%D7%9C%D7%96%D7%A8%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%99.jpg
/
/
/
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות

המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות

בהנהלת ד"ר לזר ג’רסי

טל: 08-8606088
אתר אינטרנט: http://www.gerassivet.co.il/
פקס: 153-88606088
כתובת: מגיני הגליל 47
עיר: רחובות

המרכז הרפואי לחיות מחמד, הינו מרפאה המיועדת לבעלי חיים. כפי שכולנו יודעים, כמו שאנו בני האדם מקפידים לשמור על בריאותינו ועל בריאות ילדינו, כך אנו גם צריכים לוודא כי חיית המחמד שברשותנו תהנה מטיפול מסור על ידי מיטב הרופאים, או במקרה ווטרינרים אשר יוכלו לספק לה את כל הבדיקות התקופתיות, החיסונים הנדרשים וכן טיפולי חירום במצב בו חיית המחמד שלנו נמצאת במצוקה, או כאשר אנו מבחינים כי החיה אינה מגיבה כהרגלה ואנו מעוניינים לברר את פשר העניין ולפתור את הבעיה.

שלא כמו בני אדם, המסוגלים לתקשר ביניהם בצורה מילולית, חיות המחמד שלנו אינן יכולות לבוא ולומר מה מציק להן, לכן אנו חייבים להקפיד ולבחור מרפאה וטרינרית בה עובד ווטרינר המכיר את המאפיינים ההתנהגותיים והבעיות האופייניות לאותה חיה, אשר יכול לעזור לה על ידי טיפולים, כירורגים והתנהגותיים שונים.

במרכז הרפואי לחיות מחמד תמצאו מגוון שירותים הרפואיים מהמתקדמים ביותר מכשור משוכלל וצוות מקצועי הכולל רופאים וטרינרים, טכנאי וספר כלבים העומדים לרשותכם 24 שעות ביממה.

מטרתנו היא לתת את השירות הווטרינרי על הצד הטוב ביותר על-מנת לשמור על בריאותם, רווחתם ואושרם של יקירינו ההולכים על ארבע.

צוות המרפאה מונה 2 רופאים וטרינרים, טכנאי וספר כלבים העובדים כולם מסביב לשעון בכבדי להעניק טיפול מסור עבור לקוחותיהם ובחיות המאושפזות במקום

אודות בעל המרפאה:

ד"ר ג`רסי לזר הינו וטרינר משנת 2000, בוגר המדרשה לכלבנות של "ההתאחדות הישראלית לכלבנות", מגדל מקצועי של גזעי הקאנה קורסו והבוסטון טרייר. מכהן בהתנדבות כיו"ר החוג הישראלי לכלבי דוגה, מרכז גזע הקאנה קורסו בישראל, יו"ר ועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, חבר בהנהלת ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

תואר ראשון ושני מדעי בעלי חיים הפקולטה לחקלאות ברחובות / האוניברסיטה העברית. (M.Sc + B.Sc)
בוגר בית הספר לווטרינריה של האוניברסיטה העברית בירושלים D.V.M.

אודות הצוות:

דוקטור אביבי יפתח
דוקטור אביב יפתח הינו וטרינר משנת 2008, בוגר האוניברסיטה לווטרינריה ולימודי רפואה ורוקחות בקושיצה, סלובקיה בעל תואר DVM. עסק בפעילות התנדבותית כווטרינר. בנוסף, עבד עבור מרפאות שירותים וטרינרים לאורך השנים בהם השיג מגוון רב של התמחויות בסוגים שונים של בעלי חיים ובעיקר בחתולים.

מר דכנר אייל
מר דכנר אייל הינו טכנאי המרפאה וספר כלבים מקצועי, אשר צבר במשך 7 שנים ידע, ניסיון והתמקצעות בתחום ספרות הכלבים. ברשותו יכולת הכנת כלבים לתערוכות אם זה ניפוח פרוות בעל החיים וכן הכנה מקצועית של כלבי פודל, טרייר ומלטז.

ואליה גרון
מפעילה פנסיון ביתי לכלבים מזה חמש שנים. בעלת חיבור עמוק לבעלי חיים וכלבים בפרט (אבא שלה אומר עליה שהיא מדברת עם כלבים בשפה שהם מבינים). מגדלת כלבים מגיל צעיר, התנדבה בעמותה להצלת כלבים בתל אביב בהנהלת גלילה ירדני וממשיכה עד היום לאסוף את העזובים ברחוב עד שמוצאים להם בית חם ואוהב. בנוסף מדריכת יוגה בשמונה השנים האחרונות בתל אביב, רחובות ומה שביניהם. הצטרפה לצוות המרפאה ביולי 2013 בתפקיד טכנאית וטרינר ולא פחות חשוב בתפקיד האימא הדאגנית שמתזכרת את כולם לבצע חיסונים וטיפולים בזמן.