הסיפור של נייג'ל מזכיר לנו עד כמה חתולי הרחוב זקוקים לנו

החתול שניצל בזכות טוב ליבם של בני-אדם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

ניג'ל היה קורבן להתעללות אכזרית ניצל בזכות הטיפול המסור של מרכז הרפואי אנגל לבעלי חיים ב MSPCA

 

כאשר הובא למשרדי האגודה למניעת אכזריות לבעלי חיים (MSPCA) בחודש יולי הוא היה ללא אף ועם פצע פתוח בפנים שיכל להתפתח לזיהום שהיה גורם לסכנת חיים של ממש. בין אם פציעתו נבעה מזיהום או מטראומה גופנית, היה ברור כי החתול הנטוש , שנמצא משוטט ליד פחי אשפה והובא למקלט על ידי שומרוני טוב, סובל.

"היה נראה שהוא סובל מזיהום והתחלנו טיפול בעזרת תרופות לכאב ואנטיביוטיקה. נדהמנו לגלות מאוחר יותר עד כמה הוא נפצע קשה ", אמרה בהצהרה מנהלת האימוץ של MSCPA אליסה קרייגר. צוות MSPCA, שהחליט לקרוא לחתלתול נייג'ל, לקח אותו לטיפולים, אך זו הייתה התחלה קשה.

Happy Friday y’all! 😺 . . . . . . #nonosenigel #mspcabostonrescue #mspcabostonalumni #nigelthornberry #wildthornberrys #catsofinstagram #catstagram #cats_of_instagram #catagram #catsstories #orangetabby #domesticshorthaircat #adoptdontshop #adoptionrocks #adoptionislove #adoptionsaveslives #toocuteforwords #sohandsome😍

A post shared by NoNoseNigel (@nonosenigel) on

אחרי שבוע במקלט, כל העור שנמצא מתחת לאף של נייג'ל נשר. "יתכן ומדובר בזיהום מתקדם שלא הגיב לאנטיביוטיקה והעור פשוט התקלף, אמרה קרייגר. נייג'ל נדרש לניתוח שחזור בכדי להחליף מחדש את הרקמות הסמוכות על מנת לתת לו פנים "רגילות".

הניתוח בוצע ב -2 בנובמבר על ידי ד"ר מייק פבלטיק במרכז הרפואי אנגל לבעלי חיים ב MSPCA. שעתיים של ניתוח ועברו בהצלחה רבה ונייג'ל החלים נפלא. הוא נשאר בבית החולים יומיים נוספים בכדי שהצוות יוכל לעקוב אחרי התקדמותו ולאחר שימוש במשככי כאבים היה נראה נינוח. לאחר שהניתוח עבר בהצלחה נייג'ל מצא בית מאמץ ואוהב ואף הפך לכוכב אינסטגרם של ממש! אתם מוזמנים לעקוב אחרי עמוד האינסטגרם של נייג'ל ולפרגן להתקדמות שלו.

עוד מאמרים בנושא

סוף שבוע הגיע ואנחנו מזכירים לכם להגיע לימי האימוץ של אס או אס, בכל יום שישי חתולים ושבת כלבים וחתולים

פט נט אתר התוכן הגדול בישראל לכל מה שאתם רוצים לדעת על חיות מחמד