WAZE אס או אס חיות תל אביב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד מאמרים בנושא