פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

לאסי שובי הביתה

סיפורים רבים ומופלאים מסופרים על כלבים ששבו הביתה ממרחקים. המפורסם ביותר הוא כמובן על ''לאסי'' - כלבת הקולי ששבה הביתה בספר ובסרט והלהיבה את דמיונם (ודמעותיהם) של דורות רבים של קוראים צעירים ומבוגרים.

לאסי שובי הביתה


לאחר שבוע אני מטייל לי ברחוב עם צ'רלי, כלבי הזכור לטוב, ואת מי אני רואה - את דיוויד. ''מה נשמע? מה שלום הכלבה?'' ודיוויד מסתכל סביבו, שורק - ומי מופיע בריצה וכשכושי זנב? הכלבה הדנית! לאחר רגע של תדהמה אני צועק עליו, ''אמרתי לך לא לשחרר אותה, היא תברח'', ''איזה תברח'' אומר לי דיוויד, ''היא לא עוזבת אותנו רגע לבד, אם אני קם בבית ועובר לחדר אחר, היא אחרי, צמודה כל הזמן, לא חושבת אפילו לברוח, ודרך אגב, שמה ג'ינה''. וג'ינה הרימה את ראשה למשמע שמה וקישקשה בזנבה. ממש כלבה אחרת. לאחר זמן לא ארוך המליטה ג'ינה את ג'יני, שהיתה דומה למדי לאימה למרות אביה הלברדור וג'יני שהורבעה עם דני אמיתי המליטה את זיק, וזיק הענק הרביע כמעט את כל כלבות השכונה, אבל זה כבר לא שייך לסיפור הזה. אולי נספר עליו בפעם אחרת. כל הזכויות שמורות לדר' רפי שחף

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »