פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
פורטל פטנט (Petnet) בית לאוהבי חיות. כלבים, חתולים, ציפורים ועוד...
http://www.gag-lachayot.co.il/?utm_source=PETENET&utm_medium=Popup&utm_campaign=banner_desketop

האריה שנבח

בעקבות תלונה של שכן, כי תושב רמת חן מגדל גורי אריות מוברחים, פשט כוח גדול של שוטרים, פקחים וכבאים על בית ברמת חן - אבל מצא שם רק את הכלב בובי

שוטרים, כבאים ופרחים הסתערו אתמול על ביתו של תושב שכונת רמת חן ברמת גן כדי ללכוד שם גור-אריות מסוכן, שבעל הבית המופתע לא שמע עליו משום מה.
הכל התחיל אתמול בבוקר, כאשר למוקד המשטרה התקשר אזרח מודאג מרחוב האלוף דוד ברמת חן. נוא ספר, שהשכן החדש שלו מגדל בחצר ביתו גורי אריות מוברחים לצורכי מסחר. לדברי המתלונן,השכנים חוששים שגור אריות שנמצא שם כעת יברח ויתקוף אותם.
למקום נזעקו הקצין התורן של משטרת מרחב דן עם שתי ניידות, במקביל נקראו לשם פקחים של עיריית רמת גן, וטרינר, מכבי האש ואמבולנס.
פקד לארי סמרה הלם בשער, ואחרי כמה דקות פתחו לו בעלי הבית, לילי ואורן זריף. סמרה דרש שיתנו לו ולשוטריו להכנס כדי לערוך חיפוש.
לילי זריף פרצה בבכי למראה השוטרים. בעלה, אורן, שלא ידע מה מחפשים אצלו, דרש לראות צו חיפוש. פקד מסרה הסביר, שבמקרי חירום לא צריכים צו. בסופו של דבר הסכים זריף לאפשר לשוטרים להכנס, בתנאי שיסבירו לו במה הוא חשוד. סמרה השיב, שהוא חשוד בגידול אריות מוברחים. לאחר שהיתעשת מההלם, נשבע זריף שהוא
לא יודע על מה הקצין מדבר. אבל אם השוטרים רוצים לחפש אריות, שיחפשו.
פקד סמרה ושוטריו שלפו אקדחים והתפזרו בחצר ובתוך הבית. אריה הם לא מצאו, אבל אחרי כמה דקות גילה הקצין, באחד החדרים, כלב צ'או צ'או שעונה לשם בובי ודומה במקצת לאריה קטן.
ברגע הראשון נסוגו השוטרים לאחור, כשהם מכוונים את נשקם לעבר הכלב המסכן. אבל לאחר מכן הם נרגען, וסמרה שידר לכוחותיו: "בסך הכל כלב שדומה לאריה". 

אולי יעניין אותך:

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

פטבסט - החנות המשתלמת ביותר בישראל

מזון וציוד לחיות מחמד ב10% אחוז הנחה ומשלוחים חינם! בכפוף לתקנון

קבלו קופון עכשיו »