פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

מחלות לב

אם חיית המחמד שלך אובחנה כסובלת מבעיית לב, מאמר זה יסייע לך ללמוד אודות מחלת הלב וכיצד להתמודד עם חיית המחמד שלך בביתך.אחת מהבעיות הרפואיות הנפוצות אצל כלבים וחתולים היא מחלת לב.


*דיאטה מומלצת@ החלק התזונתי הוא חלק חשוב מאוד בטיפול בכל החיות הסובלות ממחלת לב. המטרה בדיאטה נכונה היא: הקטנת העומס על עבודת הלב.לווטרינר שלך יש נוסחאות מזון מיוחדות עבור דיאטה ספציפית זו. כאמור, דרוש מזון עם מעט מאוד מלח על מנת להקטין את צבירת הנוזלים בגוף, אך גם שיהיה מזון מאוזן כדי לספק את אבות המזון הדרושים. עקוב אחר הוראות הווטרינר לגבי מתן המזון הנכון לחיית המחמד שלך. המזון החדש יתקבל בברכה אצל רוב חיות המחמד. רק במקרה שהווטרינר אמר אחרת, הכנס בהדרגה את הדיאטה החדשה תוך 5-10 ימים. ערבב את הדיאטה החדשה עם המזון הקודם של חיית המחמד שלך, ובהדרגה הגדל את החלק שלה עד שרק היא תינתן. אם חיית המחמד שלך אינה מתרגלת בקלות למזון החדש, נסה לחמם את המזון עד לטמפרטורת החדר. למשך הימים הראשונים האכל את חיית המחמד באמצעות היד או ערבב את הדיאטה היבשה עם מים חמים (המתן 10 דקות לפני ההגשה). בכל מקרה, אל תוסף מים למזון. האכל רק בדיאטה שנתן הווטרינר. אל תוסיף מלח או חטיפים שעלולים להכיל מלח. חשוב מאוד שתהיה סבלן אך תקיף עם חיית המחמד שלך, כי הצלחת או כישלון הטיפול תלויים במידה רבה בהתמדה בדיאטה החדשה.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »