פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

אילו טפילים חודרים לכלב \ חתול שלי

אילו טפילים חודרים לכלב \ חתול שלי ואיזה נזק הם עלולים לגרום? תולעים טבעתיות, תולעי פרק (שרשורים), תולעי קרס ותולעי שוט הם ארבעת מיני טפילי המעיים הנפוצים ביותר בכלבים וחתולים.

טפילים אלה מוצצים דם מדופן המעי או סופגים מזון מעוכל בחלקו ובכך מונעים מחיית המחמד תזונה חיונית. סימנים קליניים - שלשול - ירידה במשקל - שינויים בתיאבון - שיעול מתמשך (בעיקר בגורים) - התדרדרות בלתי מוסברת בבריאות הכללית - תולעים מופיעות בצואה מה עלי לעשות אם מופיעים סימנים אלה? הביאו דוגמת צואה של חיית המחמד אל הוטרינר שלכם. על הדגימה להיות בת לא יותר מ- 12שעות ואם ניתן - יש לשמור אותה בקירור. הוטרינר יבדוק את דגימת הצואה במיקרוסקופ ויחפש ביצי טפילים. זכרו שלא תמיד הביצים נמצאות בבדיקה הראשונה ותיתכנה מספר בדיקות עד למציאת הביצים ואבחון הבעיה. גם אם לא נצפים סימנים אלה בחיית המחמד שלכם, מומלץ לבצע בדיקת צואה שנתית (בעת החיסון השנתי למשל). לחיפוש טפילי מעיים. התייעצו עם הוטרינר שלכם כיצד אתם יכולים למנוע טפילי מעיים בחיית המחמד שלכם.

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »