פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש
המרפאות הווטרינריות של ד"ר גלית לוין גיחון

המרפאות הווטרינריות של ד"ר גלית לוין גיחון

X
המרפאות הווטרינריות של ד"ר גלית לוין גיחון

המרפאות הווטרינריות של ד"ר גלית לוין גיחון

בהנהלת ד"ר גלית לוין גיחון

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר או לקבוע פגישה.

תיאור קצר:

בהנהלת ד"ר גלית לוין גיחון

התקשרות
מס' טלפון: 073-7591491
פקס: 03-6153384
לאתר הפייסבוק

שעות פעילות

ימים א’-ה’: 10:00-13:00

                16:00-20:00

יום ו’: 10:00-15:00

כתובת
ההסתדרות 60, חולון לחצו לפתיחה על גבי מפה »
התקשרות
הצג טלפון חירום 054-9447080
מס' טלפון: 072-3384405
לאתר הפייסבוק

שעות פעילות

ימים א'-ה': 09:00-13:00

                16:00-20:00

יום ו': 10:00-13:00

כתובת
יערה 1 לחצו לפתיחה על גבי מפה »

אודות

המרפאה הווטרינרית בחולון קיימת כעשרים וחמש שנים ומתמחה בטיפולים בכלבים, חתולים, תוכים ומכרסמים שונים. במרפאה ציוד לאבחון, הדמייה, פיענוח וטיפולים שונים מהמתקדמים והחדשים ביותר בארץ, הכולל, בין השאר, מעבדת דם משוכללת, אולטראסאונד מתקדם, מכשיר רנטגן דיגיטאלי, אנדוסקופ, ציוד לרפואת שיניים ועוד.

המרפאה עובדת שישה ימים בשבוע וזמינה לרפואה דחופה וחרום במשך כל שעות היום והלילה, במשך שבעה ימים בשבוע. המרפאה לחיות בית בכפר סבא הועברה לידי ד"ר לוין-גיחון עם פרישתו של ד"ר אודי לבל. 

אודות בעלת המרפאה:

ד"ר גלית לוין-גיחון הינה וטרינרית, בוגרת המחזור החמישי של בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט באוניברסיטה העברית בירושלים. היא הבעלים של שתי מרפאות וטרינריות בחולון ובכפר סבא ומשמשת כרופאה אורחת במרפאה במדינת ניו-יורק בארה"ב.

תחומי העיסוק העיקריים של ד"ר לוין-גיחון כוללים רפואה פנימית, עור, כירורגיה ורפואה משלימה.

ד"ר לוין-גיחון חזרה לארץ לאחר מספר שנים בארה"ב בהם למדה והתמחתה ברפואה משלימה ודיקור סיני לבעלי חיים עם דגש על שילובם עם הרפואה הקלאסית, וכיום היא מהרופאות המובילות בישראל בתחום זה. שילוב הרפואה המשלימה והדיקור הסיני עם הרפואה הקונבנציונלית, מאפשר לה להציע פתרונות נוספים, למחלות כרוניות וסופניות, שמאריכים ומשפרים משמעותית את איכות החיים של בעלי החיים המטופלים.

לד"ר לוין-גיחון ניסיון של כעשרים שנה בטיפול במחלות פנימיות, מחלות עור וניתוחים ובשתי מרפאותיה היא מטפלת בהצלחה רבה במאות בעלי חיים.

השכלה:
לימודי ד"ר לרפואה וטרינרית בבית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט באוניברסיטה העברית בירושלים, לימודי תואר ראשון בבעלי חיים באוניברסיטה העברית בירושלים, לימודי רפואה משלימה ודיקור סיני לתואר CVA ב- IVAS, התמחות ב- VOM (טכניקות באורתופדיה וטרינרית).

אודות בעלת המרפאה: 


ד"ר גלית לוין-גיחון: הבעלים של המרפאה, בעלת ניסיון של כעשרים שנה כרופאה וטרינרית בישראל ובארה"ב. ד"ר לוין גיחון מתמחה ברפואה פנימית, כירורגיה כללית ורפואת עור. מאז שנת 2003 מתמחה ד"ר לוין-גיחון גם ברפואה משלימה ודיקור סיני, אותם למדה במהלך שהות של כארבע שנים בארה"ב, בה שילבה רפואה מסורתית עם רפואה משלימה.

השירותים הניתנים במרפאות:

הטיפולים הניתנים במרפאה כוללים ניתוחים מכל הסוגים, מניעה, אבחון וטיפול במחלות פנימיות שונות, רפואת שיניים, עיקור וסירוס של כלבים וחתולים, טיפול במחלות כרוניות, רפואה משלימה ודיקור סיני. בנוסף, ניתן לקבל יעוץ בנושאי תזונה נכונה לבעלי חיים, טיפול בגורים ובעיות התנהגות שונות.

שפות נוספות: אנגלית.
חבר בארגונים: ICAVA - איגוד הרופאים הוטרינרים לחיות הבית WSAVA – איגוד הוטרינרי העולמי לחיות בית IVAS – האיגוד הבינלאומי לדיקור בבעלי חיים AHVMA – האיגוד ההוליסטי הוטרינרי AAVA – האיגוד האמריקאי לדיקור סיני בבעלי חיים.