פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

כלבי נחייה לעיוורים

"צ'ארלי לא רק הביא שינוי בחיי - הוא ממש גרם למהפכה". כך מספר מוטי, בוגר המרכז הישראלי לכלבי נחייה לעיוורים, על כלב הנחייה שלו."


אנצל הזדמנות נהדרת זאת כדי להודות על כל תמיכה שתגיע ותודות מיוחדות:למועדון הרטריבר הכולל אנשים אשר תומכים במרכז לכלבי נחייה לעיווריםלאורך כל הדרך, לאריה בן חנן, סמדר זקס, אהרון ירדן, לימור פלדי, ועוד רביםאשר קצרה היריעה מלציין את שמם.לכלביית אפיקים, יניב אוסם וכל הצוות על התמיכה לנדב בר אמוץ מקבוץ מעברות על תרומתך רבת השנים למען המרכז.לחברת פדיגרי המאכילה את גורי/כלבי המרכז.לדר' קלייר ברקאי, דר' אייל נחמיאס, דר' יוני פרס, דר' דני לוי, דר' סמדר טל ורופאים וטרינרים נוספים אשר עומדים לצידנו. ליגאל פרדו האדם והצלם לצוות petnet על פתיחת הצוהר לכלל הציבור.לעוד רבים אחרים אשר עוזרים לנו לתת לאנשים רבים עצמאות, ניידות ובטחון באמצעות כלבי הנחייה. לבסוף לאותם כלבים יקרים וטובי לב אשר נותנים מעצמם ובזכותם אנשים יכולים לחיות כשווים בין שווים בקהילה.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »