פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

Petflix – למעלה משני שליש מאחוז האוכלוסייה צופים ב'נטפליקס' ביחד עם חיית המחמד שלהם

סקר חמוד במיוחד שנערך בקרב 50 אלף מנויים של Netflix, גילה לא מעט נתונים משעשעים יוצאי דופן על הרגלי הצפייה של חיות מחמד והבעלים שלהם

 

על פי סקר שנערך בלא פחות מ-27 מדינות ברחבי העולם, התגלה דבר מעניין במיוחד – כ-71% ממספר המנויים לנטפליקס שמגדלים בסביבתם בעל חיים, דיווחו כי הם צופים בתכני החברה אך ורק כאשר החתול או הכלב שלהם נמצא לידם. 35% מהם סיפרו שהם עושים זאת תוך כדי התכרבלות עם חברם ההולך על ארבע, בעיקר אם מדובר בסדרה מפחידה או עצובה.

Petflix

זהו כמובן לא סוד שחלק גדול מהאוכלוסייה נמצא בפלטפורמה הבידורית 'Netflix', קל וחומר בימים מתסכלים שכאלה בהם הקורונה מאיימת להרוס כל זכר לשגרה בריאה ונורמטיבית. כתוצאה מכך, החליטה חברת הסקרים (אולי המוכרת ביותר בעולם) SurveyMonkey לערוך סקר שיכלול 50 אלף משתמשים במטרה לגלות על הרגלי הצפייה השונים שלהם.

כחלק מ- 71% המנויים שהצהירו כי הם צופים בתכנים ביחד עם חיית המחמד שלהם, כ-30% מהם לא התייבשו לומר שיש להם פרופיל משותף ביחד עם הכלב או החתול שלהם – פרופיל שנועד אך ורק לצפייה משותפת של השניים. בנוסף,  35% מכלל המנויים שמגדלים בסביבתם בעל חיים כזה או אחר, ציינו שהם מתכרבלים עם חברם ההולך על ארבע בעת צפייה ארוכה בתוכן כזה או אחר – נתון חמוד במיוחד, ללא ספק!

בפן המשעשע של הסקר התגלה כי 21% מכלל המשתמשים 'לא סובל' מהשתלטות על השלט מצדו של בעל החיים כש-18% דיווח שבעל החיים שלהם לא עושה 'ספויילרים' שיחשפו מידע לא ידוע על המשך הסדרה. כמו כן, כ-16% מהמשתתפים בסקר סיפרו שבעל החיים שלהם עוזב את הספה\מיטה, לא לפני שהפרק השני מסתיים.

 עוד נמסר ממנויי 'Netflix' כי 33% מהם נאלצים לפנות את מקום הישיבה שלהם בכדי לאפשר למעשה צפייה נוחה של שני המשתתפים. מחווה נוספת שמאפיינת 21% מכלל הצופים הינה העובדה שאותם בעלים מפנקים את החבר הפרוותי שלהם באמצעות חטיפים ובכך 'קונים' את נוכחותו ובעיקר את תשומת ליבו.

עוד הוסק מהסקר הנ"ל כי בעלי כלבים לרוב יעדיפו לצפות בסדרות דרמה, בעלי חתולים בסדרות מהז'אנר מדע בדיוני ובעלי ציפורים דווקא בתכנים קומיים. כמו כן, הסדרה 'דברים מוזרים' נבחרה כסדרה הנצפית והאהובה ביותר על ידי בעלי חיות מחמד – מה הסיבה? תחליטו אתם!

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »