פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...

חפש בעלי מקצוע:

חפש

פינת השידוכים

| מאת שרעבי, אס.או.אס מרפאה לחיות

נשאלתי על ידי רבים שאלות הנוגעות לתחום המיני של הכלבים כמו כמה זמן נמשכת תקופת היחום של הכלבה , או כיצד פותרים את צרכיהם המיניים של הכלב והכלבה מבלי שזו האחרונה תכנס להריון.

בדרך כלל אין זה תפקידו של הרופא לחיות לעסוק בנושאים אלה , אולם הוא מהווה כתובת לפניות , ולכן לא נותר לו אלא לייעץ למעוניינים ולמעונינות.

בדרכי המקורית מצאתי דרך לייעל את הקשר הישיר בין בעלי הכלבים ובעלי הכלבות והחלטתי מחוץ למרפאה לתלות לוח מודעות כמדור "שידוכים בלבד " . דוגמא של מודעה : " שמי יויו , אני חתול סיאמי בודד ואני מחפש באופן דחוף בת זוג , נא לילל לטלפון מספר ... "

הגישה למדור היא חופשית 24 שעות ביממה ומאחר והמרפאה נמצאת ברחוב ראשי בתל אביב בן יהודה , הרי שלוח המודעות הוצף במודעות שהתייחסו לכלבה ו/או חתול עם מספרי טלפון של הבעלים , אולם הביקוש הרב ללוח זה הדליק בי אור אדום שיש אנשים טובים המנצלים פינת שידוכים זו על מנת ליצור קשר בין בעלי חיות המחמד - רווקים ורווקות בעצמם הגרים בשפע באיזור זה של צפון תל אביב.

ערב אחד הופתעתי לראות בבואי למרפאה בשעות המאוחרות של הערב למראה של שני צעירים מעיינים במודעות השידוכים בעזרת פנס כיס . כששאלתי שמא אוכל לעזור להם - הופתעו והשיבו בנאיביות , " דרך מדור השידוכים לכלבים אנו והחברה מחפשים כתובות רציניות של צעירות . איחלתי להם הצלחה ולעצמי אמרתי הרי לכם עוד אמצעי התורם לקשר הדוק בקהילה דרך חיות המחמד .

כיום מדור שידוכים באינטרנט יכול לספק אותם הצרכים הבסיסיים שהיו פעם והם טובים גם היום .

אולי יעניין אותך:

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

בניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כל צרכי הדיגיטל והאינטרנט של העסק שלך במקום אחד. החל משלב מיתוג העסק, עיצוב ופיתוח אתר, חנות אונליין, שיווק דיגיטלי ועד ליצירת רווחים!

קבלו הצעת שיווק דיגיטלי עסק שלכם »

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »