פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
מרפאת EYECARE - מרפאת עיניים וטרינרית

מרפאת EYECARE - מרפאת עיניים וטרינרית

X
מרפאת EYECARE - מרפאת עיניים וטרינרית

מרפאת EYECARE - מרפאת עיניים וטרינרית

בהנהלת ד"ר חוי צרפתי

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר או לקבוע פגישה.

תיאור קצר:

בהנהלת ד"ר חוי צרפתי

פרטים

התקשרות
מס' טלפון: 073-7592511
פקס: 03-6352255
לאתר הפייסבוק

שעות פעילות

א': 10:00-16:30
ב': 16:00-20:30
ג': 8:30-16:30
ד': 9:00-16:30
ה': מקרים דחופים בלבד
ו': 8:30-12:30  

כתובת
הפנינים 12, נווה מונוסון לחצו לפתיחה על גבי מפה »

אודות

?מרפאת Eyecare clinic עוסקת ברפואת עיניים וטרינרית, ומטפלת בכל סוגי החיות: כלבים, חתולים, חיות אקזוטיות ואף סוסים. המרפאה מקבלת הפניות ממרפאות רבות ברחבי הארץ המבקשות לקבל ייעוץ בבעיות עיניים, עם זאת ניתן לפנות למרפאה גם באופן עצמאי. בנוסף, מהווה המרפאה מקום לימוד לסטודנטים ורופאים לווטרינריה בתחום רפואת העיניים.

צוות המרפאה שם לעצמו למטרה למנוע סבל וכאב הקשורים למחלות עיניים . מרפאת Eyecare clinic מתחייבת לעשות ככל שניתן בכדי להציל ולהחזיר ראייה לבעלי החיים, תוך מתן שירות מקצועי ואנושי במהלך הטיפול.

אודות בעלת המרפאה:

ד"ר חוי צרפתי היא רופאת עיניים וטרינרית, המבצעת בדיקות עיניים בעזרת מכשור ייחודי, ניתוחי עיניים ועפעפיים מורכבים, כולל ניתוחים להסרת קטרקט לחתולים וכלבים.השכלה:
ד"ר חוי צרפתי DVM, MRCVS בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים, עברה קורס מתקדם ברפואת עיניים וטרינרית והשתלמויות בתחום זה בישראל, ארה"ב ובאנגליה. מתמחה מטעם ה- Royal Collage (הקולג` המלכותי הבריטי) באופטלמולוגיה וטרינרית לקבלת תעודה certificate in ophthalmology. ד"ר צרפתי משתתפת מדי שנה בכנסים לרפואת עיניים באירופה.

אודות הצוות


ד"ר חוי צרפתי - מנהלת המרפאה

ד"ר יפעת שגב - רופאת עיניים

הגר ברכה - סייעת

איילה ברדה - סייעת

השירותים הניתנים במרפאה: 

ניתוח קטרקט
מתבצע בשיטת ה- phacoemulcification - כפי שמתבצע באנשים. בשיטה זו מפרקים את חומר העדשה ושואבים אותו החוצה מהעין. ניתוח זה מאפשר ראיה טובה לכלבים שהתעוורו בשל קטרקט. ראה גם מאמר "ניתוח קטרקט".

ניתוחי קרנית
ניתוחי קרנית מתבצעים בעזרת מיקרוסקופ ניתוחים מיוחד ובאמצעות כלים מיוחדים ועדינים. ניתוחים אלה מתבצעים כאשר יש גוף זר בקרנית, פצעים בקרנית, סקווסטרום בחתולים (ראה מאמר) ועוד.

ניתוח cherry eye
במקרים בהם יוצאת בלוטת הדמעות של העפעף השלישי, מומלץ לא להסיר את הבלוטה, אלא לבצע ניתוח להחזרת הבלוטה למקומה. הניתוח מתבצע בשיטת ה"כיס" ובמקרים מסוימים גם בעזרת קיבוע הבלוטה לעצם ארובת העין כדי למנוע יציאת הבלוטה בשנית.

ניתוח לתיקון פצעים עמוקים בקרנית- conjunctival flap
במקרים של פצעים עמוקים מאוד ואפילו כאשר נוצר חור בעין- העין אינה אבודה! ניתן לתקן את החור על-ידי תפירת רקמת לחמית מעליו על-מנת לתת תמיכה לפצע ולאפשר החלמה. הניתוח מתבצע תחת מיקורוסקופ ובעזרת חוטים דקים במיוחד.

בדיקות לחתולי רחוב
חתולי רחוב רבים מגיעים לבדיקה במרפאה בשל בעיות עיניים קשות הנגרמות ברוב המקרים על-יד וירוס ההרפס. הבדיקה והטיפול מתבצעים בתשלום סימלי בלבד.

בדיקת ERG
בדיקה חשמלית לתפקוד רשתית. במקרים של עיוורון פתאומי בהם לא ברורה סיבת העיוורון, או במקרים של פגיעה קשה לעין עד כדי חוסר אפשרות לבדוק את קרקעית העין, אנו מבצעים בדיקה זו כדי להעריך האם הרשתית תקינה. בנוסף, בדיקה זו מתבצעת לפני כל ניתוח קטרקט כדי לוודא שהרשתית מתפקדת ולא נפגעה על ידי מחלה ניוונית של הרשתית.

שפות נוספות: אנגלית.
חבר בארגונים: ארגון הרופאים הוטרינרים לחיות מחמד בישראל, European.